Įkraunama...
Įkraunama...

Gera kosmetologė Vilniuje

QUOTE(aistuliaa @ 2012 06 13, 12:44)
O po rūgštinio veido valymo įdegis nenusiima?  biggrin.gif

Labai "nusiima". Netgi po paprastu rugstiniu priemoniu naudojimo kasdien mano veidas buna baltutelis, turiu butinai dazytis, nes kaklas ir dekolte kurkas tamsesni buna smile.gif
Atsakyti
Sveiki, gal ir man patarsit? ax.gif
ieskau vizazistes kuri pamokytu daryt sau dienini lengva makijaza ir parinktu tinkamu priemoniu. Megstu viska naturalia. Taip tat reikia antakiu korekcijos. Jei cia netinkamai parasiau, tai gal patarsit kur ieskot?
Aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(nieko_sau @ 2012 08 02, 10:18)
Sveiki, gal ir man patarsit?  ax.gif
ieskau vizazistes kuri pamokytu daryt sau dienini lengva makijaza ir parinktu tinkamu  priemoniu. Megstu viska naturalia. Taip tat reikia antakiu korekcijos. Jei cia netinkamai parasiau, tai gal patarsit kur ieskot?
Aciu  4u.gif

http://www.supermama...?...8855&st=564
Atsakyti
dekui 4u.gif
Atsakyti
keliausi pas Vita Kristiana rugsejo 7d. uzrase 2 valandoms vizita is karto smile.gif
kaina sake bus 180lt einu vedama smalsumo nes pats centras atrodo isskirtinai ir apie meistres daug geru atsiliepimu...
iki tol apturejau reikalu su Lahja ilgai gydziausi sugadinta oda doh.gif yra toks liaudyje pavadinimas su...rankis... Viktorija is Kosmedijos visus vizitus lakste plepetis su kolegemis, zodz. uz tokiu pinigus tep lept ir viskas...
Neseniai iskilus spuogui ir esant progai uzbegau i Oze esanti Eslaudos salona tookia svelni maloni mergina pasitaike isgloste spuoga iskociojo zodziu tokia kokios man ir patinka ax.gif dar kelis kartus buvau pas tokia Jolanta dirba ji Pylimo gatveje netoli kiausinio, maza gatvele pilna Buticu.. labai jau geros nuomones apie save, o realiai vidutinybe...
oda mano jautri, kapiliarine gal kuri turit kazka gero parekomenduoti, butent jautruolems 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jovita25: 23 rugpjūčio 2012 - 15:59
kokiu budu ir kaip tau ji veida sugadino? As lankydavausi pas Terese prie mindaugo maximos ji paskutini karta dirbo, tai ji man labai patiko, svelni, kruopsciai savo darba atlikdavo ir gerai zinoma.
Atsakyti
QUOTE(Madmuozelė @ 2012 08 23, 18:06)
kokiu budu ir kaip tau ji veida sugadino? As lankydavausi pas Terese prie mindaugo maximos ji paskutini karta dirbo, tai ji man labai patiko, svelni, kruopsciai savo darba atlikdavo ir gerai zinoma.



rugstis per stiprias uzdejo mano jautriai odai... netinkamai parinko procedura.. po 6 kartu ji buvo tokia nuesta kad man visi kapiliarai lauk isejo ir net nuo drekinancio kremo alergizuodavo... dariausi ir depiliacijas pas ja, iseidavau su puse plaukeliu.. galvojau kad skaudeti turi, bet dabar susiradau moteriske kur skausmo netik dvigubai maziau bet ir plaukeliu nelieka niekur...
drauge lanke masazus ala anticeliulitinius irgi pinigai i bala...
nezinau kodel cia keletas merginu ja taip giria, matyt kiekvienam savo...
Atsakyti
QUOTE(jovita25 @ 2012 08 23, 18:19)
rugstis per stiprias uzdejo mano jautriai odai... netinkamai parinko procedura.. po 6 kartu ji buvo tokia nuesta kad man visi kapiliarai lauk isejo ir net nuo drekinancio kremo alergizuodavo... dariausi ir depiliacijas pas ja, iseidavau su puse plaukeliu.. galvojau kad skaudeti turi, bet dabar susiradau moteriske kur skausmo netik dvigubai maziau bet ir plaukeliu nelieka niekur...
drauge lanke masazus ala anticeliulitinius irgi pinigai i bala...
nezinau kodel cia keletas merginu ja taip giria, matyt kiekvienam savo...


Man irgi Lahja paskutinį kartą per stiprią procedūrą parinko, atrodžiau kaip išmesinėta ( oj ilgai veidas gyjo, nenoriu net prisimint, dar ir dbr dėmės matosi). Nors buvau ištikima lankytoja - spjoviau į šį reikalą smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ernis_: 24 rugpjūčio 2012 - 07:45
QUOTE(jovita25 @ 2012 08 23, 18:19)
rugstis per stiprias uzdejo mano jautriai odai... netinkamai parinko procedura.. po 6 kartu ji buvo tokia nuesta kad man visi kapiliarai lauk isejo ir net nuo drekinancio kremo alergizuodavo... dariausi ir depiliacijas pas ja, iseidavau su puse plaukeliu.. galvojau kad skaudeti turi, bet dabar susiradau moteriske kur skausmo netik dvigubai maziau bet ir plaukeliu nelieka niekur...
drauge lanke masazus ala anticeliulitinius irgi pinigai i bala...
nezinau kodel cia keletas merginu ja taip giria, matyt kiekvienam savo...


Čia pas Lahją gydėtės jau sugadintą odą ar ji jums sugadino?

Kur darotės depiliaciją dabar?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aistuliaa: 24 rugpjūčio 2012 - 07:55
Pas Grazina gyd.kosmetologijos centre pasikeite veido valymo kainos ir proceduros eiga. Kaina nuo 120 iki 150 lt. (Mokejau 120, nors telefonu merginai sake,kad 150). Blogiausia, kad apie pasikeitusias kainas neinformavo ir tik po proceduros suzinojau ,,naujiena". Tai paprastas rugstinis valymas vyksta taip pat + tepama rugstis ant kaklo + kauke kaklui ir dekolte, po to ozonas (?) purskiamas ir su kazkokiu voleliu, atseit, imasazuojamas i oda (turiu pasakyti, kad viskas vyko labai greit, paskubom, tas volelis net isilti nespejo (nors turetu),ir jau pabaige ta priemones ivedima). Pabaigoje vit.C seruma uztepa ir velgi iveda su tuo aparatu.
Si karta nesakyciau, kad nosi idealiai isvale. Zodziu, esu naujos kosmetologes paieskose, per brangu pas Grazina uz ta konvejeri ir toki, atrodo, nekruopstu atlikima moketi. Nepatinka, kaip nuvalomas veidas, aplink akis labai stipriai trina (neduok Die, ateiciau pasidazius tusu, jau pasimokiau ta diena nesidazyti biggrin.gif ), ir dar su kazkokiu audiniu gan siurksciu.
Atsakyti
QUOTE(Caridian @ 2012 08 24, 08:56)
Pas Grazina gyd.kosmetologijos centre pasikeite veido valymo kainos ir proceduros eiga. Kaina nuo 120 iki 150 lt. (Mokejau 120, nors telefonu merginai sake,kad 150). Blogiausia, kad apie pasikeitusias kainas neinformavo ir tik po proceduros suzinojau ,,naujiena". Tai paprastas rugstinis valymas vyksta taip pat + tepama rugstis ant kaklo + kauke kaklui ir dekolte, po to ozonas (?) purskiamas ir su kazkokiu voleliu, atseit, imasazuojamas i oda (turiu pasakyti, kad viskas vyko labai greit, paskubom, tas volelis net isilti nespejo (nors turetu),ir jau pabaige ta priemones ivedima). Pabaigoje vit.C seruma uztepa ir velgi iveda su tuo aparatu.
Si karta nesakyciau, kad nosi idealiai isvale. Zodziu, esu naujos kosmetologes paieskose, per brangu pas Grazina uz ta konvejeri ir toki, atrodo, nekruopstu atlikima moketi. Nepatinka, kaip nuvalomas veidas, aplink akis labai stipriai trina (neduok Die, ateiciau pasidazius tusu, jau pasimokiau ta diena nesidazyti biggrin.gif  ), ir dar su kazkokiu audiniu gan siurksciu.

Nu cia daba naujienos... g.gif Esu buvus pas ja gal pries kokius 1.5 menesio, viskas buvo po senovei sad.gif Turiu omeny kainas. Nes ta fuosion aparata bent jau man senokai naudodavo, jei neklystu, mokedavau 80 g.gif O del kaklo tai cia tikrai kzkas neiprasto, man tik vienakart man paprasius dejo rugsti ir ant kaklo, nes dekolte oda buvo uzsikimsus, reikejo pavalyt., mokejau 120. O ar Jus matet, ir pries Jus buvusiai dare lygiai ta pati ir mokejo tiek pat? (Siaip nesinori pletkavot uz nugaros, bet ir as pastaruoju metu nevisad lieku patenkinta valymo kokybe sad.gif )
Atsakyti
QUOTE(mamulioka @ 2012 08 24, 08:54)
Nu cia daba naujienos...  g.gif  Esu buvus pas ja gal pries kokius 1.5 menesio, viskas buvo po senovei sad.gif Turiu omeny kainas. Nes ta fuosion aparata bent jau man senokai naudodavo, jei neklystu, mokedavau 80  g.gif O del kaklo tai cia tikrai kzkas neiprasto, man tik vienakart man paprasius dejo rugsti ir ant kaklo, nes dekolte oda buvo uzsikimsus, reikejo pavalyt., mokejau 120. O ar Jus matet, ir pries Jus buvusiai dare lygiai ta pati ir mokejo tiek pat? (Siaip nesinori pletkavot uz nugaros, bet ir as pastaruoju metu nevisad lieku patenkinta valymo kokybe sad.gif )

Kai apnuogino kaklo zona, as dar pasitikslinau, ar tikrai darysim ne mezoterapija ar dar ka kita,o tradicini su rugstim valyma? Pasake, kad taip. Ir kaklo srity/dekolte nieko nevale,man ten poros nesikemsa, siaip tik tepe rugsti,po to neutralizavo ir pan.
Pries mane merginos nebuvo, bet viena skambinosi, jai sake, kad veido valymo kaina 150, truks valanda.
Papildyta:
Gal dar reiketu pamineti, kas paskutini karta valyma su rugstim dariausi balandzio viduryje, mokejau 80, nieko neminejo apie kainu pokyti.
Atsakyti