Įkraunama...
Įkraunama...

Menstruacinė taurelė

Sveikos 4u.gif laiks nuo laiko vis išgirstu apie šią taurelę. Visai susiviliočiau...Bet pasakykit, gal yra tarp jūsų, kurios pačios susidūrusios, ar apie tai bent girdėjusios, kad taurelę sėkmingai naudoja moterys, kurioms yra pasireiškęs toksinio šoko sindromas nuo tampono. Nes kad ir kaip juokingai skambėtų, bet vieną gražią dieną nuo tampono vos vos nenumiriau blink.gif (gerai, kad stebuklingai susišvietė, kad reik jį išsitraukt).Taigi dabar abejoju, ar man taurelė nesukeltų to paties... tuo labiau, kad ir kaklelis labai žemai, ir žaizdelė nedidelė yra g.gif
Atsakyti
QUOTE(Ajile @ 2011 03 30, 16:27)
As galvoju,kad maziau problemu su pratekejimu turi tos mergaites,kurios maziau kraujuoja.As su baime laukiu kito ciklo ir noru-kazi kaip seksis.



Na as ir nemanau. Nes pas mane pirma diena gausi, antra jau tokia, na kaip cia apibudinus, pvz galeciau isvaiksciot visa diena su vienu paketu, jei ne higiena. Bet va per pirma naudojima pratekedavo. Pavyko isidet be pratekejimu tik antros dienos vakara.
Papildyta:
QUOTE(sega @ 2011 03 30, 17:10)
Sveikos  4u.gif  laiks nuo laiko vis išgirstu apie šią taurelę. Visai susiviliočiau...Bet pasakykit, gal yra tarp jūsų, kurios pačios susidūrusios, ar apie tai bent girdėjusios, kad taurelę sėkmingai naudoja moterys, kurioms yra pasireiškęs toksinio šoko sindromas nuo tampono. Nes kad ir kaip juokingai skambėtų, bet vieną gražią dieną nuo tampono vos vos nenumiriau  blink.gif (gerai, kad stebuklingai susišvietė, kad reik jį išsitraukt).Taigi dabar abejoju, ar man taurelė nesukeltų to paties... tuo labiau, kad ir kaklelis labai žemai, ir žaizdelė nedidelė yra  g.gif


As tai manau, kad jums reiktu ne forume konsultuotis, o pas ginekologa. Aisku jei ginekologe nukvakus babyte, kuri visas naujoves vadins nesamonem tuomet ir ji ne ka tepatars. Bet visada galima rast tokia kuri domisi naujovem.
Atsakyti
vat reikalas tame,kad man kresuliukais eina,kai paskutine diena taurekles nenaudoju,tik paketa.Anksciau taip nebudavo.Pas gine nesenai buvau buvus,tai sake viskas gerai,ir tepineli del vezio paeme.Viskas puiku.Naudojant as nejauciu jokio skausmo,tik kai nenaudoju paskutines dvie dienas jis pasireiskia.Keista kazkaip..
Atsakyti
QUOTE(Kriiste @ 2011 03 30, 15:48)
neteisingai galvojat schmoll.gif , pas mane tikrai gausiai viskas ten - pirma diena keiciu net kas valanda - ir neprateka (aisku jei nepaveluoju ispilt) schmoll.gif

drinks_cheers.gif pirmos dienos ir man tenka l.dažnai keistis, bet ir su paketais/tamponais buvo t.p., tai nematau tame problemų ax.gif

QUOTE(sega @ 2011 03 30, 16:10)
Sveikos  4u.gif  laiks nuo laiko vis išgirstu apie šią taurelę. Visai susiviliočiau...Bet pasakykit, gal yra tarp jūsų, kurios pačios susidūrusios, ar apie tai bent girdėjusios, kad taurelę sėkmingai naudoja moterys, kurioms yra pasireiškęs toksinio šoko sindromas nuo tampono. Nes kad ir kaip juokingai skambėtų, bet vieną gražią dieną nuo tampono vos vos nenumiriau  blink.gif (gerai, kad stebuklingai susišvietė, kad reik jį išsitraukt).Taigi dabar abejoju, ar man taurelė nesukeltų to paties... tuo labiau, kad ir kaklelis labai žemai, ir žaizdelė nedidelė yra  g.gif

taip, taurelės sėkmingai gali naudot moterys nebijodami TŠS, nes taurelė nesukelia nei jo, nei makšties kandidozės, nei cistito, nes į vidų nepatenka oras, mikrobai, svarbu įsidedant/išimant laikytis higienos. O vat dėl žaizdelės ir kaklelio galit pasitart su gyd.
Papildyta:
QUOTE(Kristukas94 @ 2011 03 30, 18:11)
vat reikalas tame,kad man kresuliukais eina,kai paskutine diena taurekles nenaudoju,tik paketa.Anksciau taip nebudavo.Pas gine nesenai  buvau buvus,tai sake viskas gerai,ir tepineli del vezio paeme.Viskas puiku.Naudojant as nejauciu jokio skausmo,tik kai nenaudoju paskutines dvie dienas jis pasireiskia.Keista kazkaip..

