Įkraunama...
Įkraunama...

Gera kosmetologė Vilniuje

QUOTE(*ElGuna @ 2011 12 31, 10:15)
taip, cia viena is uzduociu

tai man niekas nesusilygino sad.gif gal reik bandyti kita kosmetologe ar priemones
Atsakyti
Idomu kodel kosmetologe dirba namuose...
Atsakyti
QUOTE(Manik @ 2012 01 06, 00:06)
Idomu kodel kosmetologe dirba namuose...




Nes turi klientura, jau klientes ja pamege, taip patogiau, aisku atkrinta visos nuomones ir pati sau seimininke
Atsakyti
merginos, as buciau atsargi su TCA procedura pamenkalnio kosmetologiniam, nes po proceduros mano oda atrode turbut 100kart blogiau nei buvo pries.. norejau panaikint odos spalvos nelygumus po buvusiu spuogeliu, o gavos taip kad mane taip isbere kad nebuvo net odos plotelio be spuogo, truko kelias savaites kol tuos berimus sutvarke, bet aisku randai po ju paliko zyme.. aciudie kad turejau atostogas, nes vaizdas buvo toks ziaurus kad net i veidrodi ziuret negaledavau, iskart verkdavau.. dabar kai pagalvoju cia ir iki teismu galejau eit su tokiu suzalojimu..
paskui dar ilgai bijojau atlikinet proceduras su rugstim, nes aisku man buvo pasakyta kad tai mano kalte, kad as turiu labai silpna imuniteta, kad cia del mano organizmo reakcija i rugstis, nors pries tai dariau ne viena ir ne dvi proceduras su rugstim tik kitam salone ir niekada taip atsitike nebuvo..
kaip paskui pakalbejau su kita kosmetologe, tai ne pirmas atvejis atsitikes pamenkalnio g. mat ten gyvena stafilokokas..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vai2lka: 06 sausio 2012 - 13:59
Vai2lka, pas kuria kosmetologe dareisi?
siaip, kad kyla spuogai po tca - tai normalu, nes pakelia viska is pat gilumos, kad buvo uzsilike ir su paprasta rugstim nebuvo istraukta. bet, kaip supratau, pas jus ten baises nis atvejis buvo.
Atsakyti
QUOTE(*ElGuna @ 2012 01 06, 15:19)
Vai2lka, pas kuria kosmetologe dareisi?
siaip, kad kyla  spuogai po tca - tai normalu, nes pakelia viska is pat gilumos, kad buvo uzsilike ir su paprasta rugstim nebuvo istraukta. bet, kaip supratau, pas jus ten baises nis atvejis buvo.


ne ne ten nebuvo tas atvejis kai kyla spuogai po rugsciu ir valos oda, ten buvo spuogas ant spuogo slapiuojantys su baltom virsunem, as gyvenime tokio baisaus reginio nebuvau macius, tai buvo uzkretimas stafilokoku. Nenoriu vardint kosmetologes, cia ji minima nekarta, neprimetu jai visos kaltes, bet tiesiog nepatariu darytis tca pamenkalnio g. gydomosios kosmetologijos centre.
Atsakyti
kodel nenori vardint? cia kaip tik issakoma ivairi patirtis, ne tik gera, nematau cia reikalo, kodel reiketu slpeti rolleyes.gif
Atsakyti
Sveikos merginos, maloniai nustebino grožio ir estetikos studijos Barenda kosmetologe. Dare gilumini veido valyma. Is salono isejau svytincia spindincia oda. Labai supper viska padare. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Wiktoo @ 2011 12 17, 16:47)

Labai dėmesinga, žinanti ką sako, dirbanti su skirtingais prekių ženklais, konsultuojanti, maloni ir komunikabili, o rankos..nuo procedūros - užmigau biggrin.gif Kiek supratau prieš tai  dirbo Sugiharoje.


buvau nuvykusi ir veido valymo procedūrai..įvertinus veido odos būklę - atliko cheminį veido valymą (gal kitą kartą reiks pabandyti mechaninį), tikėjausi, kad paspaudys ir iškilusius spuogelius, tačiau ne..nors veidą masažavo thumbup.gif
kaip mano bendradarbė sakė, turi 2 kosmetologes, viena spaudėja, kita masažuotoja (tad manau, ir aš liksiu prie šio modelio, spaudėją jau turiu - masažuotoją ką tik įsigijau biggrin.gif)
Atsakyti
Norejau pasidometi, jums po veido valymo visada lupasi oda?
Kiek esu dariusi veido valyma, tiek po mechaninio, tiek po rugstinio, visada lupdavosi oda ir gan smarkiai.
Paskutini karta buvau pas kosmetologe (pirma karta pas ja lankiausi) pries pusantros savaites, atrodo tikrai saziningai vale poras, bet odos lupimosi visiskai nebuvo. Idomu kodel? Ir kaip vertinti toki dalyka? g.gif
Atsakyti
man visada lupdavosi nezmoniskai, tiesiog atskirais lopais, bet pakeiciau kosmetologe, dariausi pas ja jau 3 valymus ir visiskai nesilupa, tiesa darausi ne rugstinius valymus
Atsakyti
QUOTE(*ElGuna @ 2012 01 10, 23:50)
man visada lupdavosi nezmoniskai, tiesiog atskirais lopais, bet pakeiciau kosmetologe, dariausi pas ja jau 3 valymus ir visiskai nesilupa, tiesa darausi ne rugstinius valymus

Man lupdavosi po betkokiu valymu. Paskutini dariau mechanini ir nesuprantu kodel nenusilupau, ar cia gerai ar blogai (man pirma karta taip, o valymu bendrai esu padariusi apie 10) biggrin.gif
Atsakyti