Įkraunama...
Įkraunama...

Menstruacinė taurelė

QUOTE(Salta saule @ 2011 10 13, 15:10)
Pakalbėjau su pora moteriškių, tai jos sako, kad jom taurelė pienligę skatina, ypač jei ilgaiu panaudoji, man po paskutinio naudojimo irgi išlindo? Kaip kitoms (kurios turėjo bėdų prieš taurelės įsigijimą su ta bjaurastim)?  g.gif  g.gif

nesąmonė schmoll.gif
pati turėjau šią problemą, vos ne chroniška jau, nes taip mano organizmas priešinosi pieno produktams, peršalimams, įklotams, tamponams...ir tik su taurele, nepasakysiu kad per vieną mėn., bet pagaliau atsikračiau šitos bjaurasties thumbup.gif svarbiausia laikytis elementariu higienos taisyklių, laiku keist, gerai praplovinėt ir dezinfekuot

Atsakyti
man taip pat dingo si zaraza, o pries taureles naudojima buvo daznas svecias schmoll.gif Jau 11 ciklu su ja baigiau
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo šarlotė: 13 spalio 2011 - 18:42
QUOTE(Salta saule @ 2011 10 13, 16:10)
Pakalbėjau su pora moteriškių, tai jos sako, kad jom taurelė pienligę skatina, ypač jei ilgaiu panaudoji, man po paskutinio naudojimo irgi išlindo? Kaip kitoms (kurios turėjo bėdų prieš taurelės įsigijimą su ta bjaurastim)?  g.gif  g.gif

aš pastovi vaistų nuo grybelio pirkėja buvau doh.gif Nuo taurelės įsigijimo pernai vasaros pradžios dar nė karto neteko grybelio gydyt thumbup.gif
Atsakyti
Gavau siandien Fleurcup, dabar verdu! lotuliukas.gif lotuliukas.gif (sterilizuoju), kaiptik mmm, tai bus isbandyta jau siandien. Nakciai mooncupas saugojo, nei kiek neprabego! suuuper!!! jei ne nugaros skausmas nejausciau kad sergu ax.gif

Beja, manau jos isemimas bus dar sklandesnis, nes kotelis plokscias o ne apvalus, kaip kt. ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo distancija: 14 spalio 2011 - 13:06
QUOTE(distancija @ 2011 10 14, 12:59)

Beja, manau jos isemimas bus dar sklandesnis, nes kotelis plokscias o ne apvalus, kaip kt.  ax.gif

Fleurcup'o? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(nataliuncik @ 2011 10 14, 14:11)
Fleurcup'o?  bigsmile.gif

taip smile.gif tik mano S dydis, bet gal ir didesnio dydzio toks pat kotelis ax.gif
Atsakyti
QUOTE(distancija @ 2011 10 14, 13:49)
taip smile.gif tik mano S dydis, bet gal ir didesnio dydzio toks pat kotelis  ax.gif

nu va,kai gausim ir mes, tada galima bus palygint bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(nataliuncik @ 2011 10 14, 14:55)
nu va,kai gausim ir mes, tada galima bus palygint  bigsmile.gif

kada uzsisakete? as gavau greitai, po ju issiuntimo (issiuncia antradieniais) as gavau penktadieni (siandien) tai man praejo 3 dienos, bet as gyvenu cia prie vietos, tai i Lt gal koki pora savaiciu, taip speliociau... g.gif
Kadangi man apvalus kotelis nelabai patogus suimti, tai manau su situo bus lengviau, bet pries uzsisakydama net nepastebejau kad jis plokscias blush2.gif rolleyes.gif
Atsakyti
Aš turiu Fleurcup abiejų dydžių. Koteliai abiejų plokšti ir rantyti smile.gif
Kas norit, galiu parduoti mažesnę - neišpakuota, S dydžio, JUODOS spalvos (ne taip baisu naudot bus biggrin.gif) - 50 lt.
Atsakyti
QUOTE(distancija @ 2011 10 14, 14:00)
kada uzsisakete? as gavau greitai, po ju issiuntimo (issiuncia antradieniais) as gavau penktadieni (siandien) tai man praejo 3 dienos, bet as gyvenu cia prie vietos, tai i Lt gal koki pora savaiciu, taip speliociau...  g.gif
Kadangi man apvalus kotelis nelabai patogus suimti, tai manau su situo bus lengviau, bet pries uzsisakydama net nepastebejau kad jis plokscias  blush2.gif  rolleyes.gif

čia Hennessy užsakinėjo, mes tik prisidėjom prie kompanijos bigsmile.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti