Įkraunama...
Įkraunama...

Menstruacinė taurelė

QUOTE(shineida @ 2011 04 04, 10:44)
Merginos padėkit...naudoju taurelę 3 ciklus, mmm trunka apie 4-5 dienas ir dabar per paskutines mmm tesirgau 3 arba nepilnai 4 dienas ir jos pasibaigė. atrodė viskas normalu ir jos tikrai baigėsi, netgi mylėjausi porą kartų.. ir staiga po dviejų dienų pasirodė kraujo...ir to kraujo yra jau trečia diena, suprantu, kad būtu koks patepliojimas, bet netepa o iškart kraujuoja taip skaisčiai raudonai( per mmm kraujas tamsus būna) verysad.gif tai galvoju gal čia nuo taurelės? nes niekada taip nebuvo verysad.gif  gal geriau jos nebenaudoti?



bėk pas gydytoją.... dėl taureles abejoju, nebent kokią žaizdelę turi žemai kaklelyje.
Greičiausiai kažkoks sutrikimas , pranešk kaip seksis , sėkmės !
Atsakyti
QUOTE(šarlotė @ 2011 04 02, 01:15)
Inguti, www.iherb.com tik Diva ir yra, todel ne pavadinimus, o dydzius nurodem mirksiukas.gif  kitokiu taureliu ten nerasit biggrin.gif

blush2.gif blush2.gif O ką aš žinau ,tiesiog ant smūgio iš nuorodos užsisakiau blush2.gif blush2.gif Tai reikšias jungsiuos į jūsų gretas su ta pačia taurele drinks_cheers.gif

QUOTE(Lauruciuk @ 2011 04 03, 21:14)
Nu ka... Jau galiu pasisakyti... DivaCup lb lb lb  thumbup.gif  Net nesitiki, kad viskas taip paprasta ir patogu  thumbup.gif  O juk viskas taip ekspromtu gavos, netycia kitoj temoj pamaciau, greit perskaiciau sia tema ir be jokiu ilgu mastymu pamastymu isigijau (o tcia maciau daug tokiu svajojanciu net puse metu biggrin.gif ). Iskart pavyko ir isidet ir issiimt ir jokio laselio pro sona, nu zodziu suuuper  thumbup.gif  thumbup.gif

blush2.gif Aš ta svajojanti .. bet ne svajojanti ,o tiesiog ,patingėjau daugiau pasidomėt ,paskaitinėt ir .. biggrin.gif O db sėdau ras ras ir užsakiau ..

Laukiu nesulaukiu ..kaži kiek laiko keliauja ? Spėsiu įdomu iki dabartinių ateinančių dienelių išbandyt bigsmile.gif bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Inguti @ 2011 04 04, 13:57)
blush2.gif  blush2.gif O ką aš žinau ,tiesiog ant smūgio iš nuorodos užsisakiau  blush2.gif  blush2.gif Tai reikšias jungsiuos į jūsų gretas su ta pačia taurele  drinks_cheers.gif
blush2.gif Aš ta svajojanti .. bet ne svajojanti ,o tiesiog ,patingėjau daugiau pasidomėt ,paskaitinėt ir ..  biggrin.gif O db sėdau ras ras ir užsakiau ..

Laukiu nesulaukiu ..kaži kiek laiko keliauja ? Spėsiu įdomu iki dabartinių ateinančių dienelių išbandyt  bigsmile.gif  bigsmile.gif


biggrin.gif

Mazdaug per 10 d atkeliaus, bet gali ir ilgiau uztrukt mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(shineida @ 2011 04 04, 11:44)
Merginos padėkit...naudoju taurelę 3 ciklus, mmm trunka apie 4-5 dienas ir dabar per paskutines mmm tesirgau 3 arba nepilnai 4 dienas ir jos pasibaigė. atrodė viskas normalu ir jos tikrai baigėsi, netgi mylėjausi porą kartų.. ir staiga po dviejų dienų pasirodė kraujo...ir to kraujo yra jau trečia diena, suprantu, kad būtu koks patepliojimas, bet netepa o iškart kraujuoja taip skaisčiai raudonai( per mmm kraujas tamsus būna) verysad.gif tai galvoju gal čia nuo taurelės? nes niekada taip nebuvo verysad.gif  gal geriau jos nebenaudoti?

man irgi buna tuscia pora dienu, o po ju dar koki karteli pakraujuoju. As nematau nieko baisaus, man neskauda, tyrimai geri, tad nematau pagrindo nerimaut. Tiesa as 7 dienas kankinuosi, bet su taurele apie 5-6 dienas uztrunku. Pirmas dienas plaukiu, paskui kelias mazdaug trecdalis taureles (3-4 kartus keiciu), kartais uztenka tik dieninio ikoto, o i pabaiga dar pliupterna. Visaip buna biggrin.gif ir pabaigoj dazniausia skaisciai raudonas mirksiukas.gif

