Įkraunama...
Įkraunama...

Gera kosmetologė Vilniuje

QUOTE(Malena @ 2011 10 22, 13:22)
O krema koki gerai drekinanti?


Natinuel kolkas pabaiginėju.

O dabar esu užsisakiusi Humphreys va tokį:
http://www.luckyvita...el-jasmine-2-oz

Biocell kaukėms labai dažnai nuolaidos, tai vienoj, tai kitoj vaistinėj, kažkaip be nuolaidos nelabai ir perku ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aistuliaa: 22 spalio 2011 - 12:36
uzsirasiau pas Duchovskiene, bet jau tokia pindute kaip reikiant, su ja charakterio irgi reikia biggrin.gif tiesa, man paskambinus negalejo kalbeti, tai atiduosiu jai duokle, pasakydama, kad pati, kaip ir sake, perskambino smile.gif sake, kad konsultacijai jai gaila laiko, pas ja virs 300 klienciu ir bla bla biggrin.gif sakau, ok, rasyk, procedurai, vietoj nuspresime, kokiai. laika irgi derinom biggrin.gif jos pasiulyta diena lapkricio vidury negalejau, tai pasiule kita laika 9 ryto, kazka dar paburbe, kai pasakiau, kad man gal pvz ne 14, o kokia 15 val, tai uzgiedojo, kad nera verge biggrin.gif biggrin.gif nu zodziu, bobelka su charakteriu, bet man patiko, ziuresiu, kas bus, kai apsilankysiu, ar kosmetologe tokia pat kieta, kaip ir bando vaidinti smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *ElGuna: 22 spalio 2011 - 13:08
QUOTE(*ElGuna @ 2011 10 22, 14:08)
uzsirasiau pas Duchovskiene, bet jau tokia pindute kaip reikiant, su ja charakterio irgi reikia biggrin.gif  tiesa, man paskambinus negalejo kalbeti, tai atiduosiu jai duokle, pasakydama, kad pati, kaip ir sake, perskambino smile.gif  sake, kad konsultacijai jai gaila laiko, pas ja virs 300 klienciu ir bla bla biggrin.gif  sakau, ok, rasyk, procedurai, vietoj nuspresime, kokiai. laika irgi derinom biggrin.gif  jos pasiulyta diena lapkricio vidury negalejau, tai pasiule kita laika 9 ryto, kazka dar paburbe, kai pasakiau, kad man gal pvz ne 14, o kokia 15 val, tai uzgiedojo, kad nera verge biggrin.gif  biggrin.gif nu zodziu, bobelka su charakteriu, bet man patiko, ziuresiu, kas bus, kai apsilankysiu, ar kosmetologe tokia pat kieta, kaip ir bando vaidinti smile.gif


Kur čia ji dirba?

Aš tai neičiau iš karto pas tokią, kai taip bendrauja laugh.gif
Atsakyti
QUOTE(aistuliaa @ 2011 10 22, 13:16)
Kur čia ji dirba?

Aš tai neičiau iš karto pas tokią, kai taip bendrauja laugh.gif


gydom. kosmetologijos centre, jogailos. o man patiko, kad nesokineja aplink, o desto, kaip yra. turiu gera kosmetologe, brangiame centre dirba, trypcioja aplink mane, bet paskutiniu metu tik "glostomas" kaukes daro, nieko naujo, veiksmingo nesiulo, tai kas is to, kai sokineja aplink su kava/arbata uz nemazus mano pinigus?
Atsakyti
Nebijokit jus tos Duchovskienes biggrin.gif kaip medike ji nuostabi, galeciau tik girti wub.gif ir patikekit- pas ja klientu jauciu net daugiau nei 300 smile.gif uztat patariu neveluoti, nes pavelavus 15 min nepriims (gerai daro, nes kuo kaltos kt klientes, ateisiancios po jusu- laukti tures?) Su manim kazkodel ji visada maloni biggrin.gif gal kad pazistu ja jau 10 metu su virs, esu girdejus kaip ji graziai ir negraziai bendrauja su klientemis, bet dazniausiai buna to pagrindas, patikekit, kiek nesamoniu tam kabinete klientes paklausia doh.gif 4u.gif Beje, dabar vaikstau ne pas ja, o pas Roma. Dirba tam paciam centre ax.gif
Atsakyti
QUOTE(ievvvvaa @ 2011 10 22, 22:21)
Beje, dabar vaikstau ne pas ja, o pas Roma. Dirba tam paciam centre  ax.gif



kodel ne pas ja? atejus pas ja 1 karta, ji pati pasiulo plana, ar jai reikia konkreciai sakyti? domina odos lyginimas
Atsakyti
QUOTE(*ElGuna @ 2011 10 22, 22:27)
kodel ne pas ja? atejus pas ja 1 karta, ji pati pasiulo plana, ar jai reikia konkreciai sakyti? domina odos lyginimas

Nes jas pa eiles nezmoniskos, reikia laukti 3 sav doh.gif o pas Roma ta pacia savaite liuosiai thumbup.gif Grazina pati nustato, ko reikia. Ir- nepersa jokiu kosmetiku, nors ir platina Gatineau, Dr. Renno, bent jau anksciau g.gif
Atsakyti
QUOTE(ievvvvaa @ 2011 10 23, 09:55)
Nes jas pa eiles nezmoniskos, reikia laukti 3 sav  doh.gif



aha, mane uzrase 11-16, bet man kaip tik tinka, nes isleksiu is lt tam laikui bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(ingapoc @ 2011 10 07, 16:25)
Merginos,  gal kuri daretes veido valyma pas Jurgita is "Pas Egidija"?
Cia kur prie Big'o


Sveiki, ar bandete daryt valyma pas Jurgita? g.gif
Atsakyti
QUOTE(fuksė @ 2011 10 25, 10:41)
Sveiki, ar bandete daryt valyma pas Jurgita?  g.gif

Eisiu 6ni..
Atsakyti
QUOTE(ingapoc @ 2011 10 25, 14:59)
Eisiu 6ni..


brukstelk atsiliepima, lauksiu. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(fuksė @ 2011 10 27, 07:12)
brukstelk atsiliepima, lauksiu.  4u.gif

Oki 4u.gif
Atsakyti