Įkraunama...
Įkraunama...

Gera kosmetologė Vilniuje

QUOTE(Caridian @ 2012 08 24, 10:14)
Kai apnuogino kaklo zona, as dar pasitikslinau, ar tikrai darysim ne mezoterapija ar dar ka kita,o tradicini su rugstim valyma? Pasake, kad taip. Ir kaklo srity/dekolte nieko nevale,man ten poros nesikemsa, siaip tik tepe rugsti,po to neutralizavo ir pan.
Pries mane merginos nebuvo, bet viena skambinosi, jai sake, kad veido valymo kaina 150, truks valanda.
Papildyta:
Gal dar reiketu pamineti, kas paskutini karta valyma su rugstim dariausi balandzio viduryje, mokejau 80, nieko neminejo apie kainu pokyti.

Nesmagu tada sad.gif As buvau liepos pirmoj pusej, jokiu ziniu. Man atrodo, kad jinai aplamai, matyt, noretu atsikratyt valymais, kad ju liktu kuo maziau, tik patys istikimiausieji, nes klientu apstu, eiles ir taip kilometrines, tikrai badu nemirs. Kaip supratau, nauju zmoniu i odos valyma jau net nelabai ir priima. MInejo, kad nori trumpint valymo atlikimo laika per savaite. Darydavo pirmadieniais ir dar siek tiek kartais ketvirtadieniais, po to berods jau tik iki treciadienio imtinai, o dabar gal jau tik 2 dienas paliko. Viskas keiciasi siam pasauly unsure.gif
Nors, aisku, labai keista. As kartais ateidavau tik su 80 litu kisenej (nedaznai, bet kai budavo striokas su pinigais, kartais surizikuodavau atsarginiu neimt). Sunepatogintu, jei suzinociau, kad po proceduros dar ir skolinga likau verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mamulioka: 24 rugpjūčio 2012 - 09:27
QUOTE(mamulioka @ 2012 08 24, 09:24)
Nesmagu tada sad.gif As buvau liepos pirmoj pusej, jokiu ziniu. Man atrodo, kad jinai aplamai, matyt, noretu atsikratyt valymais, kad ju liktu kuo maziau, tik patys istikimiausieji, nes klientu apstu, eiles ir taip kilometrines, tikrai badu nemirs. Kaip supratau, nauju zmoniu i odos valyma jau net nelabai ir priima. MInejo, kad nori trumpint valymo atlikimo laika per savaite. Darydavo pirmadieniais ir dar siek tiek kartais ketvirtadieniais, po to berods jau tik iki treciadienio imtinai, o dabar gal jau tik 2 dienas paliko. Viskas keiciasi siam pasauly  unsure.gif

na, taip, jai pelningesne valanda mezoterapijai, restilanui ar pan.proceduroms, nei veido valymui uz 80 lt.
Atsakyti
Merginos, gal galetumet man primint- Visunitoj cia buvo giriama kosmetologe - Grazina ?
Atsakyti
QUOTE(aistuliaa @ 2012 08 24, 09:54)
Čia pas Lahją gydėtės jau sugadintą odą ar ji jums sugadino?

Kur darotės depiliaciją dabar?




Pasikartosiu oda man sugadino Lahja... Atejau paberta ir pasiule rugstis...
niekada neturejau bedu su kapiliarais ir jautria oda... o butent tokia oda po jos proceduru turiu! Vyras mano dar dabar keikia ta stebukladare.. kuri vis zadejo kad po n-tos proceduros susitvarkys viskas... prasiau drauges kuri taip pat lankosi supermamose kad parasytu atsiliepima nes abi buvo sios kosmetikes klientemis... teko gerti antibiotiku kursa, teptis vaistus ir t.t gydytoju verdiktas sutraumuota oda, proceduru metu... dirbu teisininke zinau kas gresia uz tokius darbus, bet graziame savo gyvenimo etape nutylejau....
Zinot sunku atsirinkti meistrus cia, puse LT kirpeju, vasazistu cia sedi ir skaito kiekviena zinute, vienas kirpejas is kitos supermamu temos to net neneigia ir jei neduok dieve kokia kliente pasiskundzia tuoj "sucekina" kuri... veliau pasijungia pati spece ir paraso verdikta kad pas ja net nebuvai biggrin.gif Beje ankstesnese temose apie Lahja ir sugadinta veida skundesi viena mergina, bet skaiciau kaip buvo uzpulta kitu SM nariu ir pacios darbo autores, fantazija atsoko kad kazka rasyti... neisiplesiu rasau tik tuo tikslu kad merginos atidziai rinktusi...

