Įkraunama...
Įkraunama...

Ekologiškos buitinės priemonės VII tema

Sveikos merginos, kreipiuosi į jus su prašymų pakomentuoti. Kadangi jūsų temoje prisiskaičiau kritikos apie probiotines valymo priemones, kad pagal jų sudėtį jos tikrai ne ekologiškos. Kiek radau puslapių, kurie šias priemones pardavinėja visur rašo, kad jos ekologiškos, nors ženklų, kad ekologiškos nė ant vienos, tik ISO standartai.
Gal galite parašyti komentarus, kuom neekologiškos šios priemonės, nenusimanau, tai norisi argumentų:
PIP UNIVERSALUS VALIKLIS
SAVYBĖS:
 pažangiausių technologijų ypač efektyvi plovimo priemonė mikrobiologiniu pagrindu;
 nekenksminga visų tipų plaunamiems paviršiams;
 sukuria saugią mikroflorą;
 naikina kvapus;
 padeda pasiekti purvą (patogenines bakterijas) tarpeliuose, kur eiliniai valikliai nepasiektų,
pvz. tarp kompiuterių klaviatūros, telefono mygtukų ir pan.
SUDĖTIS: išvalytas vanduo, <5% neanijoninės paviršiaus aktyviosios medžiagos, <5% katijoninės paviršiaus aktyviosios medžiagos,
aromatizatorius, nepatogeninės probiotinės „Probiotic” bakterinės kultūros.
SVARBU: patekus į akis, skalauti jas vandeniu. Saugoti nuo vaikų.

SKALBIMO MILTELIAI
SAVYBĖS:
 efektyvūs milteliai su aukštu enzimų aktyvumu, skirti skalbti rankomis arba mašina visų tipų audiniams;
 puikiai išplaus skalbimo mašinos būgną;
 išbėgdamas enziminis vanduo valys vamzdžius;
 pirmą kartą skalbiant, gali išryškėti senos drabužių dėmės, pakartotinai skalbiant jos išsiplauna;
 tausoja audinius, jie ne taip greitai susidėvi;
 nuolat naudojant šiuos miltelius, jų reikės mažesniais kiekiais tam pačiam kiekiui skalbinių išskalbti, o skalbiniai ne
taip greitai prisigers kvapų;
 nebalina, bet ir neleidžia nusidažyti skalbiniams, todėl galima skalbti kelių spalvų drabužius vienu metu.
SUDĖTIS: <5% enzimų, anijoninės paviršiaus aktyviosios medž iagos.

