Įkraunama...
Įkraunama...

Gera kosmetologė Vilniuje

Aš daug kur esu veido valymus darius, oda probleminė, mišri, inkštirai iš proto varo...tai sakyčiau, jogailgos g. buvo ok, bet kur nebus ok, jei išrašo antibiotikų smile.gif nors pats gydymo metodas man nelabai - ypač ta dalis, kai teko virš čainiko veidą "garint"... biggrin.gif
veidą sutvarkė kosmetologė sugiharoj, tikrai matėsi akivaizdūs teigiami pokyčiai - oda švaresnė, švelnesnė, ne taip taukuodavos. žodžiu, likau tikrai patenkinta
Atsakyti
QUOTE(ZaliaMeta @ 2012 04 22, 15:15)
Aš daug kur esu veido valymus darius, oda probleminė, mišri, inkštirai iš proto varo...tai sakyčiau, jogailgos g. buvo ok, bet kur nebus ok, jei išrašo antibiotikų smile.gif nors pats gydymo metodas man nelabai - ypač ta dalis, kai teko virš čainiko veidą "garint"...  biggrin.gif
veidą sutvarkė kosmetologė sugiharoj, tikrai matėsi akivaizdūs teigiami pokyčiai - oda švaresnė, švelnesnė, ne taip taukuodavos. žodžiu, likau  tikrai patenkinta

Kokia gyd. atliko proceduras Sugiharoje? 4u.gif Kiek kartu lanketes, gal pamenate? ir kiek pinigeliu palikote? blush2.gif
Atsakyti
Kosmetologė Lilija smile.gif Buvau tris kartus, tarp pirmų dviejų dariau trijų mėn. petrauką, trečią kartą buvau neseniai, po 4 mėn. Mokėjau po 95 Lt už vieną procedūrą smile.gif Siūlė man pasidaryti rūgštinį pylingiuką, planuoju, kol dar nėra aktyvios saulės (kaip aiškino, šveitimą rekomenduoja, kai jau oda išvalyta, kad sulygintų veido odos spalvą, dingtų raudonos dėmelės po spuogų)... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ZaliaMeta @ 2012 04 22, 15:15)
nors pats gydymo metodas man nelabai - ypač ta dalis, kai teko virš čainiko veidą "garint"...  biggrin.gif




Cia pas kuria taip buvo?
Atsakyti
QUOTE(Marakesh @ 2012 04 22, 17:45)
Cia pas kuria taip buvo?



Tikrai nepamenu pavardės, buvau prieš porą metų. Gerokai pagyvenus ir gana pikta teta g.gif
Atsakyti
Gal turit atsiliepminu apie Ilona dirba Sv. stepono 14
Atsakyti
Turiu nerealią kosmetologgę,pas kurią vaikštau jau daug metų,ir pas kokią kitą eiti net nesiruošiu smile.gif Labai maloni moteris,puikiai dirba,plius dar dirba salone,esančiame pačiam centre,tai ir labai patogu važinėt thumbup.gif Jei kas ieškot geros kosmetologės,tai rašykit privačiai,parekomenduosiu,kad nebūtų čia reklamos.. blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Sheilamissy @ 2012 04 27, 16:37)
Turiu nerealią kosmetologgę,pas kurią vaikštau jau daug metų,ir pas kokią kitą eiti net nesiruošiu smile.gif Labai maloni moteris,puikiai dirba,plius dar dirba salone,esančiame pačiam centre,tai ir labai patogu važinėt thumbup.gif Jei kas ieškot geros kosmetologės,tai rašykit privačiai,parekomenduosiu,kad nebūtų čia reklamos.. blush2.gif

O gal galima cia parasyti? 4u.gif Juk mes dauguma cia rasom kontaktus 4u.gif
Atsakyti
Sveikos,

gal kas lankėtes pas Asta (jos privatus kabinetas yra Vilniuje, Šiaurės miestelyje, kiek supratau arčiau PC Parkas Outlet)?
kokie atsiliepimai?
Atsakyti
sveikos, perskaičius gerus atsiliepimus apie Lahja, nutariau ir as pas ja uzsirasyti. Gal galite parasyti kontaktus i az ir pasakyti kur ji dirba?
Atsakyti
Sveikos,

gal zinote kas nebrangiai vilniuje namuose atlieka depiliacija cukrumi?

aciu
Atsakyti
Galiu pasidalinti savo patirtimi
Su sese esame is tu linkusiu spuoguotis tai kentejom visa jauna gyvenimeli su ta problema, vis pirkom visokiu nesamoniu, kol isbandem kosmetologe viena per akcija, tai galiu pasakyt taip sugadino veida kad geda iseit buvo menesi kazkur, nes isspaude visa veida, o ten daugiau toks relaxas buvo, visur zvakiu sviesa ir pan, muzika raminanti ir tt, sako uz 3 dienu praeis, deja biggrin.gif sesei kita moteriske patare eit i gydykla konkreciai, tai mes abi nuejom ten ir isgyde net iki svytejimo oda wub.gif
lankomes abi apie metus ir vis prisijungia drauges 4u.gif
cia randasi paciam centre netoli flagmano kosmetologijos centras, jis jau ten apie 50 metu kiek zinau.
Atsakyti