depiliacijas darausi pas Natalija dirba zalia zaliojo tilto.. rekomenduoju merginos kaip labai gera meistre! as pas ja papuoliau atsitiktinai pries atostogas ir jau kuris laikas vaikstau 4u.gif
Atsakyti
Na va, nepasisekė jums tada unsure.gif labai nesmagu, kad taip, aš pati lankausi, tai man odą sutvarkė, nes atėjau irgi išberta visa, bet kai oda nėra jautri, nekilo kažkokių problemų... Įdomu čia jums rūgštys per stiprios buvo ar kas unsure.gif
Atsakyti
Gal kas buvo žalioj žalioj pas kosmetologę Elytę ir darėsi veido valymą? Kokie komentarai būtų, beje, kiek šis malonumas kainuoja? g.gif
Papildyta:
Taip pat gal kas darėsi veido valymą biokosmetikos akademijoj? Kiek žinau ten su rūgšimi vaisių, visai sudomino, be to ir kaina labai normali.
Atsakyti
QUOTE(aistuliaa @ 2012 08 24, 12:27)
Na va, nepasisekė jums tada  unsure.gif labai nesmagu, kad taip, aš pati lankausi, tai man odą sutvarkė, nes atėjau irgi išberta visa, bet kai oda nėra jautri, nekilo kažkokių problemų... Įdomu čia jums rūgštys per stiprios buvo ar kas  unsure.gif




Bet sutikite su manimi ar ne tai parodo zmogaus kompetencijos trukuma? nusivalyk veiduka, pasiziurek kaip situacija.. pirma karta padaryk kazka silpniau, sistemiskai prieik prie stipresniu jei matai kad oda normaliai reaguoja...kaip bebutu gilintis nebenoriu, skaudi man sita tema.. ziema keliausiu i gk klinika bandysiu salintis lazeriu kapiliarus, o oda jau niekada nebebus tokia kokia buvo schmoll.gif
tiesiog kaltinu save labai kad po pirmo karto kai jau atrodziau tragiskai itikejau kad viskas laikina praeis ir t.t reikejo begti lauk nuo sitos meistres..
Atsakyti
Sveikos!
Norėčiau labai pagirti kosmetologę Genutę Šimeliūnienę (salonas Elis, Pašilaičiai, netoli Thomas Philips parduotuvės). Labai puiki moteris thumbup.gif dariausi pas ją veido valymą, kai atėjau į procedūrą tai jau buvau nusiteikus begalinėms kančioms biggrin.gif (kemšasi man tos poros, yra ka pavalyt), bet žinokit buvau maloniai nustebinta - valė veidą labai atsargiai ir beveik neskausmingai smile.gif aišku nemalonių pojūčių buvo, nes ne masažo ėjau darytis, bet likau labai patenkinta. thumbup.gif
Dar labai patiko tai, kad ji bendrauja su klientais, išklausinėja kokios bėdos kamuoja, duoda patarimų ką reikėtų naudoti ir pan. mirksiukas.gif Tame pačiame salone dariaus veido valyma pas Svitlaną, tai man labai nepatiko schmoll.gif po procedūros veidas baisiai išsausėjo, nors dariaus mechaninį valymą, odą tempė, baisu buvo ir žiūrėt unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(W*S:* @ 2012 08 24, 13:43)
Gal kas buvo žalioj žalioj pas kosmetologę Elytę ir darėsi veido valymą? Kokie komentarai būtų, beje, kiek šis malonumas kainuoja? g.gif
Papildyta:
Taip pat gal kas darėsi veido valymą biokosmetikos akademijoj? Kiek žinau ten su rūgšimi vaisių, visai sudomino, be to ir kaina labai normali.

