Įkraunama...
Įkraunama...

Menstruacinė taurelė

QUOTE(rabelkyte @ 2011 08 31, 21:34)
pirma karta naudojau diva cup, patikimo tai patiko nes nesijaucia ir niekas negrauzia, bet man prabego kelis kart  verysad.gif  tikiuosi susidraugausim dar ir avariju nenutiks  g.gif

Aš retai kada sugebu įsidėt taip, kad neprabėgtų.. unsure.gif Užtai naudoju dar ir medžiaginį hig. paketą dėl saugumo. ax.gif


Atsakyti
QUOTE(special @ 2011 08 31, 13:04)
na draugauju as irgi su Diva, ka galiu pasakyt - kur as buvau tiek metu tongue.gif  dar tik 2 diena, bet drauges patapom biggrin.gif
labai gerai paskaiciau sia tema, buvau pasiruosus taip sakant ir nei idejimas, nei isemimas nesukele dideliu problemu, sioks toks lengvas stresiukas yra, bet dar tik pirmos dienos...
tikrai rekomenduoju visoms 4u.gif


Dziugu, tas mazas stresas ir manes laukia artimiausiom dienom. blush2.gif


QUOTE(rabelkyte @ 2011 08 31, 20:34)
pirma karta naudojau diva cup, patikimo tai patiko nes nesijaucia ir niekas negrauzia, bet man prabego kelis kart  verysad.gif  tikiuosi susidraugausim dar ir avariju nenutiks  g.gif



Pirma karta naudojai Diva cup?O kaip sekes kitas dienas? O koki dydi pirkai?

QUOTE(Mannu @ 2011 08 31, 20:51)
Aš retai kada sugebu įsidėt taip, kad neprabėgtų..  unsure.gif  Užtai naudoju dar ir medžiaginį hig. paketą dėl saugumo. ax.gif



O kiek kartu naudoji taurele per mmm t.y. kiek dienu? Gal jei naudotum daugiau t.y. dazniau tai isidetum taurele geriau... Igytum daugiau igudziu. Ir manau problemu butu maziau. Mano nuomone cia kaip su vaiku pampersais, kai turi pirma vaika tai dazniau prabega pro sali, kai augini antra, tai tokiu bedu jau buna maziau. Tad manau nenukabink nosies, ir praktikuokis dazniau. O as dar laukiu mmm, kada galesiu ja pabandyti. Ir tikiuos, kad pavyks. smile.gif Pasiskaiciavau, kad turiu visokiu priemoniu paketu ir t.t 4 men, tai tikiuos per ta laika ismokti. Bandysiu tartis su jumis, jei kas nesigaus. Idomu ka kalbesiu kai pabandysiu.... cool.gif Sutinku, kad sia priemone ivaldyt reikia igudziu. cool.gif
Atsakyti
pirkau 1 dydi. Man dar iki 30 toloka, ir pati negimdzius, nes CP dare. pirma nakti kai isidejau neprabego, tai labai apsidziaugiau, maniau super isiskaiciau i teorija ir pasinaudojau ja praktiskai, bet diena nespejau keist kelnaiciu, nes iklotu neturejau tuo metu blush2.gif nu bego kiaurai, kas 3 val pilna taurele buvo ir dar per sonus bego doh.gif
Atsakyti
QUOTE(rabelkyte @ 2011 08 31, 23:25)
pirkau 1 dydi. Man dar iki 30 toloka, ir pati negimdzius, nes CP dare. pirma nakti kai isidejau neprabego, tai labai apsidziaugiau, maniau super isiskaiciau i teorija ir pasinaudojau ja praktiskai, bet diena nespejau keist kelnaiciu, nes iklotu neturejau tuo metu  blush2.gif  nu bego kiaurai, kas 3 val pilna taurele buvo ir dar per sonus bego  doh.gif

