Įkraunama...
Įkraunama...

Gera kosmetologė Vilniuje

QUOTE(aistuliaa @ 2011 11 17, 11:24)
Neprašiau diplomų, man užtenka to, kaip man sutvarko veidą smile.gif tai negaliu pasakyti


is kur tada zinai, kad turi med.issilavinima? diplomu ir nereikia, uztenka zodziu pasakyti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(*ElGuna @ 2011 11 17, 11:34)
is kur tada zinai, kad turi med.issilavinima? diplomu ir nereikia, uztenka zodziu pasakyti biggrin.gif


Aš būtinai paklausčiau ax.gif Vilniuje tiek tų kosmetologių, kad nėra ko vaikščioti pas kurselius baigusias- veidas yra veidas, bėdos gali vėliau pasimatyti...Aš apskritai jomis labai nepasitikiu, nes tuoj siūlo parabenų pilnus kremus. Pati naudoju tik rusiškus.
Atsakyti
QUOTE(*ElGuna @ 2011 11 17, 11:34)
is kur tada zinai, kad turi med.issilavinima? diplomu ir nereikia, uztenka zodziu pasakyti biggrin.gif


Neturi medicininio tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(aistuliaa @ 2011 11 17, 11:01)
Lahja visgi kosmetologė, ne kosmetikė.




QUOTE(Malena @ 2011 11 17, 12:44)
Neturi medicininio tongue.gif


visgi KOSMETIKE tongue.gif anokia ji kosmetologe, neskleisk dezinformacijos.
Atsakyti
Kiek žmonių, tiek nuomonių smile.gif man gera Lahja, kad ir kokius diplomus ar išsilavinimus turėtų, žinau koks mano veidas buvo iki pradedant pas ją lankytis ir koks yra dabar - man tai svarbiausia.

Kažkam ji nepatinka, kažkam patinka Gražina, Romas ar dar kažkas - pasirinkimas platus smile.gif

Dėl kosmetikės ir kosmetologės pasakiau tai, ką girdėjau, ką klaidinu, tai jau baisiai persiprašau doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(aistuliaa @ 2011 11 17, 15:23)
Kiek žmonių, tiek nuomonių smile.gif man gera Lahja, kad ir kokius diplomus ar išsilavinimus turėtų, žinau koks mano veidas buvo iki pradedant pas ją lankytis ir koks yra dabar - man tai svarbiausia.

Kažkam ji nepatinka, kažkam patinka Gražina, Romas ar dar kažkas - pasirinkimas platus smile.gif

Dėl kosmetikės ir kosmetologės pasakiau tai, ką girdėjau, ką klaidinu, tai jau baisiai persiprašau  doh.gif  biggrin.gif


Taip,visiskai sutinku....visiems geras nebusi kaip sakoma.
Atsakyti
Labas vakarelis, pasidalinsiu ir as savo patirtimi.


Dabar jau 5 karta eisiu pas Loreta Liejyklos gatveje. man atrodo, kad ji kosmetike, nes ant sienos kazkoks ale diplomas kabo, kita karta reikes nuziuret, kas ten parasyta. Na, bet man ji veida tikrai gerai sutvarko. mano oda tikrai laaabi problematiska, kakta buvo spuogais nuseta baisu. Jis deda kauke tada maiseli ant veido palaiko kazkiek, tada nuvalo ir spaudzia spuogus, kur reikia su adatyte praduria, tada vel kauke,kremukai pudrytes ir masaziukas wub.gif as asmeniskai manau, kadmano veida gelbeja tos adatytes, nes kaip jis sake, kad mano spuogai uzdari, jie patys neisbega ir kol nepraduri is neispaudi turinio gyjimo procesasnevyksta.
Kazkada dariausi valyma su rugstimi, bet be adatyciu, tai nepalygint, tu spuogu kaip budavo taip ir budavo.

O sakykite Kristianoje ir Tango ar naudoja adatytes? ten gal net ne adatytes o kazkoks pagaliukas kurio gale adatyte yra, nezinau, kaip vadinasi.


Atsakyti
QUOTE(Burbery @ 2011 11 17, 20:43)


O sakykite Kristianoje ir Tango ar naudoja adatytes? ten gal net ne adatytes o kazkoks pagaliukas kurio gale adatyte yra, nezinau, kaip vadinasi.


Nežinau, neklausiau. Jei man ant kaktos atsirastų spuogų, pirmiausiai susirūpinčiau virškinimu, o ne pas kosmetologę eičiau. Spuogus pirmiausia reikėtų tvarkytis iš vidaus. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2011 11 17, 21:57)
Nežinau, neklausiau. Jei man ant kaktos atsirastų spuogų, pirmiausiai susirūpinčiau virškinimu, o ne pas kosmetologę eičiau. Spuogus pirmiausia reikėtų tvarkytis iš vidaus.  ax.gif


Tikra tiesa. Papuoliau pas gera ginekologa, tai jis mane "pratikrino pro visus galus" biggrin.gif su hormonais kaip ir gerai, bet va rado gastrita ir refliuksa. Nezinau,kiek refliuksas itakoja spuogus, bet gastritas, tai tikrai. Na ka pageriu sezoniskai vaistuku ir skausmai prapuola. Taciau nepasakyciau, kad nuo to man spuogai eme mazeti. O kaip gydyti ta virskinima, kad nebutu spuogu as nezinau sad.gif matyt reikia sekti maistair gerti daug vandens....

atsiprsau cia siek tiek nei tema aisku buvo... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2011 11 17, 21:57)
Nežinau, neklausiau. Jei man ant kaktos atsirastų spuogų, pirmiausiai susirūpinčiau virškinimu, o ne pas kosmetologę eičiau. Spuogus pirmiausia reikėtų tvarkytis iš vidaus.  ax.gif


Iš esmės sutinku aš su tuo, bet va mano probleminė vieta smakras, jei sugalvoja kokie spuogeliai išlįsti, dažniausiai ant smakro, o ypač anksčiau, tai kaip ir turėtų būti ginekologinės bėdos, kiek žinau, nors viskas gerai rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(aistuliaa @ 2011 11 18, 10:21)
Iš esmės sutinku aš su tuo, bet va mano probleminė vieta smakras, jei sugalvoja kokie spuogeliai išlįsti, dažniausiai ant smakro, o ypač anksčiau, tai kaip ir turėtų būti ginekologinės bėdos, kiek žinau, nors viskas gerai  rolleyes.gif


Dar gali būti ir bėdos su šlapimo pūsle/inkstais. ax.gif
Atsakyti
tai va ir zinok zmogau, nuo kur pradet ieskot gilesniu bedu. o gal ju net nera, tiesiog oda tokia, gaminasi per daug riebaliuko ir kemsasi poros. ir uztenka pasirinkti tinkamas priemones ir ,aisku, atrsati veido valyma, kuri stinkamas tau.
Atsakyti