Įkraunama...
Įkraunama...

Gera kosmetologė Vilniuje

QUOTE(Burbery @ 2011 11 18, 12:41)
tai va ir zinok zmogau, nuo kur pradet ieskot gilesniu bedu. o gal ju net nera, tiesiog oda tokia, gaminasi per daug riebaliuko ir kemsasi poros. ir uztenka pasirinkti tinkamas priemones ir ,aisku, atrsati veido valyma, kuri stinkamas tau.


drinks_cheers.gif aš daug ką irgi suverčiu genams - močiutės tokia oda, tėčio irgi doh.gif
Atsakyti
Po valymo pas Roma galiu pasakyti,kad nosies man tikrai idealiai neisvale, pas Grazina nosies sritis tobulai atrodo, po to,aisku,uzsitersia, bet bent po valymo buna puikiai. Del viso kito tai graziai ka vale isvale,jokiu randeliu,demeliu ar uzdegimu neliko.
Atsakyti
Paskaiciau pries tai buvusia tema, kalbejo apie east island forum palace. viena pazistama sake, kad ten reikia eiti pas jauna ir tamsiu plauku mergicka, nes ji baigusi mokslus, o ne kursus ir tikrai ismano savo darba. kaip supratau jos ten dvi yra.
Mastau ir as ten karteli nueiti pasivalyt veiduka. kaina atrodo 100lt...
Atsakyti
As taip pat visgi nusprendziau toliau kreiptis pas issilavinima turinti zmogu. Nes po rugsciu smarkiai sudirgusi oda...
Atsakyti
QUOTE(jovita25 @ 2011 11 21, 19:48)
As taip pat visgi nusprendziau toliau kreiptis pas issilavinima turinti zmogu. Nes po rugsciu smarkiai sudirgusi oda...


Aš šiandien šeštas kartas po rūgščių thumbup.gif Nusprendžiau padaryti pertraukėlę, o paskui lankytis kartą per mėnesį.
Atsakyti
Esu buvusi ir pas Lahja, ir pas Gražina. Nepalyginamai geriau išvalė Lahja, o ir malonesnė žymiai aplinka ir žmogus. Dabar tik pas Lahja jau kiek metų lankausi, oda susitvarkė, dabar tik palaikau tą gerą būklę. Nugarytė mano nepalyginamai pasitaisė, pagaliau galiu maikes be rankovių nešioti smile.gif Jeigu kažkam įrodymų reikia, tai ir nuotraukytes turiu wink.gif
Atsakyti
Aš irgi atsimenu buvau pasidariusi dvi nuotraukas palyginimui kaip oda atrodė prieš valymus ir kaip po valymų serijos, smagu buvo palyginti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Burbery @ 2011 11 17, 20:43)
Labas vakarelis, pasidalinsiu ir as savo patirtimi.
Dabar jau 5 karta eisiu pas Loreta Liejyklos gatveje. man atrodo, kad ji kosmetike, nes ant sienos kazkoks ale diplomas kabo, kita karta reikes nuziuret, kas ten parasyta. Na, bet man ji veida tikrai gerai sutvarko. mano oda tikrai laaabi problematiska, kakta buvo spuogais nuseta baisu.  Jis deda kauke  tada maiseli ant veido palaiko kazkiek, tada nuvalo ir spaudzia spuogus, kur reikia su adatyte praduria, tada vel kauke,kremukai pudrytes ir masaziukas  wub.gif  as asmeniskai manau, kadmano veida gelbeja tos adatytes, nes kaip jis sake, kad mano spuogai uzdari, jie patys neisbega ir kol nepraduri is neispaudi turinio gyjimo procesasnevyksta.
Kazkada dariausi valyma su rugstimi, bet be adatyciu, tai nepalygint, tu spuogu kaip budavo taip ir budavo.

O sakykite Kristianoje ir Tango ar naudoja adatytes? ten gal net ne adatytes o kazkoks pagaliukas kurio gale adatyte yra, nezinau, kaip vadinasi.


Visiškai sutinku, pas mane panaši situacija doh.gif tik dabar pakankamai sudėtinga rasti kosmetologę, kuri naudotų tas adatėles, nes dauguma sako, kad neva tai odai nesveika, traumuoja ir tt. o aš pagal savo odą žinau, kad retkarčiais tikrai sveika, kad kas nors "išartų" lotuliukas.gif seniau ir aš vaikščiojau pas gražiną, bet ilgainiui jos darbas tapo toks konvejerinis ir skubotas, grįžus namo reikdavo dasidaryti kai kurias procedūras blink.gif po to kurį laiką ėjau į Gauda Spa pas Jūratę ji man taip sutvarkius veidą per kelis kartus buvo, kad nejau pas kosmetologę pusantrų metų. dabar vėl prireikė, pasiskambinau ir sužinojau, kad emigravo verysad.gif

tai reiktų alternatyvos su tom adatėlėm. gal būtų galima kontaktus Loretos? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Promile @ 2011 11 24, 13:40)
grįžus namo reikdavo dasidaryti kai kurias procedūras  blink.gif


kurias pvz?
Atsakyti
QUOTE(*Perloo;]]* @ 2011 11 23, 14:17)
Esu buvusi ir pas Lahja, ir pas Gražina. Nepalyginamai geriau išvalė Lahja, o ir malonesnė žymiai aplinka ir žmogus. Dabar tik pas Lahja jau kiek metų lankausi, oda susitvarkė, dabar tik palaikau tą gerą būklę. Nugarytė mano nepalyginamai pasitaisė, pagaliau galiu maikes be rankovių nešioti smile.gif Jeigu kažkam įrodymų reikia, tai ir nuotraukytes turiu wink.gif


Jeigu negaila, pasidalinkit nuotraukėlėmis, nes ir pačiai knieti kada išbandyti veido valymą ax.gif
O Lahja dirba Trakų gatvėj? Bet man ten nejauku būtų eiti, nes viskas kuo puikiausiai matosi pro langus einant gatve doh.gif
Atsakyti
QUOTE(akacijaorama @ 2011 11 24, 15:59)
Jeigu negaila, pasidalinkit nuotraukėlėmis, nes ir pačiai knieti kada išbandyti veido valymą  ax.gif
O Lahja dirba Trakų gatvėj? Bet man ten nejauku būtų eiti, nes viskas kuo puikiausiai matosi pro langus einant gatve  doh.gif


Nieko ten nesimato, juk ne pirmam aukste dirba mirksiukas.gif Aplinka ten labai atpalaiduojanti, galima ir pasiprocedurint ir pailset mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Malena @ 2011 11 24, 18:08)
Nieko ten nesimato, juk ne pirmam aukste dirba mirksiukas.gif  Aplinka ten labai atpalaiduojanti, galima ir pasiprocedurint ir pailset mirksiukas.gif


O kokiam aukšte? O pirmam tada kirpykla ir manikiūras? g.gif Ar man taip tik atrodo ar Trakų gatvėj yra du grožio salonėliai?
Atsakyti