Įkraunama...
Įkraunama...

Gera kosmetologė Vilniuje

QUOTE(Malena @ 2011 11 27, 14:21)
Man taip nebuvo. Pas ka daretes?


Dariau 6 valymus, nebuvo nieko panašaus.
Atsakyti
QUOTE(astoria @ 2011 11 27, 13:11)
Po rūgštinio-mechaninio veido valymo jau trečia para, kaip visa kakta nusėta mažais raudonais spuogeliais. Valymą dariau pirmą kartą, tad labiau patyrusių norėčiau paklausti, ar taip ir turi būti, ar tai koks pašalinis poveikis?  g.gif

Man taip nebuvo. Gal koks uzdegimas? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Malena @ 2011 11 27, 15:21)
Man taip nebuvo. Pas ka daretes?


Pas Olga (iš Tango) dariau. Kosmetologė patiko, jau ir kitą procedūrą pas ją buvau suplanavus, tik tie spuogai.. Šiaip jau iškart po procedūros matėsi raudonos dėmės ant kaktos. Galvojau, kad per vakarą praeis (nes ir pati kosmetologė nesakė, kad kažkas blogai), bet vat, jau trečią dieną jais džiaugiuosi, ir net užmaskuot niekaip neišeina doh.gif Tai dabar paaiškinkit man kvailai, ar čia oda mano tokia jautri ir jai jokios procedūros netinka, ar kosmetologė persistengė kažką (turbūt spuogus, kurių net nežinojau turinti) spaudinėdama? Nes spuogų atsirado pagrindinai ten, kur ji kažką spaudė, gnybė ir pan.
Atsakyti
gal poodiniai kokie iskylo g.gif
Atsakyti
Man panasiai yra buve, kai kosmetologe per stipriai sauksteliu pasidarbavo, ir spaudydama, tada atsikelus po veido valymo jau paciam raudonus plemus ant kaktos, maniau praeis, bet viskas sukilo i spuogus mazus raudonus. Manau gavosi kaip traumavimas ir sioks toks uzkretimas. Tada as jai skambinau sakiau kokia situacija, jinai man padare nemokamai procedura dar viena, kazkokia raminancia, bet daugiau pas ja neejau schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(astoria @ 2011 11 27, 12:11)
Po rūgštinio-mechaninio veido valymo jau trečia para, kaip visa kakta nusėta mažais raudonais spuogeliais. Valymą dariau pirmą kartą, tad labiau patyrusių norėčiau paklausti, ar taip ir turi būti, ar tai koks pašalinis poveikis?  g.gif

Rugstys tarsi iskelia tuos spuogelius, kurie butu buve vis tiek iskile wink.gif bent jau man taip aiskino smile.gif numanau, kad nesmagu, tad del saves ir ramybes, as paskambinciau tai kosmetologei ir tiesiog pasiteirauciau smile.gif
Atsakyti
Man po Zeniac fort kremuko su rugstimis buvo labai isbere veida giluminiais skausmingais spuogais, tai galvoju ar po veido valymo su rugstimis nebutu taip pat? Vien tas dalykas mane ir stabdo.. unsure.gif
Atsakyti
Perskaiciau visa tema ir man labai keistai pasirode, jusu smerkimas kosmetikiu, jei neturi medicininio issilavinimo tai blogai, o jeigu turi, tai gerai... cia ne rodiklis. Pati esu baigusi medicina ir galiu pasakyti, kad ta specializuota dermatologija per visas studijas vyksta tik menesi ar du, o kiti terapiniai dalykai,chirurgijos ir t.t. jie visiskai nesusije gi su veido prieziura, tad medicininis issilavinimas tikrai nera, kad parodo jog zmogus yra gebantis gydyti odos problemas, niekas musu nemokina kaip isspausti spuogus, kaip parinkti tipa, kaip veikia viena ar kita veido priemone ir kitus dalykus, per tuos kelis menesius supazindina tik su rimtom ligom, kurios eina sistemiskai ir pasireiskia odos problemomis, kas nori po to jau igije ta medicinini issilavinima toliau tik renkasi dermatologijos specialybe ir gydo jau sergancius zmones, o neuzsiima SPA. Ir tikrai niekas neis mokytis medicinos tiek metu vien tam, kad dirbti kosmetologe. Tuo tarpu kosmetikes jeigu jos lanko specializuotus kursus, vaziuoja i pristatymus, domisi naujovemis, tai zymiai labiau yra paruosiamos bei koncentruotai, specializuojasi i ta veido sriti, zino kaip veikia vienos ar kitos priemones ir panasiai. Todel as pilnai pasitikiu kosmetikemis, zinoma visokiu ju buna, bet manau zmones mokame atskirti.
Atsakyti
QUOTE(Laimme @ 2011 11 28, 15:18)
Perskaiciau visa tema ir man labai keistai pasirode, jusu smerkimas kosmetikiu, jei neturi medicininio issilavinimo tai blogai, o jeigu turi, tai gerai... cia ne rodiklis. Pati esu baigusi medicina ir galiu pasakyti, kad ta specializuota dermatologija per visas studijas vyksta tik menesi ar du, o kiti terapiniai dalykai,chirurgijos ir t.t. jie visiskai nesusije gi su veido prieziura, tad medicininis issilavinimas tikrai nera, kad parodo jog zmogus yra gebantis gydyti odos problemas, niekas musu nemokina kaip isspausti spuogus, kaip parinkti tipa, kaip veikia viena ar kita veido priemone ir kitus dalykus, per tuos kelis menesius supazindina tik su rimtom ligom, kurios eina sistemiskai ir pasireiskia odos problemomis, kas nori po to jau igije ta medicinini issilavinima toliau tik renkasi dermatologijos specialybe ir gydo jau sergancius zmones, o neuzsiima SPA. Ir tikrai niekas neis mokytis medicinos tiek metu vien tam, kad dirbti kosmetologe. Tuo tarpu kosmetikes jeigu jos lanko specializuotus kursus, vaziuoja i pristatymus, domisi naujovemis, tai zymiai labiau yra paruosiamos bei koncentruotai, specializuojasi i ta veido sriti, zino kaip veikia vienos ar kitos priemones ir panasiai. Todel as pilnai pasitikiu kosmetikemis, zinoma visokiu ju buna, bet manau zmones mokame atskirti.



