Įkraunama...
Įkraunama...

Menstruacinė taurelė

Sveikos,

Jau nuo metu pradžios naudoju Meluna, nors teko naudoti tik kelis kartus ( matinu vis dar savo 2 metu maziuka) likau labai patenkinta, ypac pirmomis dienomis, kai buna gausiausios thumbup.gif Labai patogu, švaru ekonomiška ir ekologiška 4u.gif
Realiai galiu pasakyti taip: man keista kodel visos pasaulio moterys dar ju nenaudoja smile.gif
Atsakyti
QUOTE(nataliuncik @ 2011 10 11, 18:22)
o jus Large imsit? būtinai parašykit atsiliepimus, nes turiu drauge, bet jai ir Diva ir Lady per ilgi, labai žemas kaklelis, tai jau nuleido rankas


Ne, aš imsiu Small Fleur, bet tariamės čia su viena nare, kad turbūt pirksim kartu, o ji ims didesnį dydį, tai tuomet jos reiktų paklausti atsiliepimų 4u.gif
Atsakyti
Mielosios, ieškoma viena moteris kuri norėtų užsisakyti Fleur taurelę. Jau tryse mes užsisakom, tad trūksta dar vienos, kad būtų pigiau, nes mat akcijos metu dabar dviejų taurelių rinkinukas kainuoja apie 24eur jau su siuntimu, tad viena taurelė gaunasi tik apie 12eur. Kas norėtų už šią kainą užsisakyti, tai raštelkit man į až. 4u.gif Beje, veiksmas vyksta Vilniuje, tad jei esat iš kito miesto, reiktų papildomai sumokėti už atsiuntimą iki jūsų. Taip pat nurodžiau tik taurelių kainą, o papildomai dar galit užsisakyti ir maišiuką joms (šiuo metu jo kaina 3eur) smile.gif
Atsakyti
QUOTE(selme @ 2011 10 11, 20:52)
Mielosios, ieškoma viena moteris kuri norėtų užsisakyti Fleur taurelę. Jau tryse mes užsisakom, tad trūksta dar vienos, kad būtų pigiau, nes mat akcijos metu dabar dviejų taurelių rinkinukas kainuoja apie 24eur jau su siuntimu, tad viena taurelė gaunasi tik apie 12eur. Kas norėtų už šią kainą užsisakyti, tai raštelkit man į až.  4u.gif  Beje, veiksmas vyksta Vilniuje, tad jei esat iš kito miesto, reiktų papildomai sumokėti už atsiuntimą iki jūsų. Taip pat nurodžiau tik taurelių kainą, o papildomai dar galit užsisakyti ir maišiuką joms (šiuo metu jo kaina 3eur)  smile.gif

Iš kokio čia psl. perkate? Jei dviese prisijungtume (gal net trise)?
Atsakyti
QUOTE(*DonAngel* @ 2011 10 12, 10:19)
Iš kokio čia psl. perkate? Jei dviese prisijungtume (gal net trise)?

Užsakinėsim iš čia thumbup.gif Bet mes jau kaip ir keturiese susiderinom, tai ir pirksime; jūs gi jei turite kompanjonę, galite kartu užsakyti, nereikės tada su papildomais siuntimais iš Vln terliotis (matau, kad ne iš sostinės esate mirksiukas.gif ) 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Hennessy @ 2011 10 12, 12:03)
Užsakinėsim iš čia  thumbup.gif  Bet mes jau kaip ir keturiese susiderinom, tai ir pirksime; jūs gi jei turite kompanjonę, galite kartu užsakyti, nereikės tada su papildomais siuntimais iš Vln terliotis (matau, kad ne iš sostinės esate  mirksiukas.gif4u.gif

Aišku. Jau dairiausi tame psl. Kaži ar kas jas išbandė, kaip kokybė? Kaip tas didesnis dydis?
Atsakyti
Išbandysim (aš kaip tik tą L sau imsiu), tada galėsime pakomentuoti biggrin.gif Šiaip internete tai geri atsiliepimai apie šį modelį unsure.gif
Atsakyti
Taip, internete mačiau jog atsiliepimai tikrai geri thumbup.gif štai galit paskaityti čia (angliškai) MenstrualCupInfo'sBlog
Atsakyti
QUOTE(Hennessy @ 2011 10 12, 12:14)
Išbandysim (aš kaip tik tą L sau imsiu), tada galėsime pakomentuoti  biggrin.gif  Šiaip internete tai geri atsiliepimai apie šį modelį  unsure.gif

Na ten dviejų dydziu yra, ar taip suprantu? Imciau ir as didesnį g.gif
Atsakyti
QUOTE(*DonAngel* @ 2011 10 12, 23:56)
Na ten dviejų dydziu yra, ar taip suprantu? Imciau ir as didesnį g.gif


Taip, dviejų - Small ir Large mirksiukas.gif
Atsakyti
Pakalbėjau su pora moteriškių, tai jos sako, kad jom taurelė pienligę skatina, ypač jei ilgaiu panaudoji, man po paskutinio naudojimo irgi išlindo? Kaip kitoms (kurios turėjo bėdų prieš taurelės įsigijimą su ta bjaurastim)? g.gif g.gif
Atsakyti
as turejau blush2.gif
su taurele kol kas jokiu bedu. naudojau dar tik du ciklus. paziuresim kaip bus toliau smile.gif

as manau, laikantis visu rekomendaciju, dezinfekuojant pries naudojima kiekviena cikla (o tai daro tikrai ne visos smile.gif) jokiu bedu neturetu buti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Felisė: 13 spalio 2011 - 16:44