taip apsivalo gimda ir nėra nieko baisaus, tik dėl skausmo sunerimčiau, bet jei neseniai buvot pas gyd. ir viskas tvarkoj, tai gal tiesiog vyksta gimdos susitraukimai(per kuri ir išeina krešuliukai) ir tai jums sukelia skausmą g.gif
Atsakyti
Dėkui už nuomones, manau, kad reik pabandyt ir sužinosiu, stebėsiu save ir jei ką - trauksiu lauk blush2.gif Tik man klausimas dėl dydžio - jei imt mažesnę dėl žemo kaklelio (mmm negausios), ar ji neiškris, ar laikysis, nes, deja, ir ne 30 jau, ir gimdymų oho kiek blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(sega @ 2011 03 30, 18:54)
Dėkui už nuomones, manau, kad reik pabandyt ir sužinosiu, stebėsiu save ir jei ką - trauksiu lauk  blush2.gif  Tik man klausimas dėl dydžio - jei imt mažesnę dėl žemo kaklelio (mmm negausios), ar ji neiškris, ar laikysis, nes, deja, ir ne 30 jau, ir gimdymų oho kiek  blush2.gif

pradėkit gal visgi nuo antro dydžio, tada jau matysit, nes visgi su laiku raumenukai praranda savo elastigumą, o ir gimdymu pakanka ax.gif nors ir pirmas dydis neišris biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Ajile @ 2011 03 30, 16:27)
As galvoju,kad maziau problemu su pratekejimu turi tos mergaites,kurios maziau kraujuoja.As su baime laukiu kito ciklo ir noru-kazi kaip seksis.

kraujuoju tikrai daug, bet man neprateka, nors ir nemoku idealiai isidet. Nepraleidzia, bet buna vienas kitas laselis kai keiciu, vis tiek nuo sieneliu lasas atlieka, tad ikloteli deduosi

QUOTE(Kristukas94 @ 2011 03 30, 19:11)
vat reikalas tame,kad man kresuliukais eina,kai paskutine diena taurekles nenaudoju,tik paketa.Anksciau taip nebudavo.Pas gine nesenai  buvau buvus,tai sake viskas gerai,ir tepineli del vezio paeme.Viskas puiku.Naudojant as nejauciu jokio skausmo,tik kai nenaudoju paskutines dvie dienas jis pasireiskia.Keista kazkaip..

gal nepastebejot, bet kresuliuku budavo ir su paketu, tik i paketa kitaip susigeria, nepastebit tiesiog ju cool.gif
O gal netinkamam auksty ta taurele isidedat, kad toks pojutis. As vienakart per giliai isidejau, ir dar netinkamu kampu, tai sakiau pilvo apacia truks blink.gif toks bjaurus maudimas ir skausmas
Atsakyti
O kaip dėl tekstūros: iš latekso ar silikono verčiau? Aišku man tas lateksas jau vien savo išvaizda doh.gif schmoll.gif bet gal ale sveikiau? g.gif
Atsakyti
QUOTE(sianakt @ 2011 03 31, 13:26)
O kaip dėl tekstūros: iš latekso ar silikono verčiau? Aišku man tas lateksas jau vien savo išvaizda doh.gif  schmoll.gif bet gal ale sveikiau?  g.gif

Lateksas tai natūrali medžiaga, dėl to reikia žinot, ar neesat alergiški lateksui, gan minkštas, greičiau susidėvi, trūkinėja, bet iš latekso gaminiai pigesni.
Silikonas yra hiperalerginis, kietesnis už lateksa, naudojimas gan ilgas palyginus su silikonu, brangesni.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo nataliuncik: 31 kovo 2011 - 14:51
QUOTE(nataliuncik @ 2011 03 31, 14:50)
Silikonas yra hiperalerginis, kietesnis už lateksa, naudojimas gan ilgas palyginus


hipoalerginis 4u.gif
Atsakyti
Na mergaites man antro ciklo antra diena. Viskas liuks thumbup.gif . Sysik su taurele susitariau greiciau, pirmos dienos vakara jau pavyko isidet kad neprateketu. Siandien su ja jau ir sportavau liuks, nei pratekejimu, nei as ja jauciau. Tik beda man su isemimu, net pagalvot apie tai nenoriu, nu drasko ji mane kaip turi but doh.gif . Ryt pirksiu vandenini lubrikanta, nes jau vien mintis kad reikia keisti purto verysad.gif .
Atsakyti
as uzciuopiu taureles dugna, pirstais siek tiek suspaudziu, kad iseitu vakumas ir tada labai lengvai isimu, nereikia is visos sveikatos lupt
Atsakyti