Įkraunama...
Įkraunama...

Menstruacinė taurelė

QUOTE(šarlotė @ 2011 03 31, 16:32)
as uzciuopiu taureles dugna, pirstais siek tiek suspaudziu, kad iseitu vakumas ir tada labai lengvai isimu, nereikia is visos sveikatos lupt


Nu is visos sveikatos nelupu, man ji taip net neissilupa. As is vis didziaja dali turiu isstumt su raumenim, ova paskui jau istraukiu. Bandziau suimt uz dugno ir paspaust, blogiau buvo doh.gif . Tiksliau gal skausmingiau reiktu rasyt. Toks vaizdas kad kakliuko apimtis suspaudus apacia padidejo.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo hondute: 31 kovo 2011 - 16:57
QUOTE(nataliuncik @ 2011 03 31, 15:50)
Lateksas tai natūrali medžiaga, dėl to reikia žinot, ar neesat alergiški lateksui, gan minkštas, greičiau susidėvi, trūkinėja, bet iš latekso gaminiai pigesni.
Silikonas yra hiperalerginis, kietesnis už lateksa, naudojimas gan ilgas palyginus su silikonu, brangesni.

Na iherb`e kaina vienoda... tiek lateksinės, tiek silikoninės, todėl ir galvoju.
O kokias vis dėlto renkatės pačios, a? g.gif
Atsakyti
QUOTE(hondute @ 2011 03 31, 17:57)
Nu is visos sveikatos nelupu, man ji taip net neissilupa. As is vis didziaja dali turiu isstumt su raumenim, ova paskui jau istraukiu. Bandziau suimt uz dugno ir paspaust, blogiau buvo doh.gif . Tiksliau gal skausmingiau reiktu rasyt. Toks vaizdas kad kakliuko apimtis suspaudus apacia padidejo.


Man irgi nemalonus išėmimas, bet, kaip rašiau, ją išsiimu suspaudus ir sukdama, tada šiek tiek maloniua, jei taip galima sakyti... dirol.gif linkiu atrasti savo būdą
Atsakyti
QUOTE(sianakt @ 2011 03 31, 17:34)
Na iherb`e kaina vienoda... tiek lateksinės, tiek silikoninės, todėl ir galvoju.
O kokias vis dėlto renkatės pačios, a?  g.gif

aš už silikoninę 4u.gif Ir tokią naudoju thumbup.gif

Išimt tikrai pabandykit suspaust gerokai taurelės apačią, prieš tai raumenukais stumtelkit ir nebijokit suspaust dugną. Nes taip su vakuumu traukiant manau ir bėdos pridaryt galima doh.gif
Atsakyti
QUOTE(nataliuncik @ 2011 03 31, 15:50)
Lateksas tai natūrali medžiaga, dėl to reikia žinot, ar neesat alergiški lateksui, gan minkštas, greičiau susidėvi, trūkinėja, bet iš latekso gaminiai pigesni.
Silikonas yra hiperalerginis, kietesnis už lateksa, naudojimas gan ilgas palyginus su silikonu, brangesni.

o kurios firmos taurele yra is latekso? g.gif

as naudoju taurele is TPE plastiko (ir kokybe asmeniskai man superine), silikonines nebandziau.. o del latekso- tai ar bene dar tokiu taureliu yra (pati pirmoji tik lateksine atrodo buvo)?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vikosiuks: 01 balandžio 2011 - 09:24
QUOTE(sianakt @ 2011 03 31, 17:34)
Na iherb`e kaina vienoda... tiek lateksinės, tiek silikoninės, todėl ir galvoju.
O kokias vis dėlto renkatės pačios, a?  g.gif


Silikoninę.
Atsakyti
QUOTE(hondute @ 2011 03 31, 15:29)
Na mergaites man antro ciklo antra diena. Viskas liuks  thumbup.gif . Sysik su taurele susitariau greiciau, pirmos dienos vakara jau pavyko isidet kad neprateketu. Siandien su ja jau ir sportavau liuks, nei pratekejimu, nei as ja jauciau. Tik beda man su isemimu, net pagalvot apie tai nenoriu, nu drasko ji mane kaip turi but  doh.gif . Ryt pirksiu vandenini lubrikanta, nes jau vien mintis kad reikia keisti purto  verysad.gif .

bandykit pasukt į šoną, kiek orą nuleist, nes taip per jėga temt negalima, pažeisit ir ištampysit makšties sienelės

QUOTE(sianakt @ 2011 03 31, 17:34)
Na iherb`e kaina vienoda... tiek lateksinės, tiek silikoninės, todėl ir galvoju.
O kokias vis dėlto renkatės pačios, a?  g.gif

silikonine
Atsakyti
Laba diena 4u.gif

Na tempiau tempiau ,poto pamiršau visai ,db vėl užsimaniau ,ir noriu užsisakyti taurelę rolleyes.gif

Tai sakykit ,pasitikslinimui , man 28 ,negimdžius ,tai reik 1 dydį pirkt ,taip?

Ir db pasakykit kas kokias daugiau turit ,nežinau kurią čia iš iHerb užsisakyt blush2.gif

Ačiū 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Inguti @ 2011 04 01, 17:19)
Laba diena  4u.gif

Na tempiau tempiau ,poto pamiršau visai ,db vėl užsimaniau ,ir noriu užsisakyti taurelę  rolleyes.gif

Tai sakykit ,pasitikslinimui , man 28 ,negimdžius ,tai reik 1 dydį pirkt ,taip?

Ir db pasakykit kas kokias daugiau turit ,nežinau kurią čia iš iHerb užsisakyt  blush2.gif

Ačiū  4u.gif  4u.gif

taip, imkit pirmą dydį, nes negimdžiusi, jauna, turbūt dar ir sportuojat, turi tikt mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Inguti @ 2011 04 01, 18:19)
Laba diena  4u.gif

Na tempiau tempiau ,poto pamiršau visai ,db vėl užsimaniau ,ir noriu užsisakyti taurelę  rolleyes.gif

Tai sakykit ,pasitikslinimui , man 28 ,negimdžius ,tai reik 1 dydį pirkt ,taip?

Ir db pasakykit kas kokias daugiau turit ,nežinau kurią čia iš iHerb užsisakyt  blush2.gif

Ačiū  4u.gif  4u.gif


Manau 1 dydi. As pati parsisiunciau 1 d nors esu su 1 gimdymu, bet iki 30 m cool.gif
Atsakyti
Na, o man 24, negimdžiusi, taurelę naudoju jau ketvirtą ciklą. ir apvedusi jaučiu, kad gerai įsidėjau, bet prateka..*****, jaučiu, kad reikia didesnės.. verysad.gif
Atsakyti
Na renkantis taurele manau amzius tai is vis maziausiai itakos turi.


O as pagaliau sugalvojau kaip ta isemima padaryt pusiau nebloga. Bandziau ir sukti i spausti kad vakumas iseitu, ir kaip draske taip draske. Dabar jau gerokai jos islindus su pirstu ispaudziu ir padarau ta pacia forma kaip isidedant.
Atsakyti