Įkraunama...
Įkraunama...

Gera kosmetologė Vilniuje

QUOTE(Tibė @ 2012 01 23, 21:37)
vistik nusprendžiau, kad man patinka Emilija iš Gydomosios kosmetologijos centro. Viską taip švelniai, ramiai daro, pati baisingai maloni ir odai tinka jos naudojamos priemonės.

O kokias priemones naudoja? smile.gif
Atsakyti
kaip tik vakar pažiūrėjau ir pamiršau biggrin.gif
bet buteliukai balti su raudonu. O kaukių nemačiau
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tibė: 24 sausio 2012 - 17:47
O kokią kosmetiką naudoji priežiūrai?
Atsakyti
aš? Šiuo metu čekišką alia natūralią su arbatmedžiu, prausiklis Rasos.
Dar pamainau su Bioderma
Atsakyti
man po lahjos rugstiniu deja irgi rezultato nesimato, taip pat keliausiu pas kitas pabandyti, keista tiek proceduru o jokiu rezultatu
Atsakyti
QUOTE(B.r.i.u.n.e.t.e @ 2012 01 11, 00:56)
Man lupdavosi po betkokiu valymu. Paskutini dariau mechanini ir nesuprantu kodel nenusilupau, ar cia gerai ar blogai (man pirma karta taip, o valymu bendrai esu padariusi apie 10) biggrin.gif

na man niekada nėra lupusis oda po mechaninio veido valymo schmoll.gif schmoll.gif
Atsakyti
Gal kas žinote kosmetologę Vilniuje kuri dirba su Gerards kosmetika!! Labai reikia smile.gif
Atsakyti
Perskaicius temute supratau, kad labiausiai giriamos yra B. Pajediene ir SM nare Lahja. Gal kas galit parasyt ju kontaktus? Ir kokios veido valymo kainytes pas jas? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Jolanteleee @ 2012 01 29, 14:06)
Perskaicius temute supratau, kad labiausiai giriamos yra B. Pajediene ir SM nare Lahja. Gal kas galit parasyt ju kontaktus? Ir kokios veido valymo kainytes pas jas? 4u.gif

Pas Pajediene tai bent jau man sake kad 80 4u.gif o nr jai nepamirsiu ryt Jums i az parasysiu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Jolanteleee @ 2012 01 29, 13:06)
Perskaicius temute supratau, kad labiausiai giriamos yra B. Pajediene ir SM nare Lahja. Gal kas galit parasyt ju kontaktus? Ir kokios veido valymo kainytes pas jas? 4u.gif


Pas Lahją rūgštinis+mechaninis berods 70 Lt smile.gif kontaktus až parašiau
Atsakyti
QUOTE(aistuliaa @ 2012 01 30, 12:02)
Pas Lahją rūgštinis+mechaninis berods 70 Lt  smile.gif kontaktus až parašiau

Sveiki.Pamenkalnio gatveje ,gydomosios kosmetologijos klinikoje yra geru kosmetologiu ir kainos palyginus normalios.
Atsakyti
QUOTE(tulpe5 @ 2012 01 30, 19:21)
Sveiki.Pamenkalnio gatveje ,gydomosios kosmetologijos klinikoje  yra geru kosmetologiu ir kainos palyginus normalios.


Žinom ir apie jas smile.gif
Atsakyti