Įkraunama...
Įkraunama...

Menstruacinė taurelė

Selga, tikiuos sekmingai naudosit, papasakokit kaip sekas. Ir Parker taipogi, jau seniau minejau, kad jei taurelei duosit sansa ir i ja ziuresit su smalsumu, o ne su baime, tuomet tikrai susidraugausit. Man panasiai buna su linzem-kiek metu jas jau nesioju, tik neseniai pradejau smarkiai vargt isimdama linzes is akiu. Nu nors nusisauk... irgi jau matau, kaip vaziuoju i optika ryte, kad isimtu biggrin.gif Tada palieku ramybej, pasidarau arbatos, o po pusvalandzio bandau is naujo. Dazniausiai taip ir pasiseka smile.gif

Atsakyti
QUOTE(Mahada @ 2011 08 23, 17:35)
isiveliau i diskusijas tame delfi straipsