Įkraunama...
Įkraunama...

Gera kosmetologė Vilniuje

QUOTE(ievvvvaa @ 2011 11 01, 20:16)
Roma is ten pat  biggrin.gif ji svelnesne charakteriu  biggrin.gif  4u.gif ir nereikia laukt 3 sav
Jos abi tuos pacius seminarus lankydavo, aisku cia ne rodiklis, Na zodziu, Roma irgi laaabi gerai atlieka savo darba  thumbup.gif


Na, man charakteris taip pat svarbu...Ir kosmetologės, ir kirpėjos...Gi norisi ne tik kokybiškai atliktą procedūrą gauti, bet ir parelaksuoti tuo pačiu...Eisiu šiandien 14 val, laukiu... Žinau, kad atsigulsiu ant to stalo ir bus gera...
Svarbu ne tik charakteris, bet ir kvalifikacija. Olga, pas kurią vaikštau, mokėsi ne Lietuvoje, mokėsi Rusijoje, Italijoje. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(ievvvvaa @ 2011 11 01, 21:16)
Roma is ten pat  biggrin.gif ji svelnesne charakteriu  biggrin.gif  4u.gif ir nereikia laukt 3 sav
Jos abi tuos pacius seminarus lankydavo, aisku cia ne rodiklis, Na zodziu, Roma irgi laaabi gerai atlieka savo darba  thumbup.gif



Aciukas 4u.gif tada renkuosi Roma :bigsmile:tik kyla klausimas kaip ten Jogailos g. su auto parkavimu?
Atsakyti
QUOTE(Fleur de force @ 2011 11 02, 11:02)
O Roma irgi dirba su rugstimi? Kokia kosmetika?

Dirba mirksiukas.gif su Natinuel. Dr. Renaut dar atrodo g.gif
Papildyta:
QUOTE(fuksė @ 2011 11 02, 13:20)
Aciukas  4u.gif tada renkuosi Roma  :bigsmile:tik kyla klausimas kaip ten Jogailos g. su auto parkavimu?

Kaip cia svelniau pasakius biggrin.gif jei tarkim po 17 val. tai laisvai, salia Pramogu banko aiksteleje, arba "Respublikos". Pacioj Jogailos g. retai kada randu laisva vieta. O siaip tai ne karta suku gal 3 ratus kol randu doh.gif
Anksciau Klaipedos g statydavau,pestute nuzygiuodavau, ten budavo atkarpa nemokamo stovejimo, bet deja buvo biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(vaižgantė @ 2011 11 02, 11:19)
Na, man charakteris taip pat svarbu...Ir kosmetologės, ir kirpėjos...Gi norisi ne tik kokybiškai atliktą procedūrą gauti, bet ir parelaksuoti tuo pačiu...Eisiu šiandien 14 val, laukiu... Žinau, kad atsigulsiu ant to stalo ir bus gera...
Svarbu ne tik charakteris, bet ir kvalifikacija. Olga, pas kurią vaikštau, mokėsi ne Lietuvoje, mokėsi Rusijoje, Italijoje.  ax.gif

Svarbu, zinoma. As esu taip susidraugavus su savo kosmetologe, kad mes iv temom pasisnekam, tai ne tik pasigrazini bet ir suzinai ka nors naujo tarkim apie oda bigsmile.gif wub.gif
Beje, Grazina taip pat Maskvoje baigusi mokslus mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ievvvvaa: 02 lapkričio 2011 - 16:05
QUOTE(fuksė @ 2011 10 28, 20:19)
9 amatai, 10 - badas. g.gif
Keista, siaip kosmetologes tvarko antakius, bet kad dar ir manikiura  blink.gif man tai zenklas, kad patirties mazoka kaip ir interesanciu, todel netvarkant veido,  tvarko nagus.
Na ok., vistiek palaukime atsiliepimu.

Papildyta:
Sorry, bet persistengete, tokia reklama ax.gif , vajeiku, cia mamkoms idomi asmenine patirtis, o ne kosmetologes zingeidumas. mirksiukas.gif

Nespreskite apie kitus pagal savo sugedimo laipsni mirksiukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif O jei rimciau zinau kad cia pilna reklamos ir kad sunku atsirinkti kur marketingas,o kur tiesa,be to naujas 'veidas' temoje mirksiukas.gif suprantu as viska,bet nesu as kosmetologe,esu plauku priauginimo meistre,ir netgi ne is Vilniaus tongue.gif O Irina yra mano kosmetologe,pas ja ir as ir nemazai mano rato zmoniu daromes tokias proceduras,kuriu ne kiekviename kosmetologijos kabinete rasi.Todel ir dalinuosi savo asmenine patirtimi 4u.gif

QUOTE(ievvvvaa @ 2011 11 01, 18:59)
Rustiniai valymai ne tik spuogus gydo, bet - taip, jei oda sausa, tai vargu, ar kosmetologe siulys tokias proceduras  g.gif
O kodel toks smalsumas?  bigsmile.gif

ievvvvaa-mano taip pat labai sausa oda,bet si procedura tinka ir riebiai ir sausai odai.As dariausi gliukolini pylinga 20% kazkur 6 proceduras.Bet turiu pasakyti kad labiausiai mano odai padejo biorevitalizacija,nes didziausia mano odos problema buna,kai prasideda sildymo sezonas.Tada as vaikstau demeta.Bet pernai ziema buvo pirmoji,kiek save atsimenu,kai nebuvau demeta.Nes pasidariau biorevitalizacija.Is viso 4 proceduros po puse svirksto,tai kainavo man 1000-1200lt,tiksliai nepasakysiu.Plius ne tik kad sudrekinta mano oda buvo,bet dar ir smulkiu rauksliu aplink akis apmazejo!!!
Atsakyti
QUOTE(ievvvvaa @ 2011 11 02, 17:04)
Dirba  mirksiukas.gif  su Natinuel. Dr. Renaut dar atrodo  g.gif
Papildyta:

