Įkraunama...
Įkraunama...

Menstruacinė taurelė

As jau dvi drauges prikalbinau. smile.gif Bando dabar. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Amelita @ 2011 10 10, 17:14)
As jau dvi drauges prikalbinau. smile.gif Bando dabar. smile.gif

saunuole! biggrin.gif kaip kazkada krikscionybe platino, taip dabar apie taureles vykdom misija biggrin.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif as ir jau vienai pasiuliau, susidomejo thumbup.gif
Atsakyti
Platinam platinam thumbup.gif Dar norėjau paklausti, ar kuri iš čia turit ir naudojat FleurCup? Aš noriu ją pirkti, nes mano Small Diva man netinka. Radau kol kas tik vieną tinklapį kur užsisakyti galima, o dar akcijos dabar, tai su siuntimu gaunasi 76lt (jei dar ir maišiuką kartu perkat, jo neimant gautųsi pigiau). Įdomu iš kur pirko turinčios ax.gif
Atsakyti
QUOTE(selme @ 2011 10 10, 19:40)
Platinam platinam  thumbup.gif  Dar norėjau paklausti, ar kuri iš čia turit ir naudojat FleurCup? Aš noriu ją pirkti, nes mano Small Diva man netinka. Radau kol kas tik vieną tinklapį kur užsisakyti galima, o dar akcijos dabar, tai su siuntimu gaunasi 76lt  (jei dar ir maišiuką kartu perkat, jo neimant gautųsi pigiau). Įdomu iš kur pirko turinčios  ax.gif

as laukiu, turi ryt- poryt atkeliauti, bet kadangi dar neturiu ir nebandziau tai nieko negaliu konkreciai papasakoti apie ja. as uzsisakiau is cia: http://fleurcup.com/default.htm

O kas su small diva negerai? g.gif
Atsakyti
QUOTE(distancija @ 2011 10 10, 21:33)
as laukiu, turi ryt- poryt atkeliauti, bet kadangi dar neturiu ir nebandziau tai nieko negaliu konkreciai papasakoti apie  ja.  as uzsisakiau is cia:  http://fleurcup.com/default.htm

O kas su small diva negerai?  g.gif


Va kaip tik ir aš tą tinklapį radau smile.gif O apmokėjot per PayPal?
Diva netinka, nes yra man per ilga net visiškai nukirpus kotelį. Mat prieš pirkdama nežinojau, kad mano kaklelis baisiai žemai, tad Diva būtent todėl labai netinka, dabar kentėt reikia, kol naują nusipirksiu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Hennessy @ 2011 10 10, 11:15)
O galima paklausti, kas konkrečiai netiko ir kokius modeliukus bandėte?  blush2.gif  4u.gif


Mano gimdos kaklelis įlenda į taurelės vidų, nedaug, bet tiek, kad pridengia skylutes ir man buvo labai skausmingas išėmimas. Iš kart nusipirkau Diva 1 nr, tai ji man buvo per ilga, nes mm metu kaklelis nusileidžia gan žemai ir "išstumia" taurelę į išorę, taurelė trinasi į kelnaites ir taip labai nepatogu, nes jaučiu ją. Kadangi mano mm negausios nusipirkau Meluna S dydžio, nes galvojau, kad ji maža, bus gerai, bet su ja dar didesnė problema, nes ji pasislenka į viršų, kaklelis į ją įlenda ir neįmanoma buvo jos išimt. Prisikankinau žodžiu doh.gif
O Femmecup skylutės yra daug žemiau, negu kitose taurelėse ir visai kitoks viršus, tad norėčiau išbandyti šitą, gal tiks g.gif
Atsakyti
QUOTE(selme @ 2011 10 10, 21:09)
Va kaip tik ir aš tą tinklapį radau  smile.gif  O apmokėjot per PayPal?
Diva netinka, nes yra man per ilga net visiškai nukirpus kotelį. Mat prieš pirkdama nežinojau, kad mano kaklelis baisiai žemai, tad Diva būtent todėl labai netinka, dabar kentėt reikia, kol naują nusipirksiu  doh.gif

