Įkraunama...
Įkraunama...

Gera kosmetologė Vilniuje

Na daug čia visko prisiskaičiau, bet taip ir neradau, ko ieškojau... ax.gif Gal kažkas darėtės veido valymą grynai su naturaliomis priemonėmis - kad proceduros metu būtų naudojami natūralūs aliejai, kaukės, kremai ir pan. Pakeičiau savo kremus, kosmetiką, derinu maistą ir pan, todėl noriu, kad ir veido valymas būtų natūralus. O keičiu,, nes jau nebegaliu atsiginti tų spuogų ant veido,krūtinės, nugaros. Kolkas matau tik teigiamus rezultatus, matysim, kaip bus toliau. Tik nepradėkite kritikuoti ale natūralumas, čia išpūstas burbulas ir pan. kolkas tai geriausios priemonės ir būdai, kurie man padeda. 4u.gif

O kolkas iš to ką skaičiau, tai labiausiai įstrigo kosmetologė Birutė Pajedienė. Tik ar ji valydama veidą naudoja afdatėles????Skaičiau,kad ji dirba su lotan kosmetika. Na maniškė, kur dabar vaištau, taip pat.... tai ne daug ką pakeisčiau biggrin.gif , nes iš esmės esu patenkinta jos darbu, bet priemonių norėčiau kitokių... ir dar man labai svarbu, kad veidą valant naudotų adatėle,s o ne iškart drąskytų spaudimu, nes mano spuogai labai "užsibarikadavę" reikia pirma padaryti kelią jiems išeiti.


Atsakyti
LaimesMedi, veido valymo procedūras, masažus su natūraliomis priemonėmis atlieka kosmetologė Elytė (Vilnius, šv. Stepono g. 6).
Merginos labai ją gyrė:
http://www.supermama...howtopic=790766
http://www.supermama...?...63&t=814741
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ramzetė: 25 kovo 2012 - 14:50
QUOTE(Ramzetė @ 2012 03 25, 15:50)
LaimesMedi, veido valymo procedūras, masažus su natūraliomis priemonėmis atlieka kosmetologė Elytė (Vilnius, šv. Stepono g. 6).
Merginos labai ją gyrė:
http://www.supermama...howtopic=790766
http://www.supermama...?...63&t=814741

Teko pabuvoti pas ją. Kam reikia padrėkinti veiduką, atstatyti balansą ir pan, tai tinka, bet su odos valymų, tai grįžusi namo turėjau dar dasibaigti valytis, to pasekoje nusidraskiau oda, nes adatėlių neturėjau, tai tik blogiau padariau.... zdz man nepatiko dėl šio aspekto. Be to, pati pasakė, kad man reikia vengti alkoholio kremuose, o įkišo kremą, pienelį ir hidroliatą iš argital su alkoholiu... iš dalie pati kalta, kad nepaskaičiau sudėties, bet juk pasitikėjau ja.... Man susidarė įspūdis, kad pabaigusi kažkokius kursus savamokslė ir dabar va bandinėjasi ant žmonių... kažka minėjo,kad yra baigusi, bet kai paklausiau, ką konkrečiaia kažka numykė ir tiek... tokia ta mano patirtis...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo LaimesMedis: 25 kovo 2012 - 15:03
Nekokia jūsų patirtis g.gif Dėkui, kad ja pasidalinote. Gundžiausi ir aš pas ją apsilankyti, dbr net nežinau... g.gif
Kita vertus, man gal ir tiktų, nes mano odai šiuo metu kaip tik labai reikia padrėkinimo...mastau.gif
Atsakyti
QUOTE(Ramzetė @ 2012 03 25, 16:23)
Nekokia jūsų patirtis  g.gif  Dėkui, kad ja pasidalinote. Gundžiausi ir aš pas ją apsilankyti, dbr net nežinau...  g.gif 
Kita vertus, man gal ir tiktų, nes mano odai šiuo metu kaip tik labai reikia padrėkinimo...mastau.gif

Tai vat aš pasiskaičiau forumuose,kad giria ją ir susigundžiau. Šiaip mano akimis nėra ką ten mokėti 120Lt... na gerai,jei būtų gerai išvaliusi inkštirus ir spuogelius; nebūtų prikišusi tų savo kremų, kai iš pradžų sako, kad vengti alkoholio priemonėse, o pati siūlo su juo kremus, na tai apie ką kalbėt su tokiu žmogum. Gal man tiesiog nepasisekė... nes padrėkino tai tikrai gerai, gerą kaukę pasiūlė su moliu kuri skiesti ne vandeniu o kefyru thumbup.gif
bet va su valymų, tai nekruopšti, ar ji nematė, ar kas nesuprantu... žiūrėjo net pro padidinimo stiklą ir vis tiek akivaizdžiai matomų juodų inkštyriukų nepastebėjo lotuliukas.gif