Tai jei rasote keitete kas 3 val ir ji budavo pilna,tai reikejo dazniau keisti. mirksiukas.gif Kur ten viskas dings,jei jau net per krastus begdavo? g.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(rabelkyte @ 2011 08 31, 21:34)
pirma karta naudojau diva cup, patikimo tai patiko nes nesijaucia ir niekas negrauzia, bet man prabego kelis kart  verysad.gif  tikiuosi susidraugausim dar ir avariju nenutiks  g.gif

gal reikėjo didesnę pirkt g.gif Jeigu prsipildo ir bėga pro šonus, tai reiktų dažniau keist 4u.gif Ir šiaip pas gydytoją kreipčiausi dėl tooookių gausių mėnesinių unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(SURIKATA @ 2011 08 31, 22:11)
Dziugu, tas mazas stresas ir manes laukia artimiausiom dienom.  blush2.gif
Pirma karta naudojai Diva cup?O kaip sekes kitas dienas? O koki dydi pirkai?
O kiek kartu naudoji taurele per mmm t.y. kiek dienu? Gal jei naudotum daugiau t.y. dazniau tai isidetum taurele geriau... Igytum daugiau igudziu. Ir manau problemu butu maziau. Mano nuomone cia kaip su vaiku pampersais, kai turi pirma vaika tai dazniau prabega pro sali, kai augini antra, tai tokiu bedu jau buna maziau. Tad manau nenukabink nosies, ir praktikuokis dazniau. O as dar laukiu mmm, kada galesiu ja pabandyti. Ir tikiuos, kad pavyks. smile.gif  Pasiskaiciavau, kad turiu visokiu priemoniu paketu ir t.t 4 men, tai tikiuos per ta laika ismokti. Bandysiu tartis su jumis, jei kas nesigaus. Idomu ka kalbesiu kai pabandysiu.... cool.gif Sutinku, kad sia priemone ivaldyt reikia igudziu. cool.gif


Turiu jau 3 metus, bet naudoju tik kas kelis mėn., tai ir neįgundu. ax.gif Aš viena iš tų, kurios kažkaip nesusidraugauja su šia taurele. unsure.gif
Bet mano mmm nėra ypač gausios, tai dažnai su daugkartiniais įklotais apsieinu. smile.gif


Atsakyti
QUOTE(rabelkyte @ 2011 08 31, 22:25)
pirkau 1 dydi. Man dar iki 30 toloka, ir pati negimdzius, nes CP dare. pirma nakti kai isidejau neprabego, tai labai apsidziaugiau, maniau super isiskaiciau i teorija ir pasinaudojau ja praktiskai, bet diena nespejau keist kelnaiciu, nes iklotu neturejau tuo metu  blush2.gif  nu bego kiaurai, kas 3 val pilna taurele buvo ir dar per sonus bego  doh.gif



Manau kiekviena moteris zino mazdaug kiek ji kraujuoja. T.y ar stipriai, ar vidutiniskai... Ir tada aisku, jei daug kraujuoji, tai reikia dazniau isplauti ta taurele ir vel isideti. Kokio dyzio naudodavai paketus ar tamponus? g.gif Kas kiek laiko reikedavo keisti? g.gif As manau, kad man uzteks 1 dydzio, nors turiu du vaikus, o kraujuoju sakyciau daugiau tik 1-3 diena, tada naudoju OB normal, keiciu kas 4 valandas, 4-5 diena uztenka mini OB, ji pakeiciu kas kokias 5-6 val.Ir tai po 5-6 val. budavo nepilnai "suteptas". cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo SURIKATA: 01 rugsėjo 2011 - 11:14
QUOTE(SURIKATA @ 2011 09 01, 12:13)
Manau kiekviena moteris zino mazdaug kiek ji kraujuoja. T.y ar stipriai, ar vidutiniskai... Ir tada aisku, jei daug kraujuoji, tai reikia dazniau isplauti ta taurele ir vel isideti. Kokio dyzio naudodavai paketus ar tamponus?  g.gif Kas kiek laiko reikedavo keisti?  g.gif As manau, kad man uzteks 1 dydzio, nors turiu du vaikus, o kraujuoju sakyciau daugiau tik 1-3 diena, tada naudoju OB normal, keiciu kas 4 valandas, 4-5 diena  uztenka mini OB, ji pakeiciu kas kokias 5-6 val.Ir tai po 5-6 val. budavo nepilnai "suteptas".  cool.gif