O fleurcup maza irgi panasaus turio (tai ir panasaus ilgio liek pamenu) ar as klystu? As pirkau fleurcup nes mano mmm gausios tai norejau didesnes negu turima mooncup. Paziurekit internete parametru palyginimus, man regis jums fleurcup irgi per didele butu.. g.gif
Atsakyti
user posted image

smile.gif
Atsakyti
QUOTE(distancija @ 2011 10 11, 10:45)
O fleurcup maza irgi panasaus turio (tai ir panasaus ilgio liek pamenu) ar as klystu? As pirkau fleurcup nes mano mmm gausios tai norejau didesnes negu turima mooncup. Paziurekit internete parametru palyginimus, man regis jums fleurcup irgi per didele butu..  g.gif


Fleur taurelė smarkiai trumpesnė. Divos taurelės ilgis yra 5,7cm o Fleur vos 4,4cm, tad tiktų tikrai labiau thumbup.gif O ir nuotrauką jų abiejų turiu palyginimo, tai matosi vizualaiai, kad Fleur gan trumpesnė (aišku neskaitant kotelio, nes jį vis tiek nukirpčiau biggrin.gif ). Dabar dar užmačiau, kad šiuo metu perkant, dvi skaidrios Fleur taurelės kainuotų 20eurų, tai maždaug 40lt už vieną taurelę jau su siuntimu thumbup.gif

Ps: dydžius lyginu tai Small Diva ir Small Fleur. Large Fleur ilgis būtų 5,08cm, bet ir tai, trumpesnė už Diva bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo selme: 11 spalio 2011 - 11:39
QUOTE(selme @ 2011 10 11, 11:38)
Fleur taurelė smarkiai trumpesnė. Divos taurelės ilgis yra 5,7cm o Fleur vos 4,4cm, tad tiktų tikrai labiau  thumbup.gif  O ir nuotrauką jų abiejų turiu palyginimo, tai matosi vizualaiai, kad Fleur gan trumpesnė (aišku neskaitant kotelio, nes jį vis tiek nukirpčiau  biggrin.gif ). Dabar dar užmačiau, kad šiuo metu perkant, dvi skaidrios Fleur taurelės kainuotų 20eurų, tai maždaug 40lt už vieną taurelę jau su siuntimu  thumbup.gif

Ps: dydžius lyginu tai Small Diva ir Small Fleur. Large Fleur ilgis būtų 5,08cm, bet ir tai, trumpesnė už Diva  bigsmile.gif

Fleur toks pats kaip ir Lady, o Lady didele t.p. kaip ir Diva maža, tai žiūrėkit ax.gif man atrodo jums tada pati geriausias butu tada Meluna
Atsakyti
QUOTE(nataliuncik @ 2011 10 11, 15:25)
Fleur toks pats kaip ir Lady, o Lady didele t.p. kaip ir Diva maža, tai žiūrėkit  ax.gif man atrodo jums tada pati geriausias butu tada Meluna



Iš Melunos tai nebenet tik Medium, nes yra irgi trumpa, bet jos talpa tik 15ml, o didesnė Meluna jau ir ilgesnė, tad todėl ir išsirinkau Fleur - ji trumpa, bet savo talpa beveik prilygsta Divai, plius skaičiau atsiliepimus ir forumus, kad tai viena lengviausiai išsiskleidžiančių taurelių smile.gif
Atsakyti
QUOTE(selme @ 2011 10 11, 14:22)
Iš Melunos tai nebenet tik Medium, nes yra irgi trumpa, bet jos talpa tik 15ml, o didesnė Meluna jau ir ilgesnė, tad todėl ir išsirinkau Fleur -  ji trumpa, bet savo talpa beveik prilygsta Divai, plius skaičiau atsiliepimus ir forumus, kad tai viena lengviausiai išsiskleidžiančių taurelių  smile.gif

o jus Large imsit? būtinai parašykit atsiliepimus, nes turiu drauge, bet jai ir Diva ir Lady per ilgi, labai žemas kaklelis, tai jau nuleido rankas
Atsakyti