Įkraunama...
Įkraunama...

Menstruacinė taurelė

QUOTE(himalaia @ 2011 04 05, 21:19)
Gal šitas video padės Taurelės lankstymas. Žymiai daugiau būdų, nei pirmo puslapio nuorodoje.
Dar vienas video. Kaip teisingai įdėti taurelę, ir kaip "ištaisyti" padėtį, jei kažkas negerai.


Super nuorodeles thumbup.gif , va kai ateis sekancios mmm...ismeginsiu ivairius variantus.
Atsakyti
Na, va, aš jau antrą dieną mažąją DivaCup bandau, kol kas viskas thumbup.gif

Kiek sugalvojau, tai vienintelis minusas tas, kad išimant pirštus reikia vidun sukišti, ale gal čia man vienai taip, kol dar tinkamai įsidėti ir išimti nemoku g.gif
Kiek giliai jūs tas taureles sustumiat? Taurelės pagrindas su vamzdeliu labai arti paviršiaus būna, ar visiškai viduj?
Papildyta:
QUOTE(hondute @ 2011 04 08, 11:08)
Super nuorodeles  thumbup.gif , va kai ateis sekancios mmm...ismeginsiu ivairius variantus.

Kol kas man patinka lankstymo būdas, kai įlenkiamas tik šonas (punch down fold), nes tada galima gana žemai taurelę laikyti ir nereikia pirštų giliai kišti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(nataliuncik @ 2011 04 07, 19:45)
kažkurioj temoj, berods Rasma, buvo įkėlusi foto, kur puvo visos taurelės parodytos,  tai galima būtu pamatyt tą skirtumą, atrodo nors ir nedideli, bet l. matoma. pats ilgis nelabai jaučiamas, o vat skersmuo jausis, t.p. ir medžiaga, kietesne sunkiau sulenkt/išlaikyt, bet ji lengviau išsiskleis, lengviau išimsit.
Kai pirkau pačia pirmą, t.p. nežinojau kokia imt,  bet po ilgu svarstymu paėmiau minkštesne Lady cup(L minkštesne už M), dabar turiu ir Diva, t.p.  thumbup.gif


Na dėl skersmens ir ilgumo tai nežinau ar tiesa.. nes kiek skaičiau ir žiūrėjau nuotraukas (angliškuose forumuose) tai DivaCup yra labiau pailga taurelė, ir daug kam pasistato žemai ir jaučiasi apačioje, o kai aš esu mažutė ir manau, kad ir ten pas mane ne daug vietos, tai nelabai norisi rizikuoti biggrin.gif Nors kai stumiu tamponą, tai visas pirštas sulenda blush2.gif tai išmatavus tamponą ir mano pirštą gaunasi apie 9-10 cm, tai gal čia dar ne mažai?

Pasiskaičiau dar daugiau informacijos ir sužinojau kad LadyCup labai slidus ir sunku išimti, todėl jau buvau apsisprendus imti Lunette, tačiau labai daug kas išgyrė DivaCup, vėl negaliu apsispręsti lotuliukas.gif
Atsakyti
Štai nuoroda, kur galite pasižiūrėti nuotraukas kiekvienos taurelės ir palyginti:
PALYGINIMAI

Taip pat dydžių lentelė, o apačioje galite palyginti minkštumą:

LENTELĖS

Vienos moters blogas angliškai, jos patarimai, galima komentuoti, klausti. Super 4u.gif
BLOG'AS
Atsakyti
QUOTE(monkey-love @ 2011 04 09, 14:05)
Na dėl skersmens ir ilgumo tai nežinau ar tiesa.. nes kiek skaičiau ir žiūrėjau nuotraukas (angliškuose forumuose) tai DivaCup yra labiau pailga taurelė, ir daug kam pasistato žemai ir jaučiasi apačioje, o kai aš esu mažutė ir manau, kad ir ten pas mane ne daug vietos, tai nelabai norisi rizikuoti biggrin.gif Nors kai stumiu tamponą, tai visas pirštas sulenda  blush2.gif tai išmatavus tamponą ir mano pirštą gaunasi apie 9-10 cm, tai gal čia dar ne mažai?

