Įkraunama...
Įkraunama...

Menstruacinė taurelė

QUOTE(SURIKATA @ 2011 09 04, 20:23)
Stebet gimdos kakleli? O kas jam gali pasidaryti nuo to vakumo? g.gif

gali plist erozija/žaizdele, dėl to ir reikia stebėt gyd. turint tokias problemas mirksiukas.gif
Atsakyti
Man taurelė apskritai idealus daiktas, bet visada praleidžia, beveik metus naudoju mooncup. Galvoju bandyt kitos firmos pirkt, bet ar verta? Ar yra kam išvis neprabėga, kam gausios mėnesinės? Suprantu, kad kol keitiesi, kraujas bėga žemyn, o kas lieka ant sienelių, tas ir prabėga paskui, nes čia gi ne vata kaip tamponas, nesusigeria viskas nuo sienelių į ją. Bent man tai tokia bėda yra ir būtent po išėmimo. Jei nebūtų šitos problemos, būtų visapusiškai nepamainomas daiktas, o dabar ta papildoma apsauga į neviltį varo. Tik paskutinėm dienom viskas super būna, praktiškai neprabėga. Nežinau ką sugalvot šitu klausimu g.gif .
Atsakyti
QUOTE(Trikotažas @ 2011 09 05, 23:24)
Man taurelė apskritai idealus daiktas, bet visada praleidžia, beveik metus naudoju mooncup. Galvoju bandyt kitos firmos pirkt, bet ar verta? Ar yra kam išvis neprabėga, kam gausios mėnesinės? Suprantu, kad kol keitiesi, kraujas bėga žemyn, o kas lieka ant sienelių, tas ir prabėga paskui, nes čia gi ne vata kaip tamponas, nesusigeria viskas nuo sienelių į ją. Bent man tai tokia bėda yra ir būtent po išėmimo. Jei nebūtų šitos problemos, būtų visapusiškai nepamainomas daiktas, o dabar ta papildoma apsauga į neviltį varo. Tik paskutinėm dienom viskas super būna, praktiškai neprabėga. Nežinau ką sugalvot šitu klausimu  g.gif .


Man ji taip pat pirmomis dienomis praleidzia einu taisau kol pasidaro gerai, bet taip ir neramu atrodo gerai isistate ar ne. o paskutinemis dienomis jau gerai nes aisku mazeja ir gausumas. Butu viskas idelu jei ne tos pirmos dienos g.gif
Atsakyti
QUOTE(Satyr @ 2011 09 06, 00:31)
Man ji taip pat pirmomis dienomis praleidzia einu taisau kol pasidaro gerai, bet taip ir neramu atrodo gerai isistate ar ne. o paskutinemis dienomis jau gerai nes aisku mazeja ir gausumas. Butu viskas idelu jei ne tos pirmos dienos g.gif


Kažkas čia rašė, kad galima su tamponu "nusausint" ir tada vėl dėtis taurelę, bet tada kaip ir praranda prasmę jos naudojimas. Galvoju kito dydžio pirkt, bet jeigu prabėga tik kaip sakiau nuo šonų besikeičiant, tada tas neišgelbės g.gif . Nesugalvoju išeities, o taip norėtųs man vien tik ją naudot, tiesiog ideali priemonė būtų jei ne tai doh.gif . Ir kas svarbiausia į pabaigą tai retai aš ją plaunu, o pradžioj dažnai lakstau, tai automatiškai ir prabėga daugiau doh.gif .
Atsakyti
Trikotažas, o kokio dydžio jus dabar naudojat? gal rimtai reikia pagalvot apie didesne? nors jei prabėga iškarto TIK po įdėjimo, tai galit ir su taurelė surinkt išskyras(įdėkit ir po 30s išimkit, praplaukit ir vėl įdėkit), man toks metodas pasiteisino ir dabar niekada netepa ax.gif
Atsakyti
sveikos, susidomejau ir as, sakykit o ja ir nakti galima nauduoti? ir kaip saznai reik atlaisvint?
Atsakyti
QUOTE(KaZantipA @ 2011 09 11, 20:24)
sveikos, susidomejau ir as, sakykit o ja ir nakti galima nauduoti? ir kaip saznai reik atlaisvint?

