Įkraunama...
Įkraunama...

Gera kosmetologė Vilniuje

QUOTE(Subjektyvi @ 2012 10 08, 08:15)
O man visada tepa su labai stipriu, nors tos saulės būdavo ne tiek ir daug ar visai nebūdavo, bet vis tiek. Gal todėl, kad kosmetologė atsakingesnė, nei jūsiškė 4u.gif Ir pati primygtinai perspėdavo apie saulės žalą.

Gal kitos kosmetologės mano, kad klientės pačios viską žino ir nereikia papildomai pasakoti įvairius "visiems žinomus" niuansus. g.gif

Ne taip supratot... ax.gif Perspedavo, kad negalima but saulej, is ju ta dalyka ir suzinojau, o ne kur nors internete beskaitydama, bet tiesiog zinau, kad priemonese, kurias naudodavo po proceduru arba isvis nebudavo filtru, arba koks nors nereiksmingas, kaip daugelio dieniniu kremuku. Po labai rimtu proceduru, kaip pvz impulsines sviesos, tai sakydavo teptis ne mazesne nei 30 apsauga, ir pati, aisku, iskart po patepdavo. Maniske karta uzsimine, kad "va, as cia dariausi sau TCA..." - ispuciau akis, taigi vasara, sakau, nedaro gi TCA pilingo isvis sauletu laikotarpiu, nesvarbu, su apsaugele ar be, tik nuo kokio rugsejo galo. Tai atsake, jog toki tikrai galima, kazkokios konkrecios koncentracijos. Tai vat, cia jau per didele baime, atseit, nepateps, grisiu namo po poroceduros sauleta diena ir jau baubu baubas man atsitiks
Atsakyti
Domintų kiek pas B. Pajedienę kainuoja rūgštinis+mechaninis valymas?
Atsakyti
QUOTE(aistuliaa @ 2012 10 12, 09:30)
Domintų kiek pas B. Pajedienę kainuoja rūgštinis+mechaninis valymas?


Jei gerai pamenu 90-95lt 4u.gif
Atsakyti
Atsinesu ne kokius atsiliepimus apie kosmetologe is Kosmedijos Kristina Vaiciene. Nuejau konsultacijai ir procedurai. Konsultacijos negavau jokios, pati turejau traukti po zodi is jos. Procedura irgi nieko gero schmoll.gif Labiausiai nepatikes dalykas buvo tas, kad net gerai neapziurejus odos iskart puole primygtinai siulyti savo kosmetika...Daugiau pas ja negrizau schmoll.gif
Beje procedura dare su rugstimi, po kurios kaip ir minejau jokio teigiamo poveikio nepastebejau. Sakysit neuztenka vienos tokios proceduros? Bet po rugstines proceduros pas Irena Joksiene jau antra savaite dziaugiuosi atsigavusia ir svytincia veido oda thumbup.gif Aplinkiniai irgi ta pastebejo bigsmile.gif
Atsakyti
Man atrodo jei negauni normalios konsutacijos, kosmetologė vengia klausimų arba apipila senobiniais patarimais kaip prižiūrėti odą, reikia nešti kudašių ir nesileist jokiom procedūrom. smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Malena: 18 spalio 2012 - 17:43
Merginos,o kur dirba,minėta Pajėdienė?
Atsakyti
QUOTE(Blueta @ 2012 10 18, 20:36)
Merginos,o kur dirba,minėta Pajėdienė?


Estetikos studijoje 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(grmarti @ 2012 10 19, 13:35)


Dėkui.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Blueta: 19 spalio 2012 - 19:16
QUOTE(katinas Cinamonas @ 2012 09 10, 22:24)
Be abejones, demes liko ne tiek del saules poveikio, kiek nuo per stiprios rugsties.
Su kosmetologe apie tai nera prasmes kalbeti, nes ji arba nesupranta ka daro, arba jai visai neidomu koks proceduru poveikis. Rezultatas juk akivaizdus, sugadinta oda. Tuo labiau, kad mano atvejis ne pirmas ir, matyt, ne paskutinis. Kokie dar gali buti paaiskinimai?
Cia apie tai kalbame tam, kad merginos butu atsargesnes ir isvengtu galimo pavojaus, pvz paprasytu pries procedura, kad nebutu naudojama labai stipri rugstis. Arba visai ten neitu smile.gif



Jei merginos ir bando kazka pasakyti, tai labai jau puolamos buna sioje temoje... taip kas jos susiraso per AS pasiguodzia ir toliau gyvena..
Lahja kaip zmogus tikrai miela ir maloni, taip pat manau tinkama turincioms normaliai oda drekinancioms proceduroms ir panasiai...
Pas Vita Kristianoje nebuvau, susirgau tuo metu, o veliau grizau pas Viktorija Buraciok is Kosmedijos smile.gif ji man is esmes patinka ir proceduru spektras pas juos platus... Oda jau apsigydziusi esu, kadangi meciau KT kazkiek paberia, bet siaip situacija nebloga.. aisku kapiliarai like po rugsciu jau nebedings, bet gyventi galima cool.gif kokia mano pamoka, tai labai atsakingai rinktis zmogu, priemones ir nesimetyti, gal todel kazkaip ir nebenuejau pas Vita... Siaip tik vienas minusas Kosmedijoje kad man nelabai tinka ju Cristina ir Gernetic... noreciau kazka is priemoniu kitu pabandyti daugiau jautriai odai...
Atsakyti
QUOTE(fuchia @ 2012 10 18, 17:10)
Irena Joksiene

Kur ji dirba ?
Atsakyti
Gal kas daresi veido pilinga Groio salone " Rasos perlas", Fabijoniskese, S.Neries g.? Vis galvoju nueiti, prie namu man, bet nezinau pas kokia kosmetologe uzsirasyti.
Atsakyti
QUOTE(Asveja @ 2012 10 23, 17:08)
Gal kas daresi veido pilinga Groio salone " Rasos perlas", Fabijoniskese, S.Neries g.? Vis galvoju nueiti, prie namu man, bet nezinau pas kokia kosmetologe uzsirasyti.

Pries 1.5 metu dariausi ten depiliacija. Niekada gyvenime negrisiu ir niekam nerekomenduoju. Aisku gal ten yra kelios kosmetologes smile.gif
Atsakyti