PIP (probiotinis) INDŲ PLOVIMO SKYSTIS
SAVYBĖS:
 tai pati šiuolaikiškiausia indų plovimui rankomis priemonė;
 ypač rekomenduojama plauti vaikų indus;
 malonaus obuolių aromato;
 puikiai šalina riebalus;
 nepalieka nutekėjimų – indai nuostabiai blizgės;
 naikina kvapus (ir spintelėse, kur sudėti šiuo skysčiu išplauti indai);
 ilgainiui kriauklę papildomai reikės valyti vis rečiau – nenuskalauti probiotikai
nepriekaištingai valo ir kriauklės paviršių, sukurdami saugią mikroflorą.
SUDĖTIS: išvalytas vanduo, nepatogeninės probiotinės „Probiotic” bakterinės kultūros, natūralus organiškas tirštiklis, minkštikliai,
aromatizatorius, dažikliai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo uogytee: 26 kovo 2011 - 17:03
Perskaičiau kažkuriame komentare, kad indaplovei naudoja valgomąją sodą smile.gif Aš irgi nenaudoju jokių tablečių ar miltelių cheminių, bet vietoj jų tiesiog įberiu į miltukų skyrių paprastos valgomosios sodos smile.gif Išplauna gerai ir tikrai žinau, kad jokios chemijos nenaudoju. Druskos visad būnu pripylus į specialų skyrelį pagal rekomendacijas, tačiau acto nenaudoju vietoj skalavimo skysčio, tas skyriukas mano indaplovėje tuščias...O tos, kurios naudojate actą, jo pilate, kol pilnai pripildote ar kaskart truputėlį įpilate tik vienam skalavimui? Man tik įdomu ar tokiais liaudiškais metodais nepasiųsim savo indaplovių anapilin? tongue.gif
Aš ir šiaip sodą pakankamai naudoju buityje, o su acto ir vandens mišinuku puikiai išsivalau vonią, kriaukles, nelieka jokių kalkių nuosėdų, actas ir soda tualetą baltu paverčia, veidrodžiai blizga:) Dar pasiskaičiau, kad paprasta valgomoji soda puikiai tinka berti į skalbimo mašinos būgną, valo dėmes, tik dar nebandžiau, reikės smile.gif
Pamažu perėjau prie ekologiškų valymo priemonių, bet pamažu, kad soda, actas ir skalbimo rutuliai greit liks vienintelėmis valymo priemonėmis rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ruutta: 26 kovo 2011 - 22:50
QUOTE(Ruutta @ 2011 03 26, 22:49)
Perskaičiau kažkuriame komentare, kad indaplovei naudoja valgomąją sodą smile.gif Aš irgi nenaudoju jokių tablečių ar miltelių cheminių, bet vietoj jų tiesiog įberiu į miltukų skyrių paprastos valgomosios sodos smile.gif Išplauna gerai ir tikrai žinau, kad jokios chemijos nenaudoju. Druskos visad būnu pripylus į specialų skyrelį pagal rekomendacijas, tačiau acto nenaudoju vietoj skalavimo skysčio, tas skyriukas mano indaplovėje tuščias...O tos, kurios naudojate actą, jo pilate, kol pilnai pripildote ar kaskart truputėlį įpilate tik vienam skalavimui? Man tik įdomu ar tokiais liaudiškais metodais nepasiųsim savo indaplovių anapilin?  tongue.gif
Aš ir šiaip sodą pakankamai naudoju buityje, o su acto ir vandens mišinuku puikiai išsivalau vonią, kriaukles, nelieka jokių kalkių nuosėdų, actas ir soda tualetą baltu paverčia, veidrodžiai blizga:) Dar pasiskaičiau, kad paprasta valgomoji soda  puikiai tinka berti į skalbimo mašinos būgną, valo dėmes, tik dar nebandžiau, reikės smile.gif
Pamažu perėjau prie ekologiškų valymo priemonių, bet pamažu, kad soda, actas ir skalbimo rutuliai greit liks vienintelėmis valymo priemonėmis  rolleyes.gif

Siaip actas yra naudojamas kad neapkalketu vamzdeliai. Rekomenduojama supilti acto buteli i skalbimo masinos skyreli ir uzdeti plovimui. Sia procedura kartoti kas trys menesiai. Skalbimo masina issivalys nuo kalkiu ir nereikes jukiu calgon mirksiukas.gif
Beje, as ir virduliuka prikalkejusi virinu su actu, tikrai pasiteisina. Tad manau ir indaploves nepagadins 4u.gif

Merginos, o ka rekomenduotumete, kad skalbiai butu balti. Isploviau baltus su RINGUVA, tai jie man geltoni paliko doh.gif Nori nenori perploviau su pervol baltiems blush2.gif
Beje, as ir paprastiesms skalbiniams kartais soda naudoju. Pvz.: vyro marskiniams, juk juos tik karta uzsideda ir reikia plauti, tad jie nei sutepti nei prakaituoti... galima sakyti, pakanka perskalauti...
Atsakyti
QUOTE(uogytee @ 2011 03 26, 17:58)
Sveikos merginos, kreipiuosi į jus su prašymų pakomentuoti. Kadangi jūsų temoje prisiskaičiau kritikos apie probiotines valymo priemones, kad pagal jų sudėtį jos tikrai ne ekologiškos. Kiek radau puslapių, kurie šias priemones pardavinėja visur rašo, kad jos ekologiškos, nors ženklų, kad ekologiškos nė ant vienos, tik ISO standartai.