Gal ir pakete buna toks atspalvis, bet kai ten viskas greit genda, kraujas greit spalva pakeicia, mes gal net nepastebim g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo šarlotė: 04 balandžio 2011 - 17:02
QUOTE(sega @ 2011 03 30, 10:10)
Sveikos  4u.gif  laiks nuo laiko vis išgirstu apie šią taurelę. Visai susiviliočiau...Bet pasakykit, gal yra tarp jūsų, kurios pačios susidūrusios, ar apie tai bent girdėjusios, kad taurelę sėkmingai naudoja moterys, kurioms yra pasireiškęs toksinio šoko sindromas nuo tampono. Nes kad ir kaip juokingai skambėtų, bet vieną gražią dieną nuo tampono vos vos nenumiriau  blink.gif (gerai, kad stebuklingai susišvietė, kad reik jį išsitraukt).Taigi dabar abejoju, ar man taurelė nesukeltų to paties... tuo labiau, kad ir kaklelis labai žemai, ir žaizdelė nedidelė yra  g.gif

DivaCup puslapyje rašo, kad taurelė nesiejama su toksinio šoko sindromu, bet šiandien parduotuvėj čiupinėjau pakuotę, tai ant jos parašyta, kad moterims, patyrusioms TŠS taurelės naudoti negalima.
Taip pat skaičiau, kad TŠS jau siejamas ne tik su tamponais, bet ir su vietinėmis kontraceptinėmis priemonėmis, kaip diafragma (jos irgi gaminamos iš latekso, kaip kai kurios taurelės) ar kempinėlė. Taip kad būtinai pasidomėkit daugiau prieš pirkdama taurelę 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo himalaia: 04 balandžio 2011 - 22:25
Visi gamintojai turėtų apsidrausti dėl toksinio šoko sindromo, pan., kai farmacijos kompanijos visus vaistus draudžia nėštumo, žindymo metu, jei tik nebuvo atlikti labai išsamūs tyrimai. Aš pritariu, kad prieš išbandant menstruacinę taurelę būtinai reikia pasitikrinti pas ginekologę, pažiūrėti ar nėra jokių kontraindikacijų ir pasikalbėti dėl visų iškilusių abejonių.

Tik klausimas ar forume rašusiai moteriai toksinio šoko sindromą diagnozavo medikai ar ji buvo gydyta nuo TŠS? g.gif Nes šiaip toksinio šoko sindromas ištraukus tamponą savaime nepraeina ir jo požymiai labai charakteringi, bet nebuvo paminėti unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Rasma @ 2011 04 05, 07:08)
Visi gamintojai turėtų apsidrausti dėl toksinio šoko sindromo, pan., kai farmacijos kompanijos visus vaistus draudžia nėštumo, žindymo metu, jei tik nebuvo atlikti labai išsamūs tyrimai. Aš pritariu, kad prieš išbandant menstruacinę taurelę būtinai reikia pasitikrinti pas ginekologę, pažiūrėti ar nėra jokių kontraindikacijų ir pasikalbėti dėl visų iškilusių abejonių.

Tik klausimas ar forume rašusiai moteriai toksinio šoko sindromą diagnozavo medikai ar ji buvo gydyta nuo TŠS? g.gif Nes šiaip toksinio šoko sindromas ištraukus tamponą savaime nepraeina ir jo požymiai labai charakteringi, bet nebuvo paminėti unsure.gif

ačiū, Himalaia, ačiū Rasma, kad atsakėt 4u.gif Mačiau ir aš Divos aprašyme "Do not use a menstrual cup or any internal feminine hygiene product if you have ever had Toxic Shock Syndrome (TSS)." Bet užsisakiau, bandysiu, atidžiai stebėsiu save (naktį, galvoju, gal nenaudosiu). O gal iš tikrųjų, kaip Rasma pastebėjo, man ten ne toksinis šokas tebuvo, nes į gydytojus nesikreipiau... Tiesiog buvau pirtelėj tokioj karštoj, iš kurios - į jūrą (čia ankstyvas pavasaris). Kadangi sutapo su tom dienom, įsidėjau tamponą (šaip paprastai jų nenaudodavau), išlipus iš jūros, supratau, kad pirtelės nebepasieksiu, savijauta...kaip mirštant...pykina, kaip labai apsinuodijus, viso kūno skausmas, kaip per gripą, prakaitas, drebėjimas, "viskas slysta" , specifinis pilvo apačios skausmas, vyras padėjo iki kopų nusigaut, po kažkiek laiko šovė į galvą, kad čia tas kaltas, išsitraukiau - ir pamažu praėjo... Tad gal (laimei) čia ne visai tikras TŠS buvo, bet vis tiek, manau, su tuo susiję, nes pirtininkė aš patyrusi, be to, požymiai praėjo panaikinus priežastį...
Dabar siaubingai neturiu laiko domėtis, kokios TŠS priežastys, požymiai, tad bandysiu eksperimentiniu būdu, o rezultatais čia pasidalinsiu mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sega: 05 balandžio 2011 - 10:02
Merginos skaiciau skaiciau ir nusprendziau isbandyti pati, uzsisakiau Diva 1 taurele. Bet kazka darau ne taip...kai sulankstau taurele ir isidedu jinai tenai neissilanksto, tik kai traukiu jinai issilanksto..
Atsakyti
QUOTE(Emanuel @ 2011 04 05, 07:19)
Merginos skaiciau skaiciau ir nusprendziau isbandyti pati, uzsisakiau Diva 1 taurele. Bet kazka darau ne taip...kai sulankstau taurele ir isidedu jinai tenai neissilanksto, tik kai traukiu jinai issilanksto..

