Įkraunama...
Įkraunama...

Gera kosmetologė Vilniuje

QUOTE(vaižgantė @ 2011 11 11, 12:54)
Kaip jūs brangiai mokat  doh.gif  Su rūgštimi net 70 Lt? Aš moku 45 Lt.


Aš irgi moku 70 lt ir manau, kad normali čia kaina.

Man, kaip ir Duselei, keisa kaip jūs tokią kainą gaunat g.gif o gal jums daro tik rūgštinį be mechaninio, o visos čia kalba apie rūgštinį+mechaninį? g.gif
Atsakyti
QUOTE(aistuliaa @ 2011 11 11, 12:07)
Aš irgi moku 70 lt ir manau, kad normali čia kaina.

Man, kaip ir Duselei, keisa kaip jūs tokią kainą gaunat  g.gif  o gal jums daro tik rūgštinį be mechaninio, o visos čia kalba apie rūgštinį+mechaninį?  g.gif


Man daro rūgštinį+ mechaninį. Pas kosmetologę būnu valandą laiko, pirmą kartą daugiau nei valandą. Per gyvenimą esu buvus ne pas vieną kosmetologę, joms mokėjau brangiai, bet tokio poveikio kaip dabar nesu niekada turėjusi. ax.gif
Čia turbūt panašiai kaip su kirpėjomis- vienai už kirpimą užmoki 25 Lt, kitai 200 Lt, bet rezultatas būna tas pats, nes jis priklauso ne nuo kainos, o nuo kerpančiojo sugebėjimų... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2011 11 11, 12:22)
Man daro rūgštinį+ mechaninį. Pas kosmetologę būnu valandą laiko, pirmą kartą daugiau nei valandą. Per gyvenimą esu buvus ne pas vieną kosmetologę, joms mokėjau brangiai, bet tokio poveikio kaip dabar nesu niekada turėjusi.  ax.gif
Čia turbūt panašiai kaip su kirpėjomis- vienai už kirpimą užmoki 25 Lt, kitai 200 Lt, bet rezultatas būna tas pats, nes jis priklauso ne nuo kainos, o nuo kerpančiojo sugebėjimų... ax.gif


jeigu kalbama apie kirpejas, tuomet tai - sugebejimai yra pagrindas, bet mes kalbam apie kosmetologe - ji neburia juk jums atsisedus virs galvos - ji naudoja PRIEMONES. ~30lt kosmetologei priklauso vien uz ta 1-2val darba, manau logiska ir teisinga, juk zmogus dirba, o veido valymo priemoniu rinkinio (pavadinkim ji taip) savikaina yra ~40lt.. O kur dar masazas ir visa kita..
Nuosirdziai nesuprantu... g.gif Net ir labai noredama negaleciau taikyt 45lt kainos, nes paprasciausiai tektu paciai primoket.. unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Dusele @ 2011 11 11, 12:31)
jeigu kalbama apie kirpejas, tuomet tai - sugebejimai yra pagrindas, bet mes kalbam apie kosmetologe - ji neburia juk jums atsisedus virs galvos - ji naudoja PRIEMONES. ~30lt kosmetologei priklauso vien uz ta 1-2val darba, manau logiska ir teisinga, juk zmogus dirba, o veido valymo priemoniu rinkinio (pavadinkim ji taip) savikaina yra ~40lt.. O kur dar masazas ir visa kita..
Nuosirdziai nesuprantu... g.gif  Net ir labai noredama negaleciau taikyt 45lt kainos, nes paprasciausiai tektu paciai primoket.. unsure.gif


Dusele, aš viską suprantu, bet ne mano reikalas gilintis, kodėl tokia kaina...Kai tarėmės, iškart pasakiau, kad ateisiu 6 kartus.
Kartais kainų skirtumas yra išvis nesuprantamas: pvz, mano vaikų mokykloje pietūs kainuoja 6 Lt, draugė Kazlų Rūdos valgykloje už pietus moka 3 Lt. Atrodo, produktai Lietuvoje kainuoja vienodai, tai kodėl toks kainos skirtumas?
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2011 11 11, 13:38)
Dusele, aš viską suprantu, bet ne mano reikalas gilintis, kodėl tokia kaina...Kai tarėmės, iškart pasakiau, kad ateisiu 6 kartus.


