Įkraunama...
Įkraunama...

Gera kosmetologė Vilniuje

QUOTE(Amalija2 @ 2012 08 25, 16:18)
Pas Svitlana ir susipažinau su tuo įrankiu - šaukšteliu  biggrin.gif ir Genutė man su juo darė, tai ką galiu pasakyti  - Genutė žyyyymiai atsargiau darė. Svitlana kai vanojo tą veidą be gailesčio..  unsure.gif , o Genutė tikrai labai atsargiai, krupščiai  thumbup.gif .
Dėl laiko ir kainos - visa procedūra truko gal 2 valandas (kažkur apie pusvalandį gulėjau su kauke), o mokėjau 85 lt. Dėl naudotos kosmetikos deja neišklausinėjau firmų pavadinimų  verysad.gif , bet pas ją galima įsigyti pilstomų kremukų, berods ir prausiklių už tikrai neblogą kainą  smile.gif Nusipirkau pas ją lengvos konsistencijso kremuką su arbatmedžiu mišriai odai, tai tikrai patinka, nenusivyliau. Mokėjau 70 lt, bet pirkau pilną pakuotę  mirksiukas.gif


O Genutė procedūros metu masažavo veidą? Kai uždėjo kaukę ar paakiams ką nors uždėjo/patepė ir ar kaklą irgi tepė? g.gif Turėjau neblogą kosmetologę, kuri po valymo ir tepimo serumais masažuodavo, kai uždėdavo kaukę veidui, tuo pačiu uždėdavo ir kompresiukus akims, kaklą taip tap ištepdavo kaukę, nepagailėdavo. Bet kas labiausiai nepatiko, tai akių makijažo valymas net taip skaudžiai, trindavo gan stipriai, greičiausiai naudojo suvilgytą priemonėmis marlę, o ten oda labai jautri. Dar nepatikdavo tas momentas, kad kai baigdavosi procedūra, iš karto atlošdavo stalą, ta prasme atseit nuo gulimos padėties padėdavo atsisėsti, nežinau ar aiškiai išsireiškiau, labai nemalonu būdavo kai tave staigiai pakelia iš ramybės būsenos, o paskui tie nuolatiniai vėlavimai, laiko ištisai keitimai, tai ieškau kitos.
Atsakyti
QUOTE(B.r.i.u.n.e.t.e @ 2012 08 25, 13:10)
Su kokia kosmetika dirba, kiek laiko truko procedura ir kiek mokejote?

ir as jungiuosi prie sio klausimelio blush2.gif ir koks adresas pasilaiciuose kosmetikos kabineto, gal kas zinote ar tel.? reikia paauglei veiduka pavalyti, uzpuole spuogai doh.gif
ar gal kas galite parekomenduoti kur paaugle geriausia nuvesti? ax.gif labai aciu 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Gal galit parekomenduoti gerą kosmetologę, kuri nebrangiai ir profesionaliai galėtų suleisti botoksą į raukšles?Ačiū, lauksiu į a.z. 4u.gif
Atsakyti
Buvau pas Grazina Gydomojoj kosmetologijoj. Nezinau, viskas po senovei, nei nauju cackinimusi, nei nauju kainu. Tiesa, vaikstau pas ja gal jau 5 metu ir oda is probleminiu
Atsakyti
QUOTE(mamulioka @ 2012 09 05, 16:13)
Buvau pas Grazina Gydomojoj kosmetologijoj. Nezinau, viskas po senovei, nei nauju cackinimusi, nei nauju kainu. Tiesa, vaikstau pas ja gal jau 5 metu ir oda is probleminiu


ir nieko nepadejo jos proceduros per tuos 5 m?
Atsakyti
QUOTE(mamulioka @ 2012 09 05, 17:13)
Buvau pas Grazina Gydomojoj kosmetologijoj. Nezinau, viskas po senovei, nei nauju cackinimusi, nei nauju kainu. Tiesa, vaikstau pas ja gal jau 5 metu ir oda is probleminiu

gal galima koki kontakta ar adresa kur yra gydomoji kosmetologija, ir kokie yra gydymo metodai? bigsmile.gif reikia paauglei dukrai, nesinori bet kur vesti....
Atsakyti
QUOTE(~Aylin @ 2012 09 05, 18:09)
ir nieko nepadejo jos proceduros per tuos 5 m?


Kodel gi nepadejo... Padejo. Jei buciau pradejusi jos proceduras siek tiek anksciau darytis, ko gero, nebutu buve bjaurus randai ant veido susiformave verysad.gif Ale gi kaip pas mus - nieks nieko nerekomenduoja, kapstykis pats kaip nori, nei daktarai neminejo apie tokias galimybes, kad yra tokie cheminiai pilingai, tik siule kontracepcija bei peike mano hormonu sistema, (o as, dunduke paaugliuke is kur galejau zinot pati, atsitiktinai zurnale perskaiciau verysad.gif ), nei pazistami (bendramoksle, girdejau, kad pradejo ta centra lankyt, pagrazejo, bet vel gi, per savo nezinojima, maniau, paprastus valymus lanko, o as gi byuvau, man gi jie nepadejo, tai vat ir neklausinejau). Pavyko suvaldyt situacija, tai dabar reciau vaikstau, karta per 1.5-2 menesius. Ale kai yra viduj problema, tai vis kokia bjaurybe ant veido kart nuo karto pasirodo. Beje, kosmetika poras kemsa, kol kas nerandu tinkamos
[quote=Mere,2012 09 05, 18:30]

Papildyta:
QUOTE(Mere @ 2012 09 05, 18:30)
gal galima koki kontakta ar adresa kur yra gydomoji kosmetologija, ir kokie yra gydymo metodai?  bigsmile.gif reikia paauglei dukrai, nesinori bet kur vesti....

