Įkraunama...
Įkraunama...

Menstruacinė taurelė

laba diena,

susidomejau ir as situo paprastu stebuklu, man visia patraukliai atrodo, tik manyciau pirma pasirodysiu ginei ar nera kokiu zaizdeliu po gimdymo ir pan. ir kai atsiras vel MM bandysiu naudoti ax.gif siaip tamponu faktiskai nenaudoju, nes man jie nepasiteisina...bet ir paketu negaliu pakesti doh.gif tik vat toks klausimas iskilo is kur zinoti kokio dydzio reikia? g.gif nes kad imti siaip is kepures bandyti,biskuti brangoka g.gif ar kito budo ir nera,kaip sakant ne pabandzius nesuzinosi ? g.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(KaZantipA @ 2011 09 11, 20:24)
sveikos, susidomejau ir as, sakykit o ja ir nakti galima nauduoti? ir kaip saznai reik atlaisvint?


Naudojau nakti ir diena. Nakti nekeiciau visai. Bet pasikeiciau pries pat nakti, tada iskart ryte.


QUOTE(mėnulis @ 2011 09 14, 12:45)
ar ja galima naudotis turint spirale? ir jei kraujavimas gana gausus? Seniai svajoju ja isigyti 4u.gif

Va, perskaiciau, kad lyg negalima, bet kodel tai nelabai aisku, juk myletis su spirale galima gi  biggrin.gif O jei atsargiai isiimti, tai gal ir su ja galima  g.gif Ei, atsiliepkit, ar naudojate taurele su spirale kas nors?



Manau, kad su spirale, negalima naudoti, nes taip raso instrukcijoje. 4u.gif

QUOTE(pincius @ 2011 09 16, 10:09)
laba diena,

susidomejau ir as situo paprastu stebuklu, man visia patraukliai atrodo, tik manyciau pirma pasirodysiu ginei ar nera kokiu zaizdeliu po gimdymo ir pan. ir kai atsiras vel MM bandysiu naudoti  ax.gif  siaip tamponu faktiskai nenaudoju, nes man jie nepasiteisina...bet ir paketu negaliu pakesti  doh.gif  tik vat toks klausimas iskilo is kur zinoti kokio dydzio reikia?  g.gif  nes kad imti siaip is kepures bandyti,biskuti brangoka  g.gif  ar kito budo ir nera,kaip sakant ne pabandzius nesuzinosi ?  g.gif  biggrin.gif


As turiu Diva nr. 1, tai man jos uztenka, 1-2 diena ispilu kas 4 val., 3-4 diena kas 6 val., 5-6 diena kas 12 val. Naktim miegu, nekeiciu.
Diva Nr 1 ir Diva Nr. 2 skiras 3 mm skersmeniu, ir turiu, antroji 5 ml talpesne. Reikia bandyt. As turiu du vaikus, bet man tinka Nr. 1.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo SURIKATA: 16 rugsėjo 2011 - 12:46
Kagi kagi, pradėjau naudoti Diva ir aš, na nežinau, kaip ten kitom nepavyksta įsidėt, jei buvo dedami tamponai, tai turi pavykti ir šis. Džiaugiuosi, kad nusipirkau ją ir tikiuosi sėkmingai su ja draugauti toliau. ax.gif ai beje, laabi abejojau dėl dydžio, nes esu neaukšta, o mm yra gausios, tai tokiu atveju tinka ir 1 ir 2, ėmiau vis dėl to 1 ir gerai padariau, pasirodo jos visai netokios ir negausios lotuliukas.gif
Tik tiek, kad aš turiu žaizdelę, tai vat reiks stebėt kaip čia man su ja bus smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ciuju'ke: 20 rugsėjo 2011 - 08:25
QUOTE(irisas @ 2011 09 01, 16:20)
tai kad taurelės dydis ne tiek nuo talpos priklauso, o kiek nuo skersmens, gimdžiusiom ji būna kiek didesniu skersmeniu.

Turiu Femmecup, kuri yra platesne uz sia skersmens?? Kas naudoja sia taurele kaip jums?

QUOTE(Trikotažas @ 2011 09 05, 23:24)
Man taurelė apskritai idealus daiktas, bet visada praleidžia, beveik metus naudoju mooncup. Galvoju bandyt kitos firmos pirkt, bet ar verta? Ar yra kam išvis neprabėga, kam gausios mėnesinės? Suprantu, kad kol keitiesi, kraujas bėga žemyn, o kas lieka ant sienelių, tas ir prabėga paskui, nes čia gi ne vata kaip tamponas, nesusigeria viskas nuo sienelių į ją. Bent man tai tokia bėda yra ir būtent po išėmimo. Jei nebūtų šitos problemos, būtų visapusiškai nepamainomas daiktas, o dabar ta papildoma apsauga į neviltį varo. Tik paskutinėm dienom viskas super būna, praktiškai neprabėga. Nežinau ką sugalvot šitu klausimu  g.gif .