Jau lyg minėjote, bet gal galite priminti kur lankotės ir su kokia kosmetika dirba kosmetologė, ačiū.
Papildyta:
QUOTE(ievvvvaa @ 2011 11 01, 02:29)
Rudeni arba ziema pasidarau serija visa, o siaip, kai einu valymo tai daro rugstini, o valyma darausi ks menesi, kartais reciau  4u.gif
O kodel butent 6? Jums sake kad min sesi turi buti? as dar tik 3 eisiu, bet jau praktiskai galeciau neiti, nes susitvarke. Bet eisiu  biggrin.gif


man irgi panašiai buvo, atrodė ko einu, bet kažkaip visą kursą kas dvi savaites suvaikščiojau smile.gif

o dabar einu kas mėn ir rečiau, žiūriu nuo odos būklės
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2011 10 19, 15:29)
Šiandien man padarė ketvirtą veido valymą su rūgštimi. Ta proga galiu pasakyti, kokią kosmetiką naudoja kosmetologė Olga, dirbanti "Tango" salone Kalvarijų g.
Ispaniška- "Abidis", itališka "Natinuel" (Neoglis), "World of beauty", vokiška "Ko-ko dermaviduals". Mezoterapijai naudoja "Princess", japonišką jaunystės kokteilį ("EJI"), leidžia botulino injekcijas.


Pakartoju prašiusiai. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Dusele @ 2011 11 11, 13:02)
jau seniai norejau paklaust KA ir su KUO jums daro proceduros metu, nes gerai zinau tokiu proceduru ikainius ir uz tokia kaina atlikti pilnos proceduros neimanoma schmoll.gif . Nebent kosmetologe yra jusu gera drauge ir daro jums tik uz savikaina arba einat pas ja kas 1-2sav, tai tada aisku jai bizniukas.. arba ji nemoka nei nuomos nei mokesciu.. Na, arba procedura sudaro tik rugstis ir kokia kaukyte..  Nesikabineju, tiesiog tikrai labai smalsu suzinoti.. smile.gif




Aš lankausi pas tą pačią kosmetologę kaip ir Vaižgantė. Irgi moku 45lt, bet taip yra todėl, kiad šiuo metu akcija- normaliai kaina 99lt. Akcija iki Kalėdų. Procedūra atliekama tikrai gerai ir trunka virš valandos.
Atsakyti
QUOTE(MaMaPiZaMa @ 2011 11 11, 15:36)
Aš lankausi pas tą pačią kosmetologę kaip ir Vaižgantė. Irgi moku 45lt, bet taip yra todėl, kiad šiuo metu akcija- normaliai kaina 99lt. Akcija iki Kalėdų. Procedūra atliekama tikrai gerai ir trunka virš valandos.


ai, tai tada viskas aiskiau negu aisku biggrin.gif . Tiesiog marketingas. Aciu, kad paaiskinot 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2011 11 11, 11:54)
Kaip jūs brangiai mokat  doh.gif  Su rūgštimi net 70 Lt? Aš moku 45 Lt.



QUOTE(MaMaPiZaMa @ 2011 11 11, 15:36)
Aš lankausi pas tą pačią kosmetologę kaip ir Vaižgantė. Irgi moku 45lt, bet taip yra todėl, kiad šiuo metu akcija- normaliai kaina 99lt. Akcija iki Kalėdų.


jus mokesite dar daugiau, negu 70 lt, kai akcija pasibaigs biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(*ElGuna @ 2011 11 11, 17:35)
jus mokesite dar daugiau, negu 70 lt, kai akcija pasibaigs biggrin.gif


Nebūtinai. Jeigu susitari dėl viso kurso, na aš pvz apie šešis ir daugiau kartų eisiu- akcija pratęsiama neribotam laikui cool.gif Tiesą sakant, mokėčiau tuos 99lt ir daugiau, nes kosmetologė tikrai nereali, o ir poveikis akivaizdus ax.gif
Atsakyti
QUOTE(MaMaPiZaMa @ 2011 11 11, 17:01)
kosmetologė tikrai nereali, o ir poveikis akivaizdus ax.gif

su kokia odos bukle jus pas ja atejote ir koks dabar rezultatas? ji daro paprasta rugstini, ne tca?
Atsakyti
QUOTE(*ElGuna @ 2011 11 11, 16:35)
jus mokesite dar daugiau, negu 70 lt, kai akcija pasibaigs biggrin.gif


Nemokėsiu. Kitą savaitę bus šeštasis kartas.
Dar pirkau du dovanų čekius po 45 Lt, sutarėm, kad dar paimsiu du čekius Kalėdoms- tegul ir dvi artimos giminaitės pasilepina. ax.gif
Atsakyti