QUOTE(vikosiuks @ 2011 03 28, 21:25)
klausimas buvo ne apie turto deklaravimo prievoles, o apie pajamu deklaravimo prievoles, valstybes tarnautojams ir verslo liudijima turintiems- prievole deklaruoti yra (net jei ir nuliai)...
Turėjau omeny - pajamas.
O pajamų deklaruoti valstyvės tarnautojai neprivalo
, (kalbu apie atvejį, kai nereikia susimokėti), nebent moka draudimus, paskolas ir t.t. kaip ir visi mirtingieji... be to turint minty, kad jie negali dirbti papildomo apmokamo darbo, vadinasi jiems ir papildomų pajamų neatsirada, nes net ir biuletenis jiems mokamas iš to pačio "kašiko" kaip ir alga... Jie privalo deklaruoti turtą..
bet vėl gi yra papildomų ir įvairių variantų.. nebesiplečiam, tam yra atskira tema
*****************
čia šiaip citata
SAVAITĖS SKAIČIUS - 285 000
VMI primena apie (VISIŠKAI NESĄMONINGAS) neapmokestinamojo pajamų dydžio taikymo taisykles bei praneša, kad suformavus 2010 metų preliminarias deklaracijas «285 000 gyventojų buvo pritaikytas didesnis, nei pagal jų metines pajamas turėjo būti, NPD». Taigi, po naktinės mokesčių reformos, Raimondo Kuodžio ir Algirdo «Ostapo Benderio» Šemetos formulių pritaikymo, netoli 10% Lietuvos gyventojų tapo VMI skolininkais. Dar 611 000 gyventojų galės susigrąžinti gyventojų pajamų mokesčio (GPM) permokas dėl netaikyto, ar taikyto mažesnio metinio neapmokestinamojo pajamų dydžio (NPD). Buhalteriai puikiai atsimena VMI pasiūlymus iš viso netaikyti NPD neva «gyventojo labui, kad jis neliktų skolininku». T.y sumokėti daugiau mokesčių į priekį. VMI skolininkų ieškos, o štai biudžetui permokėjusių gyventojų informuoti niekas nesiteikė ir ateityje, matyt nesiteiks.