drinks_cheers.gif
karsta.gif aciu, nors kazkas supranta ESME.. As kaip sios srities atstove nelendu cia ir neadvokatauju tik stebiu jusu diskusijas is sono, bet malonu, kad kazkas paaiskina esminius dalykus ne pagal principa "drauge sake/patare//.." Galiu tik pridurt vieninteli pagrindini skirtuma - kosmetologes (ir tai ne visada) turi teise daryti poodines intervencijas, kosmetikes - ne. Kam reikia botulino ir pan. injekciju dazniau vis tiek renkasi plastikos chirurgus, o ne kosmetologes.. O maximaliai daugumai moteru tereikia teisingai parinktu kosmetiniu priemoniu, teisingai atliekamo masazo ir teisingu patarimu kaip ka naudot, ko atsisakyt, ka prisijaukint, kad veidas nesispuoguotu, nepleiskanotu ir tt..ir pan... Kosmetologija - estetines prieziuros sritis, o ne medicina.
Atsakyti
viskas taip ir butu, jeigu ne vienas BET. paskaitykite bent kelias paskutines temas. pasakojimu, kad kosmetologe su med. issilvinimu isdraske veida/uzkrete/netinkamai parinko gydymo plana ir pan. - nerasite, uztat vien tik perskaicius paskutinius kelis psl - apie kosmetikes pilna tokiu liudnu istoriju. tad matyt tos igytos zinios apie odos struktura, rimtesnes bedas ir t.t. nera tokios bevertes ir nereikalingos. taip kad neidealizuokime. jau nekalbu apie tai, kad dauguma kursu yra pagristi grynai komercija, kai grynai "prastuminejama" konkreti firma su jos produktais. stai ir viskas. o renkasi kiekvienas pats pas ka eiti.
Papildyta:
QUOTE(Dusele @ 2011 11 28, 15:35)
Kosmetologija - estetines prieziuros sritis, o ne medicina.



kol bus taip ir toliau mananciu kosmetikiu, kaip pasake mano kosmetologe, gydymosios kosmetologijos centras niekada nebankrutuos biggrin.gif ir klienciu, po tokiu kosmetikiu su atitinkamu poziuriu - niekada netruks thumbup.gif
Atsakyti
Tiesiog tokiu moteru turinciu medicinini issilavinima ir dirbanciu kosmetologemis maziau yra (nes kaip sakiau medicinini issilavinima turintis zmogus dazniau nueina kitu keliu) todel ir gandu tiek nesklinda. O dabar ir apie tuos pacius gydytojus pilna gandu ir negandu yra kaip nugydo, numarina, ne taip nusisypsojo ir panasiai. O komercijos su sveiku protu ne visalaik reik bijoti, nes per komercija taipogi ateina nauji dalykai, bei metodai i rinka kurie pasiteisina.
Tiesiog norejau pasakyti, kad medicininis issilavinimas nera rodiklis, ar tai kosmetike ar kosmetologe yra nesvarbu, svarbu kad zmogus suprastu ka daro ir ismanytu ta savo darba. Nes lygiai taip pat abi gali ir nugydyti ir ne ta kazka padaryti ir lygiai taip puikiai sutvarkyti veiduka smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Laimme @ 2011 11 28, 16:02)
svarbu kad zmogus suprastu ka daro ir ismanytu ta savo darba.


visiskai sutinku drinks_cheers.gif o ismanymui reikia ziniu, o ne 1-2 dienu kursu mirksiukas.gif bet pasikartosiu, kad kiekvieno valia rinktis, kam patiketi savo veida smile.gif
Atsakyti