Įkraunama...
Įkraunama...

Gera kosmetologė Vilniuje

O saugu tie pilingai su TCA? Grazina sake visom savo klientem rekomenduoja g.gif
Atsakyti
QUOTE(Malena @ 2011 12 13, 15:20)
O saugu tie pilingai su TCA? Grazina sake visom savo klientem rekomenduoja g.gif

Rekomenduoja ne visoms, o toms, kurioms reikia 4u.gif Matyt, saugus biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(ievvvvaa @ 2011 12 13, 20:36)
Rekomenduoja ne visoms, o toms, kurioms reikia  4u.gif Matyt, saugus  biggrin.gif


Man taip sake "As visom savo pacientem rekomenduoju...". Negi pasigirdo g.gif
Atsakyti

Klausimas buvo ar saugus tie pilingai su TCA?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vitulka: 14 gruodžio 2011 - 14:29


O apie TCA nuomonės man irgi įdomios, planuoju po naujų metų darytis, bet gal dalimis, ne visą veidą iš karto...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vitulka: 14 gruodžio 2011 - 14:30


aistulia, ji ir dalimis daro??
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vitulka: 14 gruodžio 2011 - 14:30
Mano kosmetologe nepataria TCA jei nera poreikio, bet labai nesigilinau del kokiu priezasciu smile.gif
Atsakyti

QUOTE(B.r.i.u.n.e.t.e @ 2011 12 13, 22:47)
Mano kosmetologe nepataria TCA jei nera poreikio, bet labai nesigilinau del kokiu priezasciu  smile.gif


daug priezasciu kodel, pvz neteisingai atlikus galima sugadinti oda, didelis stresas odai ir t.t.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vitulka: 14 gruodžio 2011 - 14:31
QUOTE(*ElGuna @ 2011 12 14, 11:28)

daug priezasciu kodel, pvz neteisingai atlikus galima sugadinti oda, didelis stresas odai ir t.t.

Bet kokia netinkamai atlikta procedura gali sudaginti oda, tad priezastis tikrai ne ta smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Malena @ 2011 12 13, 23:34)
aistulia, ji ir dalimis daro??


Taip, sakė galima dalimis, pamatysiu kaip oda reaguoja, kad nebūtų tokio didelio šoko ir pačiai...
Atsakyti
B.r.i.u.n.e.t.e, o kas tavo kosme? unsure.gif

Aistuliaa, pas Lahja ar pas Grazina galvoji darytis?
Atsakyti
QUOTE(aistuliaa @ 2011 12 14, 00:30)
O apie TCA nuomonės man irgi įdomios, planuoju po naujų metų darytis, bet gal dalimis, ne visą veidą iš karto...

Bent jau Gražina dalimis nedaro, o pradžiai visam veidui, nes sakė, jog matosi skirtumas tarp 'senos" odos ir zonų, kurios "nusilupo". Atsinaujinusi oda tikrai šviežesnė, skaistesnė ir skiriasi nuo prieš tai buvusios.
Jau tiek pridiskutuota šveitimą su TCA įvairiose temose procedūrą išbandžiusių merginų, kad neturėtų kilti klausimų dėl saugumo. Gal greičiau dėl reikalingumo smile.gif. Tikrai ne visoms yra reikalas darytis.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Victorious: 14 gruodžio 2011 - 12:22