Įkraunama...
Įkraunama...

Gera kosmetologė Vilniuje

Karoliniskese Biokosmetikos grozio studijoje dirba gera kosmetologe Viktorija, dar ji dirba Gaudos SPA Zveryne
Atsakyti
QUOTE(ievvvvaa @ 2012 02 12, 21:31)
Lankiausi stai cia  thumbup.gif Pas kosmetologe Vita- tikrai pliusas. Ranka jauciasi "atkalta", labai gerai nuvalo veida, jaucia jo kontura, nebruzina, netampo, na kaip tik, zodziu  wub.gif Negaili patarimu, plius atliko papildoma procedura, kuri neturejo ieit i mano pasirinkta  wub.gif Rekomenduoju  4u.gif



As taip pat ruosiausi eiti i GA darytis deimantines dermobrazijos, jau norejau izsirasyti, bet uzmaciau per kazkoki akciju puslapi pasiulyma deimantine dermobrazija, vakuuminis masazas veido ir neinvazine mezoterapija uz 130 lt blush2.gif tai nupirkau ta kupona, eisiu treciadieni...o i GA sekanti karta ruosiuosi eiti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Lu Lu @ 2012 02 19, 21:40)
As taip pat ruosiausi eiti i GA darytis deimantines dermobrazijos, jau norejau izsirasyti, bet uzmaciau per kazkoki akciju puslapi pasiulyma deimantine dermobrazija, vakuuminis masazas veido ir neinvazine mezoterapija uz 130 lt  blush2.gif tai nupirkau ta kupona, eisiu treciadieni...o i GA sekanti karta ruosiuosi eiti  ax.gif

O kur si karta eisite, jei ne paslaptis? 4u.gif
Atsakyti
Salonas vadinasi Ericson Laboratorie ax.gif Jis randasi Didziojoj g. 10/8. niekad anksciau apie toki nesu girdejus. treciadieni einu darytis proceduros, pasidalinsiu ispudziais 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Lu Lu @ 2012 02 20, 14:32)
Salonas vadinasi Ericson Laboratorie  ax.gif Jis randasi Didziojoj g. 10/8. niekad anksciau apie toki nesu girdejus. treciadieni einu darytis proceduros, pasidalinsiu ispudziais  4u.gif


naudoju Ericson Laboratorie veido prieziuros priemones, lb patink 4u.gif
Atsakyti
Buvau proceduroi pas Beata is Ericson Laboratories, patiko ir procedura ir kosmetologe, labai maloni. Procedura atliko kruopsciai, visa laika klausinejau pas ja viska , atsakinejo kantriai biggrin.gif Manau eisiu pas ja dar ax.gif
Balckberry, o kokias priemones naudojat ? kur perkat ? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Lu Lu @ 2012 02 29, 21:48)
Buvau proceduroi pas Beata is Ericson Laboratories, patiko ir procedura ir kosmetologe, labai maloni. Procedura atliko kruopsciai, visa laika klausinejau pas ja viska , atsakinejo kantriai  biggrin.gif Manau eisiu pas ja dar  ax.gif
Balckberry, o kokias priemones naudojat ? kur perkat ?  4u.gif


Kokia procedura, kiek kainavo?
Atsakyti
o kokia procedura daretes?
oj, priemoniu tai ivairiu turiu ir turejau is liniju riebiai, problematinei odai.(pienelis, tonikas, prausiklis, kremas, gelis, serumas ir t.t.) ir su rugstimis. proceduras irgi bandzius, su rugstimis man fainiausios wub.gif (pirkau pas kosmetologe, bet yra ir nete pirkt)

sitie labiausiai patiko Novacid Skin Renovating treatment
user posted image
ERICSON LABORATOIRE Hydra-Gel
user posted image
Atsakyti
Pirkau kupona su akcija, iejo deimantine dermobrazija, vakuminis masazas ir neinvazine mezoterapija 4u.gif ejau jau ir antra karta. Stebuklo nematau, gal kazkiek odos tonusas pagerejo..mano zandai, smakras , nosi inkstyruoti, tai ju niekaip negaliu isnaikint schmoll.gif

Blackberry, o kas cia per priemones ? kokiai odai ? Jus irgi tame paciame salone lankotes ir perkat kosmetika ? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2011 10 14, 09:51)
Tokia nuolaida tik naujoms klientėms smile.gif

ar vis dar taikoma nuolaida naujoms klientems? ax.gif gal galetumet parasyt kontaktus? aciu 4u.gif
Atsakyti
Pas Grazina eiles labai dideles, matyt, pries siltaji sezona daugumai aktualu pradeti grazintis, nes ziema to nebuvo ne is tolo,galejo nors ir kitai savaitei uzrasyti ir dar ivairiais laikais.
Atsakyti
QUOTE(Caridian @ 2012 03 06, 12:24)
Pas Grazina eiles labai dideles, matyt, pries siltaji sezona daugumai aktualu pradeti grazintis, nes ziema to nebuvo ne is tolo,galejo nors ir kitai savaitei uzrasyti ir dar ivairiais laikais.



kaip gerai, kad spejau uzsirasyti pas ja kitai savaitei wub.gif
Atsakyti