Įkraunama...
Įkraunama...

Menstruacinė taurelė

QUOTE(hondute @ 2011 04 01, 19:27)
Na renkantis taurele manau amzius tai is vis maziausiai itakos turi.


reikia atsižvelgt į tai, nes su amžiumi mūsų klubai šiek tiek natūraliai plečiasi, o makšties raumenys po truputį praranda elastingumą, nors tai ir nėra pagrindinis kriterijus, labai daug priklauso ir nuo to, kaip gyvenat
Atsakyti
QUOTE(Inguti @ 2011 04 01, 18:19)
Ir db pasakykit kas kokias daugiau turit ,nežinau kurią čia iš iHerb užsisakyt  blush2.gif

as turiu 2 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(nataliuncik @ 2011 04 01, 18:50)
taip, imkit pirmą dydį, nes negimdžiusi, jauna, turbūt dar ir sportuojat, turi tikt  mirksiukas.gif

Negimdžius ,jauna -kaip čia pasakius ,irsportuojanti ,ir nemažai biggrin.gif

Ačiū 4u.gif

QUOTE(Lauruciuk @ 2011 04 01, 20:16)
Manau 1 dydi. As pati parsisiunciau 1 d nors esu su 1 gimdymu, bet iki 30 m  cool.gif


Ačiū 4u.gif 4u.gif

Ką tik užsisakiau bigsmile.gif
Nežinau ,esu lengvai įtikinama ,ir kažkaip netikiu ,kad gali būt gerai ,bet labai tikiuos ,negi iš tikrųjų ir man bus lengviau ... bigsmile.gif Nes tos mmm ,tai man doh.gif doh.gif

QUOTE(šarlotė @ 2011 04 01, 21:07)
as turiu 2 4u.gif

blush2.gif Ačiū už ats ..norėjau sužinot ,kas kokiais pavadinimais turit daugiau ,bet ačiū ,kad atsakėt bet kokiu atveju 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Inguti, www.iherb.com tik Diva ir yra, todel ne pavadinimus, o dydzius nurodem mirksiukas.gif kitokiu taureliu ten nerasit biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(nataliuncik @ 2011 04 01, 20:46)
reikia atsižvelgt į tai, nes su amžiumi mūsų klubai šiek tiek natūraliai plečiasi, o makšties raumenys po truputį praranda elastingumą, nors tai ir nėra pagrindinis kriterijus, labai daug priklauso ir nuo to, kaip gyvenat


Na zinot, man gerokai virs 30 esu gimdziusi. O turiu Melunos M dydi, ir labai noriu gerokia siauresnes.
Klubai gal naturaliai ir pleciasi, bet pas visas tarp dubens kaulu tarpas skirtingas jau ir 18 metu. O del maksties raumenu vel gi daug priklauso nuo gyvenimo budo, sportavimo ir kiek tu pati dirbi su tais raumenim. Man tarkim pries gimdyma jau net konsiliumas gydutoju ziurejo i echoskopa ir sprende ar as isgimdysiu naturaliai ar daryt planini cezari, butent del dubens kaulu. Nesu as kudena bet tarpas ten kazkaip per siauras tarp tu kaulu. Ir del raumenu tas pats nuolat gine jau net piktu tonu per apziuras sako kad atpalaiduociau juos, nes tiek itempiu is baimes kad negali normaliai apziuret. Uz tai ir sakau kad amzius tai pats nelogiskiausias kriterijus.
Atsakyti
QUOTE(hondute @ 2011 04 02, 12:33)
Na zinot, man gerokai virs 30 esu gimdziusi. O turiu Melunos M dydi, ir labai noriu gerokia siauresnes.
Klubai gal naturaliai ir pleciasi, bet pas visas tarp dubens kaulu tarpas skirtingas jau ir 18 metu. O del maksties raumenu vel gi daug priklauso nuo gyvenimo budo, sportavimo ir kiek tu pati dirbi su tais raumenim. Man tarkim pries gimdyma jau net konsiliumas gydutoju ziurejo i echoskopa ir sprende ar as isgimdysiu naturaliai ar daryt planini cezari, butent del dubens kaulu. Nesu as kudena bet tarpas ten kazkaip per siauras tarp tu kaulu. Ir del raumenu tas pats nuolat gine jau net piktu tonu per apziuras sako kad atpalaiduociau juos, nes tiek itempiu is baimes kad negali normaliai apziuret. Uz tai ir sakau kad amzius tai pats nelogiskiausias kriterijus.

nu isimtys patvirtina taisykle cool.gif
Atsakyti
QUOTE(hondute @ 2011 04 02, 11:33)
Na zinot, man gerokai virs 30 esu gimdziusi. O turiu Melunos M dydi, ir labai noriu gerokia siauresnes.
Klubai gal naturaliai ir pleciasi, bet pas visas tarp dubens kaulu tarpas skirtingas jau ir 18 metu. O del maksties raumenu vel gi daug priklauso nuo gyvenimo budo, sportavimo ir kiek tu pati dirbi su tais raumenim. Man tarkim pries gimdyma jau net konsiliumas gydutoju ziurejo i echoskopa ir sprende ar as isgimdysiu naturaliai ar daryt planini cezari, butent del dubens kaulu. Nesu as kudena bet tarpas ten kazkaip per siauras tarp tu kaulu. Ir del raumenu tas pats nuolat gine jau net piktu tonu per apziuras sako kad atpalaiduociau juos, nes tiek itempiu is baimes kad negali normaliai apziuret. Uz tai ir sakau kad amzius tai pats nelogiskiausias kriterijus.