Kaip cia svelniau pasakius  biggrin.gif  jei tarkim po 17 val. tai laisvai, salia Pramogu banko aiksteleje, arba "Respublikos". Pacioj Jogailos g. retai kada randu laisva vieta. O siaip tai ne karta suku gal 3 ratus kol randu  doh.gif
Anksciau Klaipedos g statydavau,pestute nuzygiuodavau, ten budavo atkarpa nemokamo stovejimo, bet deja buvo  biggrin.gif
Papildyta:

Svarbu, zinoma. As esu taip susidraugavus su savo kosmetologe, kad mes iv temom pasisnekam, tai ne tik pasigrazini bet ir suzinai ka nors naujo tarkim apie oda  bigsmile.gif  wub.gif
Beje, Grazina taip pat Maskvoje baigusi mokslus  mirksiukas.gif


O tavoji cia kuri, ar Roma, ar Grazina? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(fuksė @ 2011 11 02, 17:35)
O tavoji cia kuri, ar Roma, ar Grazina? bigsmile.gif

Pas Grazina lankiausi anksciau, gal 5 metus g.gif tikrai daug. Paskui atradau Roma- is geru atsiliepimu, ir tai, kad laukt nereikdavo. Nes pakliut pas Grazina pries 2 metus budavo vargo vakariene. Geriausia budavo 2 vizitus is karto, 2 menesiams i prieki uzsirasai ir tik tada ramu. Dabar ziuriu situacija su klientu antpludziu nelabai pakito bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(ievvvvaa @ 2011 11 02, 20:53)
Pas Grazina lankiausi anksciau, gal 5 metus  g.gif tikrai daug. Paskui atradau Roma- is geru atsiliepimu, ir tai, kad laukt nereikdavo. Nes pakliut pas Grazina pries 2 metus budavo vargo vakariene. Geriausia budavo 2 vizitus is karto, 2 menesiams i prieki uzsirasai ir tik tada ramu. Dabar ziuriu situacija su klientu antpludziu nelabai pakito  bigsmile.gif


Tai gal ji dirba dvi dienas per savaitę?
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2011 11 02, 21:40)
Tai gal ji dirba dvi dienas per savaitę?

kaip dabar yra - negaliu pasakyti, taciau tuo laiku, kai as ejau tai ji non stop dirbo blink.gif
Papildyta:
QUOTE(Fleur de force @ 2011 11 02, 11:02)
O Roma irgi dirba su rugstimi? Kokia kosmetika?

Praziopsojau klausima blush2.gif Taip, dirba su rugstimi. Naudoja "Natinuel", Dr. Renaud kosmetika. Gatineau dar atrodo g.gif
Atsakyti
Sveikos, mergaitės,
norėjau pasiklausti tų, kurios lankosi Gydomosios kosmetologijos centre, ar ir dabar vienu metu yra aptarnaujamos kelios merginos/moterys vienu metu, ta prasme vienai tvarko veiduką, tuo tarpu kitos sėdi tame pačiame kabinete ir laukia, vienai užtepa kaukę ir jai liepia sėstis, tada kviečia gultis kitą? Tikiuosi mane supratot ko norėjau pklausti biggrin.gif Ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(grmarti @ 2011 11 03, 10:56)
Sveikos, mergaitės,
norėjau pasiklausti tų, kurios lankosi Gydomosios kosmetologijos centre, ar ir dabar vienu metu yra aptarnaujamos kelios merginos/moterys vienu metu, ta prasme vienai tvarko veiduką, tuo tarpu kitos sėdi tame pačiame kabinete ir laukia, vienai užtepa kaukę ir jai liepia sėstis, tada kviečia gultis kitą? Tikiuosi mane supratot ko norėjau pklausti biggrin.gif Ačiū 4u.gif

Pamenu tuos laikus biggrin.gif dabar taip nera. Klientei, kuri guli su pvz veido valymu, ji guli ir su kauke. Tuo tarpu kitos laukia, bet pastebejau, kad dabar geriau susitvarkoma su klientu srautais, nes retai kada kitos moterys laukia- jos ateina mazdaug tada, kai pries tai jau stojasi iseiti thumbup.gif Nors visokiu proceduru yra- pvz kt ir sedint galima atlikt kriomasaza galvos odai.. ax.gif Zodziu, nebera tu laiku, kai su kauke net uz duru tekdavo laukt doh.gif
Atsakyti
QUOTE(ievvvvaa @ 2011 11 03, 11:16)
Pamenu tuos laikus  biggrin.gif dabar taip nera. Klientei, kuri guli su pvz veido valymu, ji guli ir su kauke.

Pas Grazina tai ne, su kauke guleti neleidzia, kita tuo metu pradeda grazinti ir reikia pasedet ant sofutes.
Atsakyti
QUOTE(Fleur de force @ 2011 11 03, 11:39)
Pas Grazina tai ne, su kauke guleti neleidzia, kita tuo metu pradeda grazinti ir reikia pasedet ant sofutes.

Vadinasi, viskas taip pat bigsmile.gif Roma apkloja pleduku wub.gif as praktiskai visada nuluztu blush2.gif
Atsakyti