Įkraunama...
Įkraunama...

Menstruacinė taurelė

QUOTE(Selga @ 2011 09 26, 18:22)
O aš vis jaučiu savo Mooncup'ą. Dabar galvoju, gal reikėjo man Divą rinktis, nes ji minkštesnė, mat jaučiu viduj veržimą, kurį greičiausiai sukelia kraštinis žiedas  g.gif
Dabar jau mąstau, kad gal man ir Divos reikia, nes šiaip jau mm taurelė- tikrai geras dalykas  mirksiukas.gif

as kaip tik mooncup'o laukiu, galesiu palygint su Diva mirksiukas.gif
Atsakyti
nu va, mano antras ciklas thumbup.gif thumbup.gif tik turejau nesklanduma siandien viesam wc, nes kriaukles bendros, o butelkos su vandeniu neturejau doh.gif
Atsakyti
QUOTE(rabelkyte @ 2011 09 27, 00:24)
nu va, mano antras ciklas  thumbup.gif  thumbup.gif  tik turejau nesklanduma siandien viesam wc, nes kriaukles bendros, o butelkos su vandeniu neturejau  doh.gif

Va va tada baisiai nepatogu, o jei dar popieriaus mazai, o mmm gausios doh.gif
Atsakyti
Labas rytas, dziugu, kad vis daugiau moteru pradeda naudot taureles. smile.gif As dabar laukiu antro ciklo. Ir nekantrauju, kaip seksis si karta. Pirmo ciklo metu naudojau tik taurele. Nesunaudojau jokio tampono ar paketo. Tik isidedavau i kelnaites ta kasdienini iklotuka, del visa ko. Taurele labai patogu, tik reikia igusti ja isideti ir issimti. smile.gif Sekmes visoms. 4u.gif
Atsakyti
as vel pasikartosiu - kur as buvau anksciau biggrin.gif nu tikras stebuklas man taurele 4u.gif
Atsakyti
Žiūrint į save, koks man čia buvo atradimas, taip manau dar daug moterų apie jį negirdėjo - trūksta tiesiog info, reklamos drinks_cheers.gif Ir gines galetu rekomenduoti jas.... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(*DonAngel* @ 2011 09 28, 15:11)
Žiūrint į save, koks man čia buvo atradimas, taip manau dar daug moterų apie jį negirdėjo - trūksta tiesiog info, reklamos drinks_cheers.gif Ir gines galetu rekomenduoti jas.... ax.gif

niekam neapsimoka jos rekomenduoti. todel ir nerekomenduoja. gine rekomenduos tai, ka reik pastoviai pirkti ir uz ka jai paciai uz rekomendacijas bus atseiketa. reklama dabar brangiai kainuoja.
Atsakyti
QUOTE(ingooshka @ 2011 09 26, 21:29)
o kiek laiko jau naudoji? As kitu taurelių neesu čiupinėjusi, tai apie minkštuma sunku kažką pasakyti, bet kolkas džiaugiuosi, tikiuosi, kad džiaugsmas nedings ir po pirmo tikro išbandymo  mirksiukas.gif

Dar tik pirmas rimtas mm išgyvenau su ja, nes prieš tai buvusios buvo jau pačiam dienų gale, kai taurelė mane pasiekė.
Aš kitų taurelių irgi nečiupinėjusi smile.gif , bet, kaip rašė merginos, Diva lyg ir minkštesnė g.gif
Po pirmos ištisinės patirties, galiu pasakyt tik tiek, kad antrą mm dieną aš ją tuštinau labai dažnai (turbūt kas 1-2val.-mano mm pirmom dienom labai gausios), o naktį miegojau neramiai manydama, kas bus, jei taurelė persipildys, o aš nepabusiu blink.gif Kiek supratau, ji persipildė ir perteklius prabėgo į paketą, nors kažkaip įsivaizdavau, kad taurelė bus kaip kamštis ir mano pilvas sprogs neatlaikęs to lotuliukas.gif , bet "užtvanka", panašu, nebuvo tokia stipri biggrin.gif
QUOTE(šarlotė @ 2011 09 26, 21:32)
as kaip tik mooncup'o laukiu, galesiu palygint su Diva mirksiukas.gif

