Įkraunama...
Įkraunama...

Auklės Klaipėdoje

Sveikos mamytes,noriu suzinoti kokie siuo metu Klaipedoje aukliu ikainiai? kiek ima uz valanda? ir uz pilna darbo diena pvz: nuo 9 val - 17,18 val? ar valgo pas jus,ar mokate uz kelione ir t.t. Man tai labai aktualu,nes mastau kas geriau ar samdyti aukle ar paciai pasilikt su mazaja? labai busiu dekinga smile.gif
Atsakyti
Na, skaičiuok už valandą 4-5 Lt. Gal ir už mažiau susirasi okią pensininkę, bet daug ir nepareikalausi iš tokios. blush2.gif
O dėl maisto ir atvažiavimo, tai čia duodi. Aišku, kad maitinsis žmogus pas tave, o ir atvažiavimą reiktų padengti, jei iš toli važinėsi, kas jai beliks.
Taip kad, jei nori sutaupyti - samdyk pensininkę kaimynę iš gretimo namo, jei nori rimtos auklės - kreipkis į agentūrą ( neapvylė nei manęs , nei mano draugių). Pati išbandžiau abu variantus ir žinau, kad jei nori samdyti auklę, negailėk pinigų , o jei pinigų pakankamai neuždirbi - sedėk ir augink savo vaikus pati. Gal ir griežtai, bet manau, kad teisingai.
blush2.gif
Atsakyti
Sveikos, mamytes smile.gif

man greitai gresia irgi aukliu problema, tad nusprendziu pasidairyti ir cia. Zinau, kad pvz Vilniuje yra vadinamieji privatus darzeliai, kai profesionali aukle priziuri kelis vaikucius, uzsiima ir ju ugdymu, ne tik prieziura. Gal kas girdejot, ar yra tokiu Klaipedoje?
Atsakyti
Noriu papasakoti ką teko pamatyt šiandien prie BANDŪŽIŲ RIMI: išeina moteris iš Rimi kažkur apie 50 metų su šviesia striuke ar lietpalčiu, trumpais plaukais , kūda, stumdama vaikiška triratuką- ančiuką geltonos spalvos. Iš prekio jai bėga berniukas(kažkur apie 2 metų), valgė beliašą ar kažką panašaus. Ir bėga berniukas tiesiai į kelią kur mašinos privažioja prie Rimi, o ta moteris tik šaukia jam "kur bėgi?", pati net nepasijudina iš vietos, kad berniuką pavyti. Tai ėjo dvi kitos moteriškės, tai viena iš jų sako "o Dieve" ir nubėgo iš paskos berniukui į tą kelią, aišku pagavo jį, o jisai jau buvo ant pačio kelio ir butent tuo mometu važiavo mašina. Ir TIK TADA berniuką prižiūrinti moteris pasijudino iš vietos ir nuejo pasiimti berniuką. Vos vos neatsitiko nelaimė. Buvau pakraupusi. Tą moteris su berniuku - turbūt auklė. Gal to berniuko mama skaitys mano postą.
Atsakyti

 ! 
Šiame skyrelyje skelbimai DRAUDŽIAMI
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Getter: 09 spalio 2008 - 14:47

 ! 
Skelbimai šiame skyrelyje DRAUDŽIAMI
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Getter: 09 spalio 2008 - 14:47

 ! 
Skelbimai šiame skyrelyje DRAUDŽIAMI
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Getter: 09 spalio 2008 - 14:48

 ! 
Skelbimai šiame skyrelyje yra DRAUDŽIAMI
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Getter: 28 vasario 2009 - 00:56
as ieskojau per skelbiu.lt aukles radau, bet dabar noriu pakeisti, nes kazkaip nusivyliau.. o pradzioj labai patiko...moteris atrodo vidutinio amziaus truputi virs 40, bet: nekeicia vaikui pamperso, nes nesileidzia atseit...i lauka neina...priezastis neaiski...liepiu pamaitint tai klausineja milijona kartu, kaip is kur su kuo ir pan. visa laika man isejus vaika migdo...nenurengia, nors esu sakius n kartu...
dabar ieskosiu naujos, tai jau zinai klaidas su pirmutine ir su antra tikiuosi to nebus doh.gif mokedavau po 6lt i valanda visada dar duodavau daugiau...
Atsakyti
Ziuriu nelabai aktyvi temele... verysad.gif

Jei kas uzeisite, gal parekomenduotumet kokia aukliu agentura klaipedoje, kuri vienaip ar kitraip vis dar aktyvi.


Dekui

Beje, galetume Klaipedos mamytes atskira juodu Klaipedos aukliu temele tureti.

g.gif
Atsakyti
nu jo........galėtumėm šioje temelėje ar aktyviau........

 ! 
Skelbimai šiame skyrelyje yra draudžiami
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Getter: 24 balandžio 2009 - 00:05

 ! 
Skelbimai šiame skyrelyje yra DRAUDŽIAMI
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Getter: 23 birželio 2009 - 11:42