Gal šitas video padės Taurelės lankstymas. Žymiai daugiau būdų, nei pirmo puslapio nuorodoje.
Dar vienas video. Kaip teisingai įdėti taurelę, ir kaip "ištaisyti" padėtį, jei kažkas negerai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo himalaia: 05 balandžio 2011 - 20:30
QUOTE(shineida @ 2011 04 04, 10:44)
Merginos padėkit...naudoju taurelę 3 ciklus, mmm trunka apie 4-5 dienas ir dabar per paskutines mmm tesirgau 3 arba nepilnai 4 dienas ir jos pasibaigė. atrodė viskas normalu ir jos tikrai baigėsi, netgi mylėjausi porą kartų.. ir staiga po dviejų dienų pasirodė kraujo...ir to kraujo yra jau trečia diena, suprantu, kad būtu koks patepliojimas, bet netepa o iškart kraujuoja taip skaisčiai raudonai( per mmm kraujas tamsus būna) verysad.gif tai galvoju gal čia nuo taurelės? nes niekada taip nebuvo verysad.gif  gal geriau jos nebenaudoti?


Neatgaminu jau, buvo man kažkada taip, kad patepliodavo skaisčiai raudonai, jei gerai pamenu, tai man ginė sakė, kad čia E vitamino trūkumas ar kas, na žodžiu liepė man pagerti E vitamino kažkuriuo ciklo metu ir susitvarkė po kelių kartų. Bet pas daktarę tikrai nueikite, na kažkaip nežinau, nenoriu tikėti, kad čia taurelė, bet visko gali būti. Ar pabandykite porą ciklų nenaudoti jos ir pažiūrėti kas bus.
Atsakyti
Labas merginos ir moterys! smile.gif
Labai susigundžiau tomis taurelėmis ir aš biggrin.gif Perskaičiau labaaaaai daug informacijos, vienos moters bloge (angliškai) palyginau visas esamas taureles ir dabar negaliu apsispręsti tarp dviejų... blush2.gif
Lunette Small arba LadyCup Large. Nes jų talpumas vienodas (apie 23ml) Lunnete Small skersmuo 4,1 cm LadyCup 4,7 cm visas ilgis Lunette 7,2 cm o LadyCup 6,8 cm, tai skirtumo didelio nėra... LadyCup švelnesnės, minkštesnės medžiagos nei Lunette, bet Lunette sako lengviau išimti... Žodžiu, pasimetus aš esu, nežinau kokį užsisakyti unsure.gif Kaina beveik tokia pati, keliais litais skiriasi... Gal kuri nors išbandėt šias dvi priemones ir galite pakomentuoti?
Dėkui 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(monkey-love @ 2011 04 07, 17:49)
Labas merginos ir moterys! smile.gif
Labai susigundžiau tomis taurelėmis ir aš biggrin.gif Perskaičiau labaaaaai daug informacijos, vienos moters bloge (angliškai) palyginau visas esamas taureles ir dabar negaliu apsispręsti tarp dviejų...  blush2.gif
Lunette Small arba LadyCup Large. Nes jų talpumas vienodas (apie 23ml) Lunnete Small skersmuo 4,1 cm LadyCup 4,7 cm visas ilgis Lunette 7,2 cm o LadyCup 6,8 cm, tai skirtumo didelio nėra... LadyCup švelnesnės, minkštesnės medžiagos nei Lunette, bet Lunette sako lengviau išimti... Žodžiu, pasimetus aš esu, nežinau kokį užsisakyti  unsure.gif Kaina beveik tokia pati, keliais litais skiriasi... Gal kuri nors išbandėt šias dvi priemones ir galite pakomentuoti?
Dėkui  4u.gif

kažkurioj temoj, berods Rasma, buvo įkėlusi foto, kur puvo visos taurelės parodytos, tai galima būtu pamatyt tą skirtumą, atrodo nors ir nedideli, bet l. matoma. pats ilgis nelabai jaučiamas, o vat skersmuo jausis, t.p. ir medžiaga, kietesne sunkiau sulenkt/išlaikyt, bet ji lengviau išsiskleis, lengviau išimsit.
Kai pirkau pačia pirmą, t.p. nežinojau kokia imt, bet po ilgu svarstymu paėmiau minkštesne Lady cup(L minkštesne už M), dabar turiu ir Diva, t.p. thumbup.gif
Atsakyti