Įkraunama...
Įkraunama...

Gera kosmetologė Vilniuje

QUOTE(ievvvvaa @ 2011 11 01, 01:29)
Rudeni arba ziema pasidarau serija visa, o siaip, kai einu valymo tai daro rugstini, o valyma darausi ks menesi, kartais reciau  4u.gif
O kodel butent 6? Jums sake kad min sesi turi buti? as dar tik 3 eisiu, bet jau praktiskai galeciau neiti, nes susitvarke. Bet eisiu  biggrin.gif


Man reikia šešių- mano oda tragiška, be to, man jau 41 m. ax.gif Oda išties pagražėjo, bet ne tiek, kiek man norėtųsi, tik dėl to visiškai nekaltinu kosmetologės- man visuomet kosmetologės sakė tą patį, kad mano oda 10 m senesnė už mane. Ir nieko stebuklingo nepadarysi. Džaiugiuosi, kad oda dabar švari ir net veidas šiek tiek spindėti pradėjo, ko seniau nebuvo. Pati visai kitaip jaučiuosi.
Atsakyti
QUOTE(*ElGuna @ 2011 11 01, 07:26)
o ka tvarke?

Keliose vietose buvo spuogu, tai graziai nusisluoksniavo ir sugijo thumbup.gif mane isberia kai suvalgau ka nors nesveiko (pyragu, saldainiu, baltymu...), nors tai buna karta i metus, bet ir tai isberia doh.gif plius siaip uzsitersia oda, tai inkstirus lb gerai isvalo. Be to, namie turiu darsonvalio aparaciuka, tai ir jis gelbeja, o ypac nuo spuogu-ragu doh.gif
Papildyta:
QUOTE(vaižgantė @ 2011 11 01, 11:07)
Man reikia šešių- mano oda tragiška, be to, man jau 41 m.  ax.gif Oda išties pagražėjo, bet ne tiek, kiek man norėtųsi, tik dėl to visiškai nekaltinu kosmetologės- man visuomet kosmetologės sakė tą patį, kad mano oda 10 m senesnė už mane. Ir nieko stebuklingo nepadarysi. Džaiugiuosi, kad oda dabar švari ir net veidas šiek tiek spindėti pradėjo, ko seniau nebuvo. Pati visai kitaip jaučiuosi.

Susitvarkysit, reikia tik neuzleisti 4u.gif O del savijautos tai 100%- kai veidas grazus tai ir upas yra, ir daugiau nuveiki blush2.gif bent jau man, todel lb stengiuosi tureti grazia oda..
Atsakyti
tikiuosi man palygins irgi gerai oda, tik matyt, man jau tca reikes unsure.gif
Atsakyti
As darausi pas Lahja su Natinuel rugstines, 3 proceduros jau buvo.
Atsakyti
o man itariu tokie valymai ir dar su tiek seriju netiks, oda sausa, spuogu ir pan. dariniu neturiu. g.gif Bet vistiek smalsu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(fuksė @ 2011 11 01, 17:57)
o man itariu tokie valymai ir dar su tiek seriju netiks, oda sausa, spuogu ir pan. dariniu neturiu. g.gif Bet vistiek smalsu  biggrin.gif

Rustiniai valymai ne tik spuogus gydo, bet - taip, jei oda sausa, tai vargu, ar kosmetologe siulys tokias proceduras g.gif
O kodel toks smalsumas? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2011 11 01, 12:07)
Man reikia šešių- mano oda tragiška, be to, man jau 41 m.  ax.gif Oda išties pagražėjo, bet ne tiek, kiek man norėtųsi, tik dėl to visiškai nekaltinu kosmetologės- man visuomet kosmetologės sakė tą patį, kad mano oda 10 m senesnė už mane. Ir nieko stebuklingo nepadarysi. Džaiugiuosi, kad oda dabar švari ir net veidas šiek tiek spindėti pradėjo, ko seniau nebuvo. Pati visai kitaip jaučiuosi.


O kodel Jusu oda sitaip...? g.gif Genetika? Koks odos tipas? Ar tokio pobudzio valymai naikima mikro rauksles?
Papildyta:
QUOTE(ievvvvaa @ 2011 11 01, 18:59)
Rustiniai valymai ne tik spuogus gydo, bet - taip, jei oda sausa, tai vargu, ar kosmetologe siulys tokias proceduras  g.gif
O kodel toks smalsumas?  bigsmile.gif


Manoji kosmetologe uzdarbiauju UK, tad ieskau naujos ir aisku domiuos, nes atejus padarys valyma taip, kad doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo fuksė: 01 lapkričio 2011 - 18:00
fukse, o buvai pas kuria is Jogailos g.? Sorry, gal sakei, neskaiciau visos temos blush2.gif tai jei ka, turim mes geru kosmetologiu, neprapulsi biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(fuksė @ 2011 11 01, 18:02)
O kodel Jusu oda sitaip...? g.gif Genetika? Koks odos tipas? Ar tokio pobudzio valymai naikima mikro rauksles?



Genetika. Taip, mikroraukšles naikina, prie akių jų sumažėjo.
Atsakyti
QUOTE(ievvvvaa @ 2011 11 01, 19:13)
fukse, o buvai pas kuria is Jogailos g.? Sorry, gal sakei, neskaiciau visos temos  blush2.gif tai jei ka, turim mes geru kosmetologiu, neprapulsi  biggrin.gif  4u.gif


as perskaiciau visa tema mirksiukas.gif , nebuvau pasisakiusi, nes nebuvau Jogailos g. supratau, kad kazkokia Grazina - bomba - spece, bet man be kompetencijos dar zmogaus gerucio reikia, matai kosmetologe, kirpeja kaip psichologe, gydo tam tikras ,,vietas" biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif , tad tai nevisai man, jeigu bendrauja it muzikelis.

kuria dar nebloga gali pasufleruoti? 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(vaižgantė @ 2011 11 01, 19:49)
Genetika. Taip, mikroraukšles naikina, prie akių jų sumažėjo.


4u.gif mastau.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo fuksė: 01 lapkričio 2011 - 19:55
QUOTE(fuksė @ 2011 11 01, 19:54)
as perskaiciau visa tema  mirksiukas.gif , nebuvau pasisakiusi, nes nebuvau Jogailos g. supratau, kad kazkokia Grazina - bomba - spece, bet man be kompetencijos dar zmogaus gerucio reikia, matai kosmetologe, kirpeja kaip psichologe, gydo tam tikras ,,vietas"  biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif , tad tai nevisai man, jeigu bendrauja it muzikelis.

kuria dar nebloga gali pasufleruoti? 4u.gif


Roma is ten pat biggrin.gif ji svelnesne charakteriu biggrin.gif 4u.gif ir nereikia laukt 3 sav
Jos abi tuos pacius seminarus lankydavo, aisku cia ne rodiklis, Na zodziu, Roma irgi laaabi gerai atlieka savo darba thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(ievvvvaa @ 2011 11 01, 20:16)
Roma is ten pat  biggrin.gif ji svelnesne charakteriu  biggrin.gif  4u.gif ir nereikia laukt 3 sav
Jos abi tuos pacius seminarus lankydavo, aisku cia ne rodiklis, Na zodziu, Roma irgi laaabi gerai atlieka savo darba  thumbup.gif

O Roma irgi dirba su rugstimi? Kokia kosmetika?
Atsakyti