Įkraunama...
Įkraunama...

Gera kosmetologė Vilniuje

QUOTE(B.r.i.u.n.e.t.e @ 2012 10 23, 19:01)
Pries 1.5 metu dariausi ten depiliacija. Niekada gyvenime negrisiu ir niekam nerekomenduoju. Aisku gal ten yra kelios kosmetologes smile.gif

Nu surizikuosiu penktadieni eisiu, parasysiu kaip procedura praejo. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Caridian @ 2012 10 23, 11:00)
Kur ji dirba ?

O.D.A salone snipiskiu g. 2.
Atsakyti
QUOTE(fuchia @ 2012 10 23, 23:40)
O.D.A salone snipiskiu g. 2.

Parasiau jiems laiska, atsake, kad valymu nedaro, tik parduoda ODA kosmetika.
Atsakyti
Meskute as, o kodel jums netinka is kosmedijos Gernetic? kaip tik savo labai jautriai odai noriu pirkti gernetic synchro. Ar bandete?
Esu buvusi pas Viktorija is kosmedijos, tai man ji patiko. Esu buvusi ir pas lina. Tai kaip nusveite oda, tai teko ilgai gydyti blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Caridian @ 2012 10 24, 15:01)
Parasiau jiems laiska, atsake, kad valymu nedaro, tik parduoda ODA kosmetika.

Nieko sau! kaip cia suprast blink.gif Tai kokiu budu as ten valymus darausi lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(fuchia @ 2012 10 24, 20:44)
Nieko sau!  kaip cia suprast  blink.gif  Tai kokiu budu as ten valymus darausi lotuliukas.gif

Sakau, kaip atrase man.
Atsakyti
QUOTE(Caridian @ 2012 10 25, 09:05)
Sakau, kaip atrase man.

Gal reiktų pačiai kosmetologei parašyti el.paštu irina@grozionamai.lt g.gif
Atsakyti
QUOTE(Elitute @ 2012 10 24, 21:18)
Meskute as, o kodel jums netinka is kosmedijos Gernetic? kaip tik savo labai jautriai odai noriu pirkti gernetic synchro. Ar bandete?
Esu buvusi pas Viktorija is kosmedijos, tai man ji patiko. Esu buvusi ir pas lina. Tai kaip nusveite oda, tai teko ilgai gydyti blush2.gif



turejau ir tonika ir pieneli, ir ta branguji gydomaji krema kur tik tam tikras vietas tepti,,, Synchro meginuka turiu, kazko netinka man jie...
Bioderma ir Avene labiausiai tinka, o taip noretusi kazko kito ziemai, nes jie tokie daugiau geliniai... Viktorija man irgi labai patinka, biskuliuka spuogu nepravalo iki galo bet oda jautri prisibijo matyt...
Tai Gernetic priemones atidaviau draugei liko Cytobi ( galiu parduot uz siboline kaina nes nenaudoju, jei kuri norite pabandyti)
dabar turiu meginuka Symbiose gernetic tai nieko gero jis man..
Atsakyti
QUOTE(grmarti @ 2012 10 25, 14:56)
Gal reiktų pačiai kosmetologei parašyti el.paštu irina@grozionamai.lt g.gif

Tuo el.p. adresu ir rasiau.
Atsakyti
QUOTE(Caridian @ 2012 10 26, 13:33)
Tuo el.p. adresu ir rasiau.

Manau, kad cia visai kitos kosmetologes el. pastas. Jei tikrai labai domina, nueikite i oda salona. Jie valymus tikrai daro biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo fuchia: 26 spalio 2012 - 17:32
QUOTE(fuchia @ 2012 10 26, 17:31)
Manau, kad cia visai kitos kosmetologes el. pastas. Jei tikrai labai domina, nueikite i oda salona. Jie valymus tikrai daro biggrin.gif

Bandysiu skambinti tup nr, gal greiciau issiaiskinsiu. Vazinet del to , kad suzinot, jog daro valymus neturiu laiko.
Atsakyti
QUOTE(Arguendo @ 2012 09 20, 17:13)
Su tais megineliai "Grozio akademijoj", man atrodo yra daug paprasciau, t.y. nedaro jos dideles "skriaudos" savo centrui. Man kiekviena karta juos siulo, nors ir atsakau, kad nenaudoju tokios kosmetikos ir net nebandysiu. Ir dar tokie pasakymai kaip "duodu jums sita kremuka, nors ir ne jusu tipui jis, bet kito neturiu"  doh.gif tai profesionalumo nepriduoda.
Beje, kazkada vienos proceduros metu klausiau, kokia kosmetika naudoja. Konkreciai negalejo atsakyt, tik sake "daug visokiu, daugiausia pracuzu.. doh.gif " nenorejau, kad kosmetologe nejaukiai jaustusi, tai daugiau nebeklausiau, maniau "tiek to"  smile.gif
Siaip nenoriu nieko blogo sakyt apie akademija, bet yra keli minusai, yra.


O aš lankausi ten pas Oksaną. Man labai patinka,tikrai niekada nieko nebruka. Kažkada net pati paklausiau, gal man reiktų kokį specialų kremą naudoti ar serumą, tai pasakė, kad mano oda dar pakankamai jauna ir nereikia nieko ypatingo-užtenka drėkinimo. Kartą davė gelį randams gydyti,nes ant veido buvo šviežias randelis, nors nei prašiau nei ką. Žodžiu,esu labai patenkinta
Atsakyti