tai kad taurelės dydis ne tiek nuo talpos priklauso, o kiek nuo skersmens, gimdžiusiom ji būna kiek didesniu skersmeniu.
Atsakyti
QUOTE(rabelkyte @ 2011 08 31, 22:25)
pirkau 1 dydi. Man dar iki 30 toloka, ir pati negimdzius, nes CP dare. pirma nakti kai isidejau neprabego, tai labai apsidziaugiau, maniau super isiskaiciau i teorija ir pasinaudojau ja praktiskai, bet diena nespejau keist kelnaiciu, nes iklotu neturejau tuo metu  blush2.gif  nu bego kiaurai, kas 3 val pilna taurele buvo ir dar per sonus bego  doh.gif

tai visai normaliai, ypač pirmomis dienomis, reikia dažniai pasikeist, nes visada mmm gausesnes tada, o vėliau reikės mažiau
o didesnes taurelės nematau reikalo pirkt, ypač jei tinka šį mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(uoga 3 @ 2011 09 01, 00:28)
Tai jei rasote keitete kas 3 val ir ji budavo pilna,tai reikejo dazniau keisti. mirksiukas.gif Kur ten viskas dings,jei jau net per krastus begdavo? g.gif  biggrin.gif

nu su kaupu pilna nebudavo tikrai, bet kur tas zenkliukas kur 15 ml jau, iki tiek prisipildydavo, tai nezinau kur cia bedos g.gif
Siaip visad mano gausokos mmm pirmom dienom, o dabar jos dar tik antra karta po gimdymo atsirado, tai nezinau kaip bus mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(rabelkyte @ 2011 09 01, 17:50)
nu su kaupu pilna nebudavo tikrai, bet kur tas zenkliukas kur 15 ml jau, iki tiek prisipildydavo, tai nezinau kur cia bedos  g.gif
Siaip visad mano gausokos mmm pirmom dienom, o dabar jos dar tik antra karta po gimdymo atsirado, tai nezinau kaip bus  mirksiukas.gif

tai su kaupu ir nebus, prisipildo iki skylučių
tai tada nėra reikalo nerimaut, organizmui dar reikės kiek laiko atsistot į vėžes, o jei dar ir anksčiau buvo gausesnės... 4u.gif
Atsakyti

Papildyta:
QUOTE(irisas @ 2011 09 01, 15:20)
tai kad taurelės dydis ne tiek nuo talpos priklauso, o kiek nuo skersmens, gimdžiusiom ji būna kiek didesniu skersmeniu.


Tai sita as suprantu. smile.gif As norejau pasakyt, kad jei moteris daugiau kraujuoja, tada reikia dazniau keisti taurele, t. ja plauti ir vel isideti.

Nes ta moteris, kur rase:

"
QUOTE(rabelkyte @ 2011 08 31, 22:25)
pirkau 1 dydi. Man dar iki 30 toloka, ir pati negimdzius, nes CP dare. pirma nakti kai isidejau neprabego, tai labai apsidziaugiau, maniau super isiskaiciau i teorija ir pasinaudojau ja praktiskai, bet diena nespejau keist kelnaiciu, nes iklotu neturejau tuo metu  blush2.gif  nu bego kiaurai, kas 3 val pilna taurele buvo ir dar per sonus bego  doh.gif

"


Tai jai beda del to, kad ji daug kraujuoja... Ir jai reikia daznai ja keisti. 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo SURIKATA: 01 rugsėjo 2011 - 18:34