Oi, kaip įdomu bigsmile.gif Labai lauksiu palyginimo 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Selga: 28 rugsėjo 2011 - 18:22
QUOTE(Selga @ 2011 09 28, 18:59)
Dar tik pirmas rimtas mm išgyvenau su ja, nes prieš tai buvusios buvo jau pačiam dienų gale, kai taurelė mane pasiekė.
Aš kitų taurelių irgi nečiupinėjusi  smile.gif , bet, kaip rašė merginos, Diva lyg ir minkštesnė  g.gif
Po pirmos ištisinės patirties, galiu pasakyt tik tiek, kad antrą mm dieną aš ją tuštinau labai dažnai (turbūt kas 1-2val.-mano mm pirmom dienom labai gausios), o naktį miegojau neramiai manydama, kas bus, jei taurelė persipildys, o aš nepabusiu  blink.gif Kiek supratau, ji persipildė ir perteklius prabėgo į paketą, nors kažkaip įsivaizdavau, kad taurelė bus kaip kamštis ir mano pilvas sprogs neatlaikęs to  lotuliukas.gif , bet "užtvanka", panašu, nebuvo tokia stipri biggrin.gif 


as antra diena net pamirsau kad pas mane mmm ir taurele viduj doh.gif prisiminiau, kai pajutau, kad kazkas bega doh.gif neatlaike ir mano Diva potvynio biggrin.gif
bet paskui jau viskas thumbup.gif nei graužia, nei smirdi .. nuostabu thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
man pirmos mm nusimato paknkamai ilgoje kelionėje.. blink.gif jau prisipirkau drėgnų servetėlių dezinfekcijai, buteliukas su vandenuku rankinėje irgi bus,nes teks naudotis viešais wc.... schmoll.gif Ar nieko svarbaus nepamiršau pasiimti? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ingooshka: 28 rugsėjo 2011 - 22:44
QUOTE(ingooshka @ 2011 09 28, 22:39)
man pirmos mm nusimato paknkamai ilgoje kelionėje..  blink.gif jau prisipirkau drėgnų servetėlių dezinfekcijai, buteliukas su vandenuku rankinėje irgi bus,nes teks naudotis viešais wc....  schmoll.gif  Ar nieko svarbaus nepamiršau pasiimti?  g.gif

taureles nepamirsk mirksiukas.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(mėnulis @ 2011 09 28, 17:19)
niekam neapsimoka jos rekomenduoti. todel ir nerekomenduoja. gine rekomenduos tai, ka reik pastoviai pirkti ir uz ka jai paciai uz rekomendacijas bus atseiketa. reklama dabar brangiai kainuoja.

drinks_cheers.gif tada bankrutuos tie patys Always, OB ir t.t.

QUOTE(Selga @ 2011 09 28, 17:59)
įsivaizdavau, kad taurelė bus kaip kamštis ir mano pilvas sprogs neatlaikęs to  lotuliukas.gif , bet "užtvanka", panašu, nebuvo tokia stipri biggrin.gif 


lotuliukas.gif

QUOTE(ingooshka @ 2011 09 28, 22:39)
man pirmos mm nusimato paknkamai ilgoje kelionėje..  blink.gif jau prisipirkau drėgnų servetėlių dezinfekcijai, buteliukas su vandenuku rankinėje irgi bus,nes teks naudotis viešais wc....  schmoll.gif  Ar nieko svarbaus nepamiršau pasiimti?  g.gif
kaip ir viską suruošėt
jei turit antrą taurelę galit pasiimt maišiuką, galėsit kaitaliot
Atsakyti