viską jus čia teisingai parašėt, bet tokiu visai nedaug, čia gal išimtis, kaip sako mano gine biggrin.gif aš pati pagimdžiau trys vaikus, man virš 30 ir naudoju pirmą dydį, nes antras man per didelis
vis tiek, kiekviena iš mūsų žino savo kūno savybės į kurias ir reikia atsižvelgt
Atsakyti
Nu ka... Jau galiu pasisakyti... DivaCup lb lb lb thumbup.gif Net nesitiki, kad viskas taip paprasta ir patogu thumbup.gif O juk viskas taip ekspromtu gavos, netycia kitoj temoj pamaciau, greit perskaiciau sia tema ir be jokiu ilgu mastymu pamastymu isigijau (o tcia maciau daug tokiu svajojanciu net puse metu biggrin.gif ). Iskart pavyko ir isidet ir issiimt ir jokio laselio pro sona, nu zodziu suuuper thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
uo, radau temą smile.gif

aš irgi nerealiai džiaugiuosi wub.gif

bet kiek daug merginų yra kurioms tai kažkas baisaus, sukūriau temą kitame forume, tai patikėkite...sulaukiau net siūlymų dažniau praustis ir naudoti muilą jei man paketai "smirdi" biggrin.gif

ir kad tai akmens amžiaus atradimas unsure.gif nes labai šlykštu "ten" kaišioti tokį daiktą 4u.gif

o jau kad tai "šlykštu", nepatogu .....kas antra teigė net nemačiusi kaip tai atrodo....

čia žiūriu merginos labiau išprususios ar išssilavinusios.... tokių kalbų nebėra thumbup.gif

visomis keturiomis irgi siūlau kas dar abejojate!

aš siunčiausi iš Iherb smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rudaakė: 03 balandžio 2011 - 23:08
QUOTE(Rudaakė @ 2011 04 04, 00:07)
ir kad tai akmens amžiaus atradimas  unsure.gif    nes labai šlykštu "ten" kaišioti tokį daiktą  4u.gif

o jau kad tai "šlykštu", nepatogu .....kas antra teigė net nemačiusi kaip tai atrodo....


O idomu joms myletis neslykstu? Juk irgi kisama... g.gif Ir tamponai kisami... O juos kraujuotus istraukti ir matyti turbut irgi turetu buti slykstu g.gif Ir aplamai... Gal ir kraujas slykstus g.gif Zodziu nekreipciau i tokias demesio jei jau viskas taip slykstu biggrin.gif
Atsakyti
Merginos padėkit...naudoju taurelę 3 ciklus, mmm trunka apie 4-5 dienas ir dabar per paskutines mmm tesirgau 3 arba nepilnai 4 dienas ir jos pasibaigė. atrodė viskas normalu ir jos tikrai baigėsi, netgi mylėjausi porą kartų.. ir staiga po dviejų dienų pasirodė kraujo...ir to kraujo yra jau trečia diena, suprantu, kad būtu koks patepliojimas, bet netepa o iškart kraujuoja taip skaisčiai raudonai( per mmm kraujas tamsus būna) verysad.gif tai galvoju gal čia nuo taurelės? nes niekada taip nebuvo verysad.gif gal geriau jos nebenaudoti?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo shineida: 04 balandžio 2011 - 10:46
QUOTE(shineida @ 2011 04 04, 10:44)
Merginos padėkit...naudoju taurelę 3 ciklus, mmm trunka apie 4-5 dienas ir dabar per paskutines mmm tesirgau 3 arba nepilnai 4 dienas ir jos pasibaigė. atrodė viskas normalu ir jos tikrai baigėsi, netgi mylėjausi porą kartų.. ir staiga po dviejų dienų pasirodė kraujo...ir to kraujo yra jau trečia diena, suprantu, kad būtu koks patepliojimas, bet netepa o iškart kraujuoja taip skaisčiai raudonai( per mmm kraujas tamsus būna) verysad.gif tai galvoju gal čia nuo taurelės? nes niekada taip nebuvo verysad.gif  gal geriau jos nebenaudoti?

tai kad kraujas skaisčiai raudonas, reiškia kraujas neužsistovėjęs/neprisikaupęs kaip per mmm, gali bt daug priežasčių, pradedant nuo ciklo sutrikimo, hormoninių problemų, žaizdelių, neštumo...galimas patepliojimas po lytinių santykių arba per ovuliacija, bet nekraujavimas ir gan nemažas. Tai kad jus nelaukit, o kreipkitės pas savo gyd.
Atsakyti