O kas čia? Vėl Binatec? Nu merginos, ar jums nėra sertifikuotų priemonių? Ko jūs ieškot ten, kur nieko nėra unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(KERERA @ 2011 03 27, 09:51)
Siaip actas yra naudojamas kad neapkalketu vamzdeliai. Rekomenduojama supilti acto buteli i skalbimo masinos skyreli ir uzdeti plovimui. Sia procedura kartoti kas trys menesiai. Skalbimo masina issivalys nuo kalkiu ir nereikes jukiu calgon mirksiukas.gif
Beje, as ir virduliuka prikalkejusi virinu su actu, tikrai pasiteisina. Tad manau ir indaploves nepagadins 4u.gif

Merginos, o ka rekomenduotumete, kad skalbiai butu balti. Isploviau baltus su RINGUVA, tai jie man geltoni paliko doh.gif  Nori nenori perploviau su pervol baltiems blush2.gif
Beje, as ir paprastiesms skalbiniams kartais soda naudoju. Pvz.: vyro marskiniams, juk juos tik karta uzsideda ir reikia plauti, tad jie nei sutepti nei prakaituoti... galima sakyti, pakanka perskalauti...


Aš su actu irgi virdulį virinu, puikiai visas kalkes nuima, o skalbimo masina tai su citrinos rūgštimi, pripilu pilną miltukų skyriuką ir 95 laipsnių temperatūros ciklą paleidžiu smile.gif Reikės pabandyti actą, nes virdulį tai man actas geriau nei citrinos rūgštis išvirina, gal ir skalbimo mašinai būtų efektyviau
Balinimui Sonett balinimo kompleksą naudoju, tai grynai baltus 95 laipsnių temperatūroj gerai išplauna, įkratau kažkiek ir spalvotiems, kad dėmeles išimtų smile.gif Aišku, yra tokių dėmių vaiko seilinukų, drabužėlių ir pan, kur ir jokie Vanisai, Persiliai negriebė, tai jos aišku likę, bet nematau prasmės chemiją naudot, jei vis tiek neišplauna kai kurių dėmių..
O jūs sodą tiesiog į skalbimo mašinos būgną kratote, kai skalbiate, ar į miltukų skyrelį?
Atsakyti
QUOTE(Ruutta @ 2011 03 26, 22:49)
Perskaičiau kažkuriame komentare, kad indaplovei naudoja valgomąją sodą smile.gif Aš irgi nenaudoju jokių tablečių ar miltelių cheminių, bet vietoj jų tiesiog įberiu į miltukų skyrių paprastos valgomosios sodos smile.gif Išplauna gerai ir tikrai žinau, kad jokios chemijos nenaudoju. Druskos visad būnu pripylus į specialų skyrelį pagal rekomendacijas, tačiau acto nenaudoju vietoj skalavimo skysčio, tas skyriukas mano indaplovėje tuščias...O tos, kurios naudojate actą, jo pilate, kol pilnai pripildote ar kaskart truputėlį įpilate tik vienam skalavimui? Man tik įdomu ar tokiais liaudiškais metodais nepasiųsim savo indaplovių anapilin?  tongue.gif...