Pasiskaičiau dar daugiau informacijos ir sužinojau kad LadyCup labai slidus ir sunku išimti, todėl jau buvau apsisprendus imti Lunette, tačiau labai daug kas išgyrė DivaCup, vėl negaliu apsispręsti  lotuliukas.gif

taip, Diva yra ilgesne už Lady, bet to ilgu o nesijaučia, jaučiasi (man) skersmuo, man maža Diva beveik tokia pat kaip didele Lady
dėl slidumo, Diva lengviau išimt dėl griovelių, bet ir su Lady daug problemų nėra mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(nataliuncik @ 2011 04 09, 16:35)
taip, Diva yra ilgesne už Lady, bet to ilgu o nesijaučia, jaučiasi (man) skersmuo, man maža Diva beveik tokia pat kaip didele Lady
dėl slidumo, Diva lengviau išimt dėl griovelių, bet ir su Lady daug problemų nėra  mirksiukas.gif

gal iš tikrųjų verta iš karto pabandyti Divacup, kaip tik šiuo metu akcija, o ir be akcijos mažiau kainuoja už kitas... g.gif
Atsakyti
QUOTE(monkey-love @ 2011 04 10, 15:12)
gal iš tikrųjų verta iš karto pabandyti Divacup, kaip tik šiuo metu akcija, o ir be akcijos mažiau kainuoja už kitas...  g.gif

aišku kad reikia, čia pats geriausias daiktas kaip komforto taip ir taupymo sumetimais mirksiukas.gif
Atsakyti
Gavau ir aš šiandien taurelę bigsmile.gif clap.gif

Ir kaip tik laukiu atkeliaujančių ''draugių'' smile.gif

Biški bijau ,bet bandysim blush2.gif
Atsakyti
Nors iš pradžių išgirdusi apie šias taurelės žiūrėjau skeptiškai, bet jau kaupiuosi jos pirkimui iš iherb'o. biggrin.gif Anksčiau labai mėgdavau tamponus, nesveika... Dabar naudoju nat. higieninius įklotus, nepatinka... Tai taurelė tikiuosi bus gera ir sveika alternatyva tamponams. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Inguti @ 2011 04 15, 14:26)
Gavau ir aš šiandien taurelę  bigsmile.gif  clap.gif

Ir kaip tik laukiu atkeliaujančių ''draugių'' smile.gif

Biški bijau ,bet bandysim  blush2.gif

svarbu nebijot, neįkas mirksiukas.gif
atsilaiduokit ir mėginkit, galit pabandyt palankstyt/išimt ir kai dar nėra mmm
Atsakyti
sveikutes,as antras ciklas su taurele.Dar tik antra diena,bet as jau nevilty verysad.gif Praleidzia ji man ir viskas...Nesuprantu kas negerai.jau galvoju ,kad gal ji per minksta ir neissiskleidzia gerai.jau tuos filmukus perziurejau "n"kartu,atrodo viska darau teisingai, ir vistiek bega pro sonus verysad.gif Pas mane Meluna didziausia,tai pagal ta nuoruodele,kur galejo paziuret minkstuma taureliu-ji ivertinta 6.tai sakau gal reiktu kietesnes,kad viskas butu gerai g.gif
Atsakyti
Nugi sveikos,
Nutariau issitraukt savo taurele is dezutes bent paciupinet lotuliukas.gif
Bet kai paemiau i rankas is kart iskilo klausimas kaip as ja ten tokia didele sukisiu?????
O kaip istraukt kad visko nenubrozdint ten? blush2.gif blush2.gif
Ar bandyt galima kai mmm ar galima ir be ju bent pabandyt ?? g.gif
Atsakyti