Mane irgi nervina tas praleidimas , beveik jau ka tik isidejus jauciu kaip bega. Idomiausia, kad kartais visai nepilna taurele jau leidzia, tai reiškia kad per sonus bega g.gif Gal tikrai kaip sakote reikia issausinti maksti kazkaip, kad tikai tas vakumas susidarytu, nes jei per daug ten dregmes tai ir suksi taurele lengvai ir praleidzia pro sonus...
Be to jau pamazu nepatinka taurele man kokioj isvykoje, sode, ar kad ir tualete kur nera kriaukles prie WC salia... Zodziu patogiausia sirgti namie...bet juk taip nebus rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(*DonAngel* @ 2011 09 20, 10:36)
Mane irgi nervina tas praleidimas , beveik jau ka tik isidejus jauciu kaip bega. Idomiausia, kad kartais visai nepilna taurele jau leidzia, tai reiškia kad per sonus bega g.gif  Gal tikrai kaip sakote reikia issausinti maksti kazkaip, kad tikai tas vakumas susidarytu, nes jei per daug ten dregmes tai ir suksi taurele lengvai ir praleidzia pro sonus...
Be to jau pamazu nepatinka taurele man kokioj isvykoje, sode, ar kad ir tualete kur nera kriaukles prie WC salia... Zodziu patogiausia sirgti namie...bet juk taip nebus rolleyes.gif


Sveika, man dar tik pradėjus naudoti taurelę pirmąsias dienas dažnai pratekėdavo, dabar išmokau to išvengti: jei įdėjus taurelę ji lengvai pasukama - reiškia neprabėgs, tačiau jei suktis "nesinori" - perdedu iš naujo, nes prabėgimas būna beveik garantuotas. Tikiuosi, kad tai bent kiek pagelbės. smile.gif
Atsakyti
pagaliau ir as isbandziau savaja...
prisiskaicius visokiu istoriju buvo kiek neramu. bet viskas buvo puiku is pirmo karto.
nebuvo problemu nei isidedant, nei isimant. ne karto neprabego. thumbup.gif


noreciau tik padrasinti visas, kurios svarsto.

zinau, kad daugiau niekada nenaudosiu jokiu kitu priemoniu. turejau dar kelis likusius iklotus ir tamponus, tai jie po sio ciklo be jokio gailescio iskeliavo i siuksliu deze blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Uchimono @ 2011 09 20, 15:29)
Sveika, man dar tik pradėjus naudoti taurelę pirmąsias dienas dažnai pratekėdavo, dabar išmokau to išvengti: jei įdėjus taurelę ji lengvai pasukama - reiškia neprabėgs, tačiau jei suktis "nesinori" - perdedu iš naujo, nes prabėgimas būna beveik garantuotas. Tikiuosi, kad tai bent kiek pagelbės. smile.gif

Man kazkaip atvirksciai atrodo g.gif jei apvedant pirsta aplink taurele, ji sukasi kartu, tada manau praleidžia. unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(*DonAngel* @ 2011 09 20, 18:59)
Man kazkaip atvirksciai atrodo g.gif jei apvedant pirsta aplink taurele, ji sukasi kartu, tada manau praleidžia. unsure.gif


Na, kiekvienos patirtis vis kitokia smile.gif Aš esu užtikrinta, kai pasukus taurelės pagrindą, ji lengvai sukasi - tai reiškia, kad ji pilnai išsiskleidusi. Kai būsite namie, sąmoningai pabandykite ir vieną, ir kitą būdą, tada bus aišku, kuris jums tinkamas:) Man užtruko ilgokai perprasti, kas tinka man, nes neįsidėmėdavau, kaip įsidėdavau taurelę smile.gif
Atsakyti
Sveikos, taurelininkės 4u.gif

aš prieš kelis metus apie taurelę sužinojau, bet man tas taurelės principas šiurpus pasirodė, galvojau NIEKADA nekišiu aš ten jokiu indelių, talpyklų ar pan lotuliukas.gif O va šią vasarą kartu su kitom pirkimo iherb.com maniakėm vis tik nusipirkau DivaCup, nu vat šiaip smile.gif Išbandžiau - liux!!! Kitą savaitę vartysiuos Graikijos paplūdimy, mm grasina tokiu pat metu pasirodyt, o man kažkaip ramu ramu... taigi taurelę turiu thumbup.gif
Atsakyti
Savąja Diva cup gavau pries porą savaičių. Kitą savaitėlę jau laukiu mėnesinių, taigi, šiandien nutariau susipažinti su savo naująja drauge. Ir.... O gi super! 4u.gif Įdėjau ir išėmiau kokius 5 kartus ir jokių problemų tongue.gif biggrin.gif Pabandžiau kelis lakstymo būdus. Man asmeniškai, bent jau kolkas, patogesnis perpus lankstymo būdas, įdėti galbūt kažkiek sunkiau, tačiau tap įdėjus esu tikrai, kad ji išsiskleidė ax.gif belieka sulaukti mėnesinių ir tikėtis, kad jokių pratekėjimų nebus g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ingooshka: 23 rugsėjo 2011 - 21:45
O aš vis jaučiu savo Mooncup'ą. Dabar galvoju, gal reikėjo man Divą rinktis, nes ji minkštesnė, mat jaučiu viduj veržimą, kurį greičiausiai sukelia kraštinis žiedas g.gif
Dabar jau mąstau, kad gal man ir Divos reikia, nes šiaip jau mm taurelė- tikrai geras dalykas mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Selga @ 2011 09 26, 19:22)
O aš vis jaučiu savo Mooncup'ą. Dabar galvoju, gal reikėjo man Divą rinktis, nes ji minkštesnė, mat jaučiu viduj veržimą, kurį greičiausiai sukelia kraštinis žiedas  g.gif
Dabar jau mąstau, kad gal man ir Divos reikia, nes šiaip jau mm taurelė- tikrai geras dalykas  mirksiukas.gif


o kiek laiko jau naudoji? As kitu taurelių neesu čiupinėjusi, tai apie minkštuma sunku kažką pasakyti, bet kolkas džiaugiuosi, tikiuosi, kad džiaugsmas nedings ir po pirmo tikro išbandymo mirksiukas.gif
Atsakyti