Kiek tos sodos pilate 1 indų plovimui? Ar gerai išplauna g.gif Žadu pabandyti
Atsakyti
QUOTE(siluetas @ 2011 03 27, 20:50)
Kiek tos sodos pilate 1 indų plovimui? Ar gerai išplauna  g.gif Žadu pabandyti


as panasiai tiek pat, kiek ir miltuku beriu, kartais pavyksta daugiau, kartais maziau, siaip beveik pilnas tas skyriukas buna biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(siluetas @ 2011 03 27, 19:50)
Kiek tos sodos pilate 1 indų plovimui? Ar gerai išplauna  g.gif Žadu pabandyti

O man muilo riešutų skystis plauna geriau. Su soda tik kartą bandžiau, tai rezultatas labai nekoks buvo. Bet, kai neturėsiu išsivirus skysčio, bandysiu dar, gal čia taip kas buvo, kad neišplovė.
Atsakyti
Merginos, sakykit, plaunant kolozetus su actu ir soda, ar pasidarote atskirai koki misinuka ar tiesiog supilat i klozeta.
Vnz, pabandziau, bet laukiamia efekto taip ir nesulaukiau.
Gal galima butu smulkiau?

Del sodos indaploveje. Ar soda pilnai istirpsta vandenyje? Jei tirpsta, tai kokiai temperaturai esant? Ar neuzkims vamzdeliu, jei vis tik netirpsta?
Atsakyti
Sveikos,

Kazkada rasiau, kad ketinu isigyti indaplovei eko tableciu...:
http://www.uzsavikai...p?id_product=13
Siandien jau gavau:
SUDETIS :5-15%deguonies pagrindo balinimo priemones, 5% polikarboksilatai 5% nejonines pavirsiaus aktyvios medziagos, 5% fosfonatai, fermentai , kvapai

Bukit geros, pakomentuokite 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Fajeta: 28 kovo 2011 - 09:53
QUOTE(janna @ 2011 03 28, 08:25)
Del sodos indaploveje. Ar soda pilnai istirpsta vandenyje? Jei tirpsta, tai kokiai temperaturai esant? Ar neuzkims vamzdeliu, jei vis tik netirpsta?

Tirpsta vandenyje. Galit pati paeksperimentuoti: ipilti sauksta sodos i skirtingo siltumo vandeni, pamatysit, kad tirpsta.

QUOTE(Fajeta @ 2011 03 28, 09:31)
Siandien jau gavau:
SUDETIS :5-15%deguonies pagrindo balinimo priemones, 5% polikarboksilatai 5% nejonines pavirsiaus aktyvios medziagos, 5% fosfonatai, fermentai , kvapai

Bukit geros, pakomentuokite 4u.gif

Viskas gerai su sudetim.
Atsakyti
QUOTE(Fajeta @ 2011 03 28, 10:31)
Sveikos,

Kazkada rasiau, kad ketinu isigyti indaplovei  eko tableciu...:
http://www.uzsavikai...p?id_product=13
Siandien jau gavau:
SUDETIS :5-15%deguonies pagrindo balinimo priemones, 5% polikarboksilatai 5% nejonines pavirsiaus aktyvios medziagos, 5% fosfonatai, fermentai , kvapai

Bukit geros, pakomentuokite 4u.gif



Oy buvau as situ nusipirkusi smile.gif tai atsizegnojau jau smile.gif
As dazniausiai plaunu ant puses laiko..pas mane 36 minutes gaunasi. Kaip pries jas naudojau chemines tabletes tai viska isplaudavo graziai. Nu sitas kai nusipirkau tai nieko...ir lat leksciu ir ant iraniu likdavo nesvarumu..kartais net tablete pati neistirpdavo iki galo, ant puodeliu likdavo rudos demes nuo arbatos..o jau taures tai vien kalkes ir visas vidus indaploves kalinas likdavo...ant puodeliu ar idubimu jei uzsilikdavo vanduo tai su kalkem visokiom ir viskuom kitkuom nusesdavo. Bandziau ant ilgesnio laiko deti skalbimus niu geriau budavo, bet vis vien ne preciziskai. Dabar (ALELIUJA smile.gif ) kai jos pagaliau baigesi NEUTRAL isigijau. Tai iskarto ryskus skirtumas. Viskas tas pats, tas pats puse laiko, bet viska zymiai geriau isplauna.
Atsakyti