O jei jum tik padrėkint, tai manau,kad tiktų, bet realiai aš kiek paskaičiau tai drėkinimą galima ir pačiai atlikti namie. Yra dabar gi pirkti alijošiaus miltelių, jie puikiai odai drėgmę atstato, nuvažiuotumėte į kokia krautuvėlę,kuri prekiauja aliejais, hidroliatais ir pan, tarkim kvapų namai, tikrai patars, kaip jum namų salygomis puikiai padrėkinti odelę. 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo LaimesMedis: 25 kovo 2012 - 15:56
QUOTE(LaimesMedis @ 2012 03 25, 14:03)
Na daug čia visko prisiskaičiau, bet taip ir neradau, ko ieškojau...  ax.gif Gal kažkas darėtės veido valymą grynai su naturaliomis priemonėmis - kad proceduros metu būtų naudojami natūralūs aliejai, kaukės, kremai ir pan. Pakeičiau savo kremus, kosmetiką, derinu maistą ir pan, todėl noriu, kad ir veido valymas būtų natūralus. O keičiu,, nes jau nebegaliu atsiginti tų spuogų ant veido,krūtinės, nugaros. Kolkas matau tik teigiamus rezultatus, matysim, kaip bus toliau. Tik nepradėkite kritikuoti ale natūralumas, čia išpūstas burbulas ir pan. kolkas tai geriausios priemonės ir būdai, kurie man padeda.  4u.gif


Gal pabandykite apsilankyti Biokosmetikos akademijos grožio studijoje ir atlikti veido valymą, pati nesu čia lankiusis, bet vis žadėjau, nes kurį laiką vartojau jų veido priežiūros priemones, man tiko ir patiko, o su šiomis priemonėmis ir atlieka veido valymą. Galėtumėte pasiskambinti ir pasiklausti ar naudoja adatėles.
Atsakyti
QUOTE(grmarti @ 2012 03 26, 08:42)
Gal pabandykite apsilankyti Biokosmetikos akademijos grožio studijoje ir atlikti veido valymą, pati nesu čia lankiusis, bet vis žadėjau, nes kurį laiką vartojau jų veido priežiūros priemones, man tiko ir patiko, o su šiomis priemonėmis ir atlieka veido valymą. Galėtumėte pasiskambinti ir pasiklausti ar naudoja adatėles.

Va čia jau kažkas įdomiau biggrin.gif ačiū 4u.gif reikės nulėkti apsišniukštinėti lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(LaimesMedis @ 2012 03 26, 10:36)
Va čia jau kažkas įdomiau  biggrin.gif  ačiū 4u.gif  reikės nulėkti apsišniukštinėti  lotuliukas.gif



nepamirskite atsiliepimus surasyti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Marakesh @ 2012 03 26, 11:38)
nepamirskite atsiliepimus surasyti smile.gif

butinai, bet taip nejauku eiti,kai jokiu kitu atsiliepimu nera unsure.gif
Atsakyti
Biokosmetikos akademijoje veido procedura atlieka kosmetologe. Išsilavinimas: kosmetologijos bakalauras, SPA terapeuto kursai "Femina Bona". Kosmetologinių masažų patirties įgijo pas INMASTER mokytojus.
kaip suprasti ta kosmetologijos bakalaura? cia kas aukstoji, kolegija ar tiesiog kursai feminabona? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo LaimesMedis: 26 kovo 2012 - 15:48
Glbūt galėtumėt patarti, kas geriau, profesionaliau daro veido valymus: Živilė (iš "Visunitos"), Jūratė, Oksana, Vaida, Vita (iš "Grožio akademijos"), Birutė (iš "Birutės Pajedienės estetikos studijos")? Anksčiau lankiausi pas Iną (iš "Bomond"), tačiau dabar ji ten nebedirba... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(LaimesMedis @ 2012 03 26, 15:47)
Biokosmetikos akademijoje veido procedura atlieka kosmetologe. Išsilavinimas: kosmetologijos bakalauras, SPA terapeuto kursai "Femina Bona". Kosmetologinių masažų patirties įgijo pas INMASTER mokytojus.
kaip suprasti ta kosmetologijos bakalaura? cia kas aukstoji, kolegija ar tiesiog kursai feminabona? g.gif


Kosmetologus ruošia pvz. Vilniaus kolegija, yra higieninės ir dekoratyvinės kosmetologijos studijos, aukštasis neuniversitetinis išsilavinimas, grožio terapijos profesinis bakalauras. Pasiskambinkit ir paklauskit ką yra baigusi, bus aiškiau mirksiukas.gif
Atsakyti