Įkraunama...
Įkraunama...

Menstruacinė taurelė

nu lauksiu dabar kitu mmm, bandysiu dazniau keist ir ziuresiu ar prabeks ar ne g.gif
Atsakyti
QUOTE(rabelkyte @ 2011 09 01, 20:51)
nu lauksiu dabar kitu mmm, bandysiu dazniau keist ir ziuresiu ar prabeks ar ne  g.gif



Sekmes. Tai kiek gaudavosi tau ml per diena?

Mano mmm jau visai salia, vaikai sumigo, galvoju pabandyti isidet ta taurele, nu ir ka, isidejau is pirko karto. smile.gif Vos vos jaucias. Galvoju pabusiu su ja siek tiek , paziuresiu kokie cia pojuciai. Manau tikros mmm ateis po keliu dienu. Pabandziau istraukti, pasiseke visai lengvai. smile.gif Tik aisku nezinia, ar buvau gerai isidejus, nes dar nera mmm, tai nezinau ar prabegtu ar ne. Na ziuresim kaip seksis toliau. smile.gif
Atsakyti
Kas esat labai daug zinancios, pasakykit man. g.gif Ar tikrai taurele gali itakoti endometriozes atsiradima? Ir ar gali skatinti jos padidejima? g.gif
Ir zinau, kad jau kalbejot, bet nesu labai tvirtu mediciniu ziniu,kaip ten su tuo kraujuku, kai moteris atsigula, iskelia kojas i virsu, ar tas kraujas subega atgal i vidu? Ar tai nera pavojinga? g.gif

Nezinau ar tai normalu, bet man pries mmm kokia 1-2 dienas vos vos patepa, rudai, taip sviesiai rudai, kartais tamsiau.. Paskui buna kokia 1-2 dienas ramu, nieko netepa, bet mmm neprasideda.. O paskui jau prasideda normalios mmm.Ar tai normalu, ar buna jums taip? g.gif Galvoju ar cia gali buti ta endometrioze? Reiks pakalbet su gyd, bet pas ja ruosiuos eiti tik ziema.

Prasidejo mmm, visai man gerai su ta taurele. Dar reikia tik pasipraktikuoti del isemimo. Bet svarbu, kad niekas neprabega. wub.gif

Dekui uz atsakymus. 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo SURIKATA: 04 rugsėjo 2011 - 11:04
Ir ar galima naudoti taurele, jei turi gimdos kaklelio zaizdele?
Atsakyti
QUOTE(SURIKATA @ 2011 09 04, 12:34)
Ir ar galima naudoti taurele, jei turi gimdos kaklelio zaizdele?

aš turiu žaizdelę, ginekologė nesakė, kad paojinga naudot g.gif Na, nebuvau pas super puper gydytoją, lankausi pas paprastą poliklinikos gydytoją.
Atsakyti
QUOTE(SURIKATA @ 2011 09 04, 12:01)
Galvoju ar cia gali buti ta endometrioze? Reiks pakalbet su gyd, bet pas ja ruosiuos eiti tik ziema.



jei yra kazkokiu nesklandumu, abejoniu del sveikatos, kam laukt ziemos blink.gif Iki ziemos gali ir numirt biggrin.gif Nueinat apziuros ir bus aisku, ar normalus toks pakraujavimas ar ne, mes gi ne gydytojos
QUOTE(SURIKATA @ 2011 09 04, 12:34)
Ir ar galima naudoti taurele, jei turi gimdos kaklelio zaizdele?

as naudoju rolleyes.gif taurele tupi po kakleliu, niekur neslankioja, nemanau, kad kaip nors gali itakot zaizdele.

Musu viena geriausiu miesto giniu apie taurele isgirdo tik is mano drauges, drauge gyvai ja jai parode blink.gif , tai su ja tuo klausimu net negaliu pasitart doh.gif O poliklinikos gines turbut apie sia priemone net nezino
Atsakyti
Išbandžiau savo Mooncup'ą ir aš, nors kol jo sulaukiau parkeliaujant, mano mm ėjo visai į pabaigą. Kotelį nukirpau visiškai, nes jis man buvo nereikalingas, įsidėt ir išimt sekėsi neblogai.
Problema tik ta, kad taurelę nuolat jutau dėl joje esančio vakumo, nes, kaip minėjau mm kaip ir baigėsi, bet dar buvo tepliojančios dienos, tad manau arba aš ją netinkamai vis įsidėdavau, nors apvedus pirštu, atrodė, kad išsiskleidė ji ten tvarkingai, arba tas pojūtis toks buvo dėl to, kad ji faktiškai pas mane buvo tuščia g.gif
Atsakyti
SURIKATA, aprašyme prie taurelės parašyta kad reikia pasitarti su gyd. dėl naudojimo esant žaizdekiai, bet mano gyd. atsakė taip, viskas priklauso nuo žaizdelės, kurioj vietoj, ar ji gyja ar plečiasi...ir dėl visa ko, turint žaizdeles reikia pasitikrint kas trys mėn. 4u.gif O jei turit kažkokiu tai abejonių dėl savo sveikata, tai siūlyčiau nelaukt žiemos, o keliaut pas gyd., nes geriau apsidraust, nei mojot rankom kai bus per vėlu

Selga, kita karta pabandykit taurele sutept lubrikantu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(SURIKATA @ 2011 09 01, 23:20)
Sekmes. Tai kiek gaudavosi tau ml per diena?




nu neskaiciavau, zinok g.gif g.gif
QUOTE(šarlotė @ 2011 09 04, 16:48)

Musu viena geriausiu miesto giniu apie taurele isgirdo tik is mano drauges, drauge gyvai ja jai parode blink.gif , tai su ja tuo klausimu net negaliu pasitart doh.gif O poliklinikos gines turbut apie sia priemone net nezino

kokia gera draugė thumbup.gif thumbup.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
As pas gyd buvau pries kelis menesius, bet tada dar nezinojau tokio dalyko kaip taurele. Tad ir nepaklausiau. blush2.gif O tyrimus dare, jie buvo geri. Tiesiog zaizdele stebi. smile.gif

Paskaiciau internete, tai ten raso, kad taurele nedaro itakos zaizdelei. Nes ji nesiekia gimdos kaklelio, o zaizdeles buna gimdos kaklelyje. smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo SURIKATA: 04 rugsėjo 2011 - 19:57
QUOTE(SURIKATA @ 2011 09 04, 19:54)
As pas gyd buvau pries kelis menesius, bet tada dar nezinojau tokio dalyko kaip taurele. Tad ir nepaklausiau. blush2.gif  O tyrimus dare,  jie buvo geri. Tiesiog zaizdele stebi.  smile.gif

Paskaiciau internete, tai ten raso, kad taurele nedaro itakos zaizdelei. Nes ji nesiekia gimdos kaklelio, o zaizdeles buna gimdos kaklelyje. smile.gif

reikia stebėt dėl susidariusio vakuumo mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(nataliuncik @ 2011 09 04, 20:07)
reikia stebėt dėl susidariusio vakuumo  mirksiukas.gif



Stebet gimdos kakleli? O kas jam gali pasidaryti nuo to vakumo? g.gif
Atsakyti