geriau klaust čia ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Amalija2 @ 2012 08 24, 17:07)
Sveikos!
Norėčiau labai pagirti kosmetologę Genutę Šimeliūnienę (salonas Elis, Pašilaičiai, netoli Thomas Philips parduotuvės). Labai puiki moteris  thumbup.gif dariausi pas ją veido valymą, kai atėjau į procedūrą tai jau buvau nusiteikus begalinėms kančioms  biggrin.gif (kemšasi man tos poros, yra ka pavalyt), bet žinokit buvau maloniai nustebinta - valė veidą labai atsargiai ir beveik neskausmingai  smile.gif aišku nemalonių pojūčių buvo, nes ne masažo ėjau darytis, bet likau labai patenkinta.  thumbup.gif
Dar labai patiko tai, kad ji bendrauja su klientais, išklausinėja kokios bėdos kamuoja, duoda patarimų ką reikėtų naudoti ir pan.  mirksiukas.gif Tame pačiame salone dariaus veido valyma pas Svitlaną, tai man labai nepatiko  schmoll.gif po procedūros veidas baisiai išsausėjo, nors dariaus mechaninį valymą, odą tempė, baisu buvo ir žiūrėt  unsure.gif

Ir aš buvau pas šias dvi kosmetologes po vieną kartą, jei reikėtų rinktis, grįžčiau pas Genutę, nors ir pas ją buvo nekas, nes, pamenu, praktiškai visą laiką valė veidą tuo metaliniu įrankiu, kurį kosmetologės naudoja (su tuo skirtumu, kad vienos naudoja tik kartais), tai labai nemaloni ir skausminga procedūra buvo. Nors, kiek dabar pamenu, procedūra buvo padaryta kruopščiai.
Atsakyti
QUOTE(Amalija2 @ 2012 08 24, 18:07)
Sveikos!
Norėčiau labai pagirti kosmetologę Genutę Šimeliūnienę (salonas Elis, Pašilaičiai, netoli Thomas Philips parduotuvės). Labai puiki moteris  thumbup.gif dariausi pas ją veido valymą, kai atėjau į procedūrą tai jau buvau nusiteikus begalinėms kančioms  biggrin.gif (kemšasi man tos poros, yra ka pavalyt), bet žinokit buvau maloniai nustebinta - valė veidą labai atsargiai ir beveik neskausmingai  smile.gif aišku nemalonių pojūčių buvo, nes ne masažo ėjau darytis, bet likau labai patenkinta.  thumbup.gif


Su kokia kosmetika dirba, kiek laiko truko procedura ir kiek mokejote?
Atsakyti
Pas Svitlana ir susipažinau su tuo įrankiu - šaukšteliu biggrin.gif ir Genutė man su juo darė, tai ką galiu pasakyti - Genutė žyyyymiai atsargiau darė. Svitlana kai vanojo tą veidą be gailesčio.. unsure.gif , o Genutė tikrai labai atsargiai, krupščiai thumbup.gif .
Dėl laiko ir kainos - visa procedūra truko gal 2 valandas (kažkur apie pusvalandį gulėjau su kauke), o mokėjau 85 lt. Dėl naudotos kosmetikos deja neišklausinėjau firmų pavadinimų verysad.gif , bet pas ją galima įsigyti pilstomų kremukų, berods ir prausiklių už tikrai neblogą kainą smile.gif Nusipirkau pas ją lengvos konsistencijso kremuką su arbatmedžiu mišriai odai, tai tikrai patinka, nenusivyliau. Mokėjau 70 lt, bet pirkau pilną pakuotę mirksiukas.gif
Atsakyti