taip, galima, netgi reikia ir diena ir nakti naudot per mmm mirksiukas.gif keitimo dažnumas priklauso nuo gausumo, pvzd.pas mane pirmos dvi dienos labai gausios, tai naktį tenka kartą atsikelt, o likusiom dienom tai ramiai išmiegu
Atsakyti
QUOTE(šarlotė @ 2011 09 04, 16:48)
jei yra kazkokiu nesklandumu, abejoniu del sveikatos, kam laukt ziemos blink.gif Iki ziemos gali ir numirt biggrin.gif Nueinat apziuros ir bus aisku, ar normalus toks pakraujavimas ar ne, mes gi ne gydytojos

as naudoju rolleyes.gif taurele tupi po kakleliu, niekur neslankioja, nemanau, kad kaip nors gali itakot zaizdele.

Musu viena geriausiu miesto giniu apie taurele isgirdo tik is mano drauges, drauge gyvai ja jai parode blink.gif , tai su ja tuo klausimu net negaliu pasitart doh.gif O poliklinikos gines turbut apie sia priemone net nezino


Tikrai nežino poliklinikos ginės. Pati ją nustebinau. Mano ginė iš karto kategoriškai jai pasipriešino, nes jos manymu taurelė gali sukelti gimdos uždegimus.
Atsakyti
ar ja galima naudotis turint spirale? ir jei kraujavimas gana gausus? Seniai svajoju ja isigyti 4u.gif

Va, perskaiciau, kad lyg negalima, bet kodel tai nelabai aisku, juk myletis su spirale galima gi biggrin.gif O jei atsargiai isiimti, tai gal ir su ja galima g.gif Ei, atsiliepkit, ar naudojate taurele su spirale kas nors?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mėnulis: 14 rugsėjo 2011 - 13:07
QUOTE(mėnulis @ 2011 09 14, 14:45)
ar ja galima naudotis turint spirale? ir jei kraujavimas gana gausus? Seniai svajoju ja isigyti 4u.gif

Va, perskaiciau, kad lyg negalima, bet kodel tai nelabai aisku, juk myletis su spirale galima gi  biggrin.gif O jei atsargiai isiimti, tai gal ir su ja galima  g.gif Ei, atsiliepkit, ar naudojate taurele su spirale kas nors?


turint spirale reikia pasikonsultuoti su gine. priklauso nuo siuleliu ilgumo, kaklelio padeties menesiniu metu ir pan.


man si karta pirmakart buvo toks atvejis, kad pratekejo, bet mm buvo tokios gausios kaip niekad. as kai keiciuosi be duso, naudoju vaikiskas serveteles. aisku, vidaus neisvalysi, bet dauguma "gerio" apsisluostai. o pacia taurele skalauju vandeniu kiekviena karta.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mahada: 14 rugsėjo 2011 - 23:23
QUOTE(Kicka @ 2011 09 13, 15:50)
Tikrai nežino poliklinikos ginės. Pati ją nustebinau. Mano ginė iš karto kategoriškai jai pasipriešino, nes jos manymu taurelė gali sukelti gimdos uždegimus.

ana ginė nors ir nebandė, bet patarė keist dažniau nei kas 12 h, maža ką, daugiau nieko blogo joje neįžvelgė rolleyes.gif Greitu laiku keliausiu pasitikrint, žiūrėsim ar naudojant taurelę nepablogėjo (turiu žaizdelę), ir aišku jos užklausiu, mažum jau įsigijo ir išbandė bigsmile.gif biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo šarlotė: 14 rugsėjo 2011 - 23:30
Dėl ginekologių - savo klausiau, tai ji sakė, kad nieko prieš, bet pati nenaudotų, nes nemėgsta ten landžioti. Manau, kad su laiku ir įgūdžiais tas landžiojimas tampa trumpesnis ir tikslesnis. Jei palyginti su tampaxų keitinėjimu, tai taurelė 100x geriau cool.gif Beje, mano kaklelis trumpas, tai sakė - jei nėra diskomforto galiu ją naudoti ir toliau. Sėkmės visoms pradedančioms mirksiukas.gif
Atsakyti