Įkraunama...
Įkraunama...

Gera kosmetologė Vilniuje

Esu jau pasimokius: niekada neisiu pas kosmetikes, baigusias tik kurselius ir neturinčias medicininio išsilavinimo...
Olga, pas kurią einu, turi ir medicininį išsilavinimą, ir didelę patirtį.
Atsakyti
Galiu rekomenduoti kosmetologę Zitą 4u.gif
Gal ir teko pirmas dienas vaikščioti kaip bjauriajam ančiukui po mechaninio valymo, tačiau rezultatas buvo to vertas ax.gif
Dėl kontaktų rašykit AŽ smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo E-Liza: 03 rugsėjo 2011 - 23:42
QUOTE(kristiggg @ 2011 08 31, 15:34)
o kur dirba Lahja?noreciau nueiti


as buvau pas ja kazkada, nelabai patiko, nes viska taip greitai, atmestinai dare, o ir vaikas buvo namuose, tai reke prie ausies man, tai kam ta raminanti muzika tuomet?... veidukas gal siek tiek pagrazejo, vieninteliu buvau patenkinta prausikliu rugstiniu, kuri pirkau pas ja cool.gif
Atsakyti
Man patinka Nijolė Šeškinės Panteroje. Salonas aišku kaip kioskelis, bet esu buvusi ištaikingesniuose, o atsiliept vien tik gerai apie pačią kosmetologę negaliu. Nijolė kaip žmogus mielas, ramiakė tokia, paslaugi, lengva bendrauti ir dirba mano nuomone gerai. Naudoja Anna Lotan biokosmetiką.
Atsakyti
QUOTE(Dziurgita:) @ 2011 09 06, 14:13)
as buvau pas ja kazkada, nelabai patiko, nes viska taip greitai, atmestinai dare, o ir vaikas buvo namuose, tai reke prie ausies man, tai kam ta raminanti muzika tuomet?... veidukas gal siek tiek pagrazejo, vieninteliu buvau patenkinta prausikliu rugstiniu, kuri pirkau pas ja cool.gif


Ar Lahja turi susikurusi savo asmenine tema apie paslaugas? Nerandu blush2.gif O labai idomu butu paskaityti daugiau nuomoniu, nes noreciau ir as apsilankyt 4u.gif
Atsakyti
Man tai baisoka butu bet kam suteikti savo veida valymui,kazkaip,kad ir atsiliepimu buna geru visvien abejones neduoda ramybes. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Vicious Vici @ 2011 09 06, 18:42)
Man patinka Nijolė Šeškinės Panteroje. Salonas aišku kaip kioskelis, bet esu buvusi ištaikingesniuose, o atsiliept vien tik gerai apie pačią kosmetologę negaliu. Nijolė kaip žmogus mielas, ramiakė tokia, paslaugi, lengva bendrauti ir dirba mano nuomone gerai. Naudoja Anna Lotan biokosmetiką.


Biokosmetiką su parabenais? mirksiukas.gif
Atsakyti
sveikutės,
aš irgi ieškau geros kosmetologės - ir kad masažiuką padarytų, ir kad išvalytų veidą, aišku nėr ten labai ką valyt, bet noriu eit tiesiai į patikrintas ir patikimas rankas, ką siūlot? smile.gif
vardan to grožio biggrin.gif ir kas geriau mechaninis valymas ar ten su visokiom rūgštim? bijau, kad po to randelių neatsirastų, kaip dažniausiai būna - duobelės veida :/
Atsakyti
QUOTE(E-Liza @ 2011 09 04, 00:42)
Galiu rekomenduoti kosmetologę Zitą  4u.gif 
Gal ir teko pirmas dienas vaikščioti kaip bjauriajam ančiukui po mechaninio valymo, tačiau rezultatas buvo to vertas  ax.gif 
Dėl kontaktų rašykit AŽ  smile.gif


O kur ji dirba (adresas), kokia veido valymo kaina?
Atsakyti
QUOTE(mr nobody @ 2011 09 07, 23:36)
Man tai baisoka butu bet kam suteikti savo veida valymui,kazkaip,kad ir atsiliepimu buna geru visvien abejones neduoda ramybes. g.gif


Dabar daug kurselius baigusių kosmetikių. Joms patikėti savo veidelį yra didelė rizika...
Atsakyti
QUOTE(Dziurgita:) @ 2011 09 06, 15:13)
as buvau pas ja kazkada, nelabai patiko, nes viska taip greitai, atmestinai dare, o ir vaikas buvo namuose, tai reke prie ausies man, tai kam ta raminanti muzika tuomet?... veidukas gal siek tiek pagrazejo, vieninteliu buvau patenkinta prausikliu rugstiniu, kuri pirkau pas ja cool.gif

Ta pati patirtis... irnesakyk.gif
Atsakyti
QUOTE(Viktorija69 @ 2011 09 07, 17:38)
Ar Lahja turi susikurusi savo asmenine tema apie paslaugas? Nerandu blush2.gif  O labai idomu butu paskaityti daugiau nuomoniu, nes noreciau ir as apsilankyt  4u.gif

Man atrodo, kad dabar temos neturi smile.gif
Atsakyti