Parasiau Jum az mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(jovita25 @ 2012 08 23, 18:19)
rugstis per stiprias uzdejo mano jautriai odai... netinkamai parinko procedura.. po 6 kartu ji buvo tokia nuesta kad man visi kapiliarai lauk isejo ir net nuo drekinancio kremo alergizuodavo... dariausi ir depiliacijas pas ja, iseidavau su puse plaukeliu.. galvojau kad skaudeti turi, bet dabar susiradau moteriske kur skausmo netik dvigubai maziau bet ir plaukeliu nelieka niekur...
drauge lanke masazus ala anticeliulitinius irgi pinigai i bala...
nezinau kodel cia keletas merginu ja taip giria, matyt kiekvienam savo...


O,kas cia raso! Noriu supazindinti jus visas su aferiste, jau pagarsejusia ne tik Vilniuje. Tai niekur nedirbanti, bet norinti atrodyti visada kuo geriau moteriske, kuri paslaugas bando isgauti nemokamai santazuodama meistrus. Mazdaug, man blogai padarete, as ne to prasiau, atiduokite man pinigus, o tai jums gresia nemalonumai. Daugelis taip ir padaro, nenoredami eikvoti savo brangaus laiko ir sveikatos, arba pasiulo kazkokia paslauga nemokamai. Taip ir eina keisdama vis kitus meistrus ir gydytojus. O jei kas jos santazui nepasiduoda - kersyja smeiztu. Ji jau daugelyje istaigu yra ,,persona non grata" O del issokusiu kapiliaru: ar tik ne liga rosacea tave taip isgrazino, o ne rugstys? Del GK klinikos gali net nesikreipti, jau pranesta apie tave smile.gif Bent jau pinigu atgal ten neatgausi smile.gif Turbut ir Lahjos neisejo isdurti, kad taip pili pamazgas? smile.gif Is kur as visa tai zinau? Ogi mane pacia issdure buvusi "drauge". Nelinkiu Tau sekmes siuose darbeliuose. Bukite atsargios!
Atsakyti
QUOTE(*Perloo;]]* @ 2012 09 07, 14:05)
O,kas cia raso! Noriu supazindinti jus visas su aferiste, jau pagarsejusia ne tik Vilniuje. Tai niekur nedirbanti, bet norinti atrodyti visada kuo geriau moteriske, kuri paslaugas bando isgauti nemokamai santazuodama meistrus. Mazdaug, man blogai padarete, as ne to prasiau, atiduokite man pinigus, o tai jums gresia nemalonumai. Daugelis taip ir padaro, nenoredami eikvoti savo brangaus laiko ir sveikatos, arba pasiulo kazkokia paslauga nemokamai. Taip ir eina keisdama vis kitus meistrus ir gydytojus. O jei kas jos santazui nepasiduoda - kersyja smeiztu. Ji jau daugelyje istaigu yra ,,persona non grata" O del issokusiu kapiliaru: ar tik ne liga rosacea tave taip isgrazino, o ne rugstys? Del GK klinikos gali net nesikreipti, jau pranesta apie tave smile.gif Bent jau pinigu atgal ten neatgausi smile.gif Turbut ir Lahjos neisejo isdurti, kad taip pili pamazgas? smile.gif Is kur as visa tai zinau? Ogi mane pacia issdure buvusi "drauge". Nelinkiu Tau sekmes siuose darbeliuose. Bukite atsargios!



pasigydik nevisprote tu blink.gif mano informacija buvo konkreciai apie Lajha, kadangi gavau laiska ir is kitos merginos ( tikiuosi ji cia dar karteli parasys, abi nukentejome) GK klinikoje lankiausi pas Gyte, jei ka mieloji dirbu teisininke taip kad greitai isprasysiu administracijos tavo IP adreso ir pasiziuresime ar ne traku gatveje veikia sitas adresas blink.gif
Atsakyti
blink.gif ojojoi kas cia vyksta kas per intrigos unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(jovita25 @ 2012 09 07, 16:45)
pasigydik nevisprote tu  blink.gif mano informacija buvo konkreciai apie Lajha, kadangi gavau laiska ir is kitos merginos ( tikiuosi ji cia dar karteli parasys, abi nukentejome) GK klinikoje lankiausi pas Gyte, jei ka mieloji dirbu teisininke taip kad greitai isprasysiu administracijos tavo IP adreso ir pasiziuresime ar ne traku gatveje veikia sitas adresas  blink.gif

Ka tu, kaip graziai prabilai smile.gif Jeigu uz melo demaskavima reikia gydytis, tai tikriausiai reiketu apsilankyti kur nors biggrin.gif O del IP tai butinai isprasyk, "teisininke". Tik nepamirsk po to i foruma parasyt koks rezultatas gavosi wink.gif Ir apsiramink, brangioji, nes Tau paciai gali reiketi susitikti su teisininkais. Normaliais, ne tokiais kaip Tu dediesi, bedarbe - aferiste!
Atsakyti
Lahja visuomet miniu, kaip tikrai profesionalia kosmetologe, ismanancia, mylincia savo darba, kas kart tobulejancia ir galincia pasiulyti tau tinkamiausia procedura 4u.gif . Manau, kad man pritartu dauguma forumieciu, besilankanciu pas Lahja.
O grasinimai, tuo labiau is "teisininkes" puses, mazu maziausia yra nepadoru verysad.gif . Ka jau kalbeti apie "profesionaluma" doh.gif .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Typhoon Morakot: 08 rugsėjo 2012 - 08:33