Įkraunama...
Įkraunama...

Gera kosmetologė Vilniuje

QUOTE(Malena @ 2012 03 18, 12:41)
I Visunita eiciau paskutinej vietoj, as pakraupus nuo to salono personalo. Nuo interjero taip pat biggrin.gif
Grazinai uz rugstini su mechaniniu moku 90lt. Po proceduros oda sauseja, bet ne pirma diena, o kokia trecia pasijunta. g.gif

Nuo kada tokia kaina? g.gif visad 70 mokedavau,gal pabrango?
Atsakyti
QUOTE(Caridian @ 2012 03 18, 12:50)
Nuo kada tokia kaina? g.gif  visad 70 mokedavau,gal pabrango?


Gal mano oda problematiskesne ir daugiau darbo su manim tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Malena @ 2012 03 18, 12:41)
I Visunita eiciau paskutinej vietoj, as pakraupus nuo to salono personalo. Nuo interjero taip pat biggrin.gif
Grazinai uz rugstini su mechaniniu moku 90lt. Po proceduros oda sauseja, bet ne pirma diena, o kokia trecia pasijunta. g.gif

As irgi darausi rugstinius+mechaninius veido valymus, didziausias lupimasis buna antra-ketvirta dienomis, kaip su tuo kovoji? Nezinau ar drekinti ar kaip tik ne, kaip greiciau ja nusluoksniuoti kad nusiluptu ta oda doh.gif doh.gif
Atsakyti
Man po rugstinio niekad nesilupo oda ir sasiuku nebuvo.
Vat po mechaninio kitas reikalas (nors dabar isbandziau mechanini valyma pas kita kosmetologe, tai jokio lupimosi nebuvo, kas man pasirode neiprasta, nors turiu pripazinti, kad galbut del to, kad veidas nebuvo taip saziningai isvalytas kaip pas ankstesne kosmetologe smile.gif )
Atsakyti
QUOTE(B.r.i.u.n.e.t.e @ 2012 03 18, 20:32)
Man po rugstinio niekad nesilupo oda ir sasiuku nebuvo.

As maniau, kad rugstinio pylingo esme ir yra nusluoksniuoti virsutini odos sluoksni, ar tai ne tiesa? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Marakesh @ 2012 03 17, 23:18)
man kombinuoja rugstini su mechaniniu

Rugstinis+mechaninis 150 Lt kainuoja?
Papildyta:
QUOTE(ingapoc @ 2012 03 18, 09:14)
Papasakokit kaip jusu oda atrodo po rugstinio-mechaninio valymo? Ar buna sasu?
Nes man jauciu smakra 'nudegino' po paskutinio valymo, visas smakras vien sasai..
( cia as ne apie Grazina, siaip domiuosi kaip atrodo kitom veidukai po rugst-mechan )

man po valymu sasiukai budavo nebent buvusiu didesniu spuogu vietoje, tai gal pas jus smakras irgi probleminis buvo?
Atsakyti
jeigu tiek moku, matyt tiek ir kainuoja rolleyes.gif man dar mezoterapija daro.
Atsakyti
QUOTE(ingapoc @ 2012 03 18, 10:53)
Merginos, patarkit dar pas ka paaugli galima butu Vln nuvest , parodyt veiduka..
galvoju gal pas Zivile Visunitoj?
Nes cia jau reiktu 'rimto' kosmetologo  g.gif
Papildyta:




Visunitoje buvau pas Zivile ir Diana , tai Zivile simta kartu geriau. Bet siuo atveju gal reiketu kreiptis i kosmetologijos centra Jogailos g.4
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Hsemera: 19 kovo 2012 - 14:48
Papildyta:
QUOTE(ingapoc @ 2012 03 18, 10:53)
Merginos, patarkit dar pas ka paaugli galima butu Vln nuvest , parodyt veiduka..
galvoju gal pas Zivile Visunitoj?
Nes cia jau reiktu 'rimto' kosmetologo  g.gif


Ziurint kokia paauglio problema. jei spuogai tai ne ka kosmetologas paprastas ir be pades mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo giedre-marija: 20 kovo 2012 - 11:23
QUOTE(Hsemera @ 2012 03 19, 15:47)
Visunitoje buvau pas Zivile ir Diana , tai Zivile simta kartu geriau. Bet  siuo atveju gal reiketu  kreiptis i kosmetologijos centra Jogailos g.4


pritariu,tik i Gydomosios kosmetologijos centra Jogailos gatvej,ten dirba ne siaip merginos baigusios kursus,o medikes. smile.gif
Atsakyti
Porąkart lankiausi "East Island" "Forum Palace" dėl veido valymo (mechaniškai + rūgštys). Muzika, atsipalaidavimas, poilsis, masažas, dėmesys - super, o pats veido valymas pasirodė vidutiniškas. Patiko naudojama kosmetika. Labai faina "BDR" hialurono kaukė po procedūros thumbup.gif Dar naudojo Darvonsalį. Na, pašviesėjo, pagražėjo oda, bet liko neišvalytų inkštirų, spuogučių - atrodo, daugiau dėmesio skiriama SPA efektui sukurti, o ne kruopščiam porų išvalymui. Ir kainos nemažos.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Victorious: 22 kovo 2012 - 19:21
Sveikos,

aš kaip tik va ieškausi kosmetologės Vilniuje, reikia ir man ir mano MB. Tai prisiskaičiau visokių variantų, pasirinkau arčiausiai namų esantį ir bandysiu eiti į ta gydomosios kosmetologijos centrą wink.gif Žiūrėsim, kaip viskas bus smile.gif
Atsakyti