Įkraunama...
Įkraunama...

Gera kosmetologė Vilniuje

QUOTE(vaižgantė @ 2011 11 11, 17:41)
Nemokėsiu. Kitą savaitę bus šeštasis kartas.



ne dabar, tai veliau, nebus gi ta akcija amzinai rolleyes.gif faktas tas, kad pas ja kaina 99 lt
Atsakyti
QUOTE(*ElGuna @ 2011 11 11, 17:55)
ne dabar, tai veliau, nebus gi ta akcija amzinai rolleyes.gif  faktas tas, kad pas ja kaina 99 lt


Na, ta akcija senokai tęsiasi, nes pradėjau lankytis rugpjūčio pabaigoje biggrin.gif
Aišku, klientės patenkintos, o kitos kosmetologės- ne. Pamenu, kaip apstulbau sužinojus, jog mano kolegė viso kūno masažą daro už... 17 Lt. Aišku, ne Vilniuje, o Kazlų Rūdoje. Kilo noras apsigyventi tame mažame miestelyje - bent pasimasažuočiau kiek noriu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2011 11 11, 18:21)

Aišku, klientės patenkintos, o kitos kosmetologės- ne.


jeigu dar ir darbo kokybe superine, tai tikrai thumbup.gif
Atsakyti
na ka gi, as siandien po apsilankymo pas Duchovskiene. zinokite, nerealiai ji man patiko, superine bobelka. man patinka tokios kietos. susidraugavome, kaip senos biciules, labai faina man. zodziu pasake man dabar dar nedarys nei tca, nei rugstinio, reikia is pradziu "damusti" aknes bacila, kuri dar gyva, nors ir nera labai aktyvi. tada tik tvarkytis ir slifuoti pavirsiu, sake man po 3 tca nuslifuotas bus veidas kaip stiklas, bet cia jau kosmetinis vaizdas - is pradziu reikia sutvarkyti bacila.
nusipirkau natinuel prausikli normaliai odai, 8% ir kremuka rytui su deguonimi, o vakare kremas su antibiotikais 3 savaitem.
siandien dare valyma, ozonas, azotas, mezoterapija su aknes antiseptiku, kauke. uz tai 120 lt. + kosmetikos priemones.
Atsakyti
Uzsirasiau siandienai pas Roma veido valymui, idomu, kaip patiks smile.gif

O del TCA,tai nezinau, kaip po 3 kartu gali buti idealiai lygi oda, as, tiesa, dariausi tik 1 TCA ir tai - pabandymui, o ne is reikalo, jokio poveikio nepastebejau. Vienoj veido zonoj yra mazas toks kaip randelis ar kas, kaip lygi linija ibrezta, cia nuo senu laiku,tai ji, pavyzdziui, palygejo tik vos vos,praktiskai net nesimato, kad butu maziau ryski. Nezinau, koks bus jusu gydymo planas, bet jei dar iki tu 3 TCA darys N veido valymu su rugstim, tai tada gal ir taip.
Atsakyti
matai, jeigu is principo lygi veido oda, tai naivu ir tiketis, kad kazkoki poveiki pamatysi biggrin.gif man iki tca jokiu rugstiniu isvis nedarys, jau kaip ir rasiau, bus mezoterapinis gydymas.
o ta Roma kaip atrodo? siandien buvo atvariusi kazkokia nabagute dejuojanti su nutysusiais plaukais, tokia pelyte, tokia pletkavota, kazin ne ta pati g.gif
Atsakyti
QUOTE(*ElGuna @ 2011 11 16, 11:54)
matai, jeigu is principo lygi veido oda, tai naivu ir tiketis, kad kazkoki poveiki pamatysi biggrin.gif man iki tca jokiu rugstiniu isvis nedarys, jau kaip ir rasiau, bus mezoterapinis gydymas.
o ta Roma kaip atrodo? siandien buvo atvariusi kazkokia nabagute dejuojanti su nutysusiais plaukais, tokia pelyte, tokia pletkavota, kazin ne ta pati g.gif

Nezinau kaip atrodo Roma, eisiu pirma karta. Del papletkinimo, tai Grazina irgi labai megeja, ir ne tik siaip apie kanors, bet ir apie klientus, kaip sakoma ,, who gossip with you, will gossip about you" gali pasitvirtinti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Fleur de force @ 2011 11 16, 12:19)
Nezinau kaip atrodo Roma, eisiu pirma karta. Del papletkinimo, tai Grazina irgi labai megeja, ir ne tik siaip apie kanors, bet ir apie klientus, kaip sakoma ,, who gossip with you, will gossip about you" gali pasitvirtinti biggrin.gif



kas tiesa, tas nemelas drinks_cheers.gif siandien kaip tik aptarinejo ir pletkino su ta pelyte apie pries mane buvusi kazkoki vyruka, o man tik atejus irgi pradejo: ar matete ta grazuoli, kuris buvo pries jus? nu kadangi as nieko nemaciau, tai jai nesutrukde ir toliau apie ji destyti ir jo istorija pasakoti biggrin.gif cia gal darbo specifika tokia? g.gif
Atsakyti
QUOTE(*ElGuna @ 2011 11 16, 13:54)
kas tiesa, tas nemelas drinks_cheers.gif  siandien kaip tik aptarinejo ir pletkino su ta pelyte apie pries mane buvusi kazkoki vyruka, o man tik atejus irgi pradejo: ar matete ta grazuoli, kuris buvo pries jus? nu kadangi as nieko nemaciau, tai jai nesutrukde ir toliau apie ji destyti ir jo istorija pasakoti biggrin.gif cia gal darbo specifika tokia? g.gif

Kas čia per specifika, jokiame darbe taip negalima elgtis. Tai tegul bent apkalbinėja kai niekas negirdi, o ne prie kitų klientų doh.gif

Einu šiandien pas Lahją, pasiklausinėsiu irgi apie TCA jei neužmiršiu.
Atsakyti
biggrin.gif
QUOTE(*ElGuna @ 2011 11 16, 12:53)
nusipirkau natinuel prausikli normaliai odai, 8% ir kremuka rytui su deguonimi, o vakare kremas su antibiotikais 3 savaitem.

O kokį kremą antibiotikinį naudosit?
Atsakyti
QUOTE(Victorious @ 2011 11 16, 13:29)
biggrin.gif

O kokį kremą antibiotikinį naudosit?


neturiu recepto prie saves, ryt pasakyciau smile.gif
Papildyta:
QUOTE(aistuliaa @ 2011 11 16, 13:19)
Kas čia per specifika, jokiame darbe taip negalima elgtis.


uoj nereikia tu moralu, i retorinius kls nebutina atsakineti, visos ir taip viska supranta rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(aistuliaa @ 2011 11 16, 13:19)
Kas čia per specifika, jokiame darbe taip negalima elgtis. Tai tegul bent apkalbinėja kai niekas negirdi, o ne prie kitų klientų  doh.gif

Einu šiandien pas Lahją, pasiklausinėsiu irgi apie TCA jei neužmiršiu.


Lahja kosmetikė ar kosmetologė?
Atsakyti