Įkraunama...
Įkraunama...

Gera kosmetologė Vilniuje

Exige, tai taip, zinom mes Gydomosios kosmetologijos centra ax.gif Tvarkosi jos puikiai su odos problemom. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(ItGirl @ 2012 05 11, 00:00)
sveikos, perskaičius gerus atsiliepimus apie Lahja, nutariau ir as pas ja uzsirasyti. Gal galite parasyti kontaktus i az ir pasakyti kur ji dirba?


gavote kontaktus? Jei ne, parašykit až smile.gif
Atsakyti
Sveiki,
galbūt galėtumėte duoti Lahjos iš SM kontaktus bei Birutės Pajedienės? Ir kurią iš šių kosmetologių rekomenduotumėte veido valymui? smile.gif
Atsakyti
Laba diena,
Ar darėtės kas nors veido valymą Šiaurės miestelyje "LS grožio studijoje"? Taip pat, koki atsiliepimai apie kosmetologę Julija Suchodymceva? Kur rekomenduotumėte darytis veido valymą Šiaurės miestelyje? unsure.gif
Atsakyti
Kolkas dar neatradau pačios pačiausios kosmeologės, bet kiek teko darytis veido valymų, tai turbūt galėčiau rekomenduoti Birutę Pajadienę. Kruopščiai kiekieną inkštiriuką kiekviename veido plotelyge išspaudo ir nuramina odą taip, kad po tokio išspaudymo beveik ir nemaskuota galiu į gatvę išeiti. Beja, antakių tvarkyme ji man neprilygstama (mano antakiai vešlūs ir nepaklusnūs) thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(IDeina @ 2012 06 07, 15:16)
Kolkas dar neatradau pačios pačiausios kosmeologės, bet kiek teko darytis veido valymų, tai turbūt galėčiau rekomenduoti Birutę Pajadienę. Kruopščiai kiekieną inkštiriuką kiekviename veido plotelyge išspaudo ir nuramina odą taip, kad po tokio išspaudymo beveik ir nemaskuota galiu į gatvę išeiti. Beja, antakių tvarkyme ji man neprilygstama (mano antakiai vešlūs ir nepaklusnūs) thumbup.gif


O kiek mokate už veido valymą ir už antakių tvarkymą?
Atsakyti
QUOTE(grmarti @ 2012 06 11, 14:22)
O kiek mokate už veido valymą ir už antakių tvarkymą?


Veido valymą 90, o antakius su dažymu 25 smile.gif
Atsakyti
merginos imeskit pajedienes kontaktus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(IDeina @ 2012 06 11, 15:17)
Veido valymą 90, o antakius su dažymu 25 smile.gif


Ačiū 4u.gif Gal galėtumėte pasidalinti kontaktais? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(grmarti @ 2012 06 12, 09:40)
Ačiū 4u.gif Gal galėtumėte pasidalinti kontaktais?  biggrin.gif


estetikosstudija.lt 4u.gif
Atsakyti
O po rūgštinio veido valymo įdegis nenusiima? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(aistuliaa @ 2012 06 13, 12:44)
O po rūgštinio veido valymo įdegis nenusiima?  biggrin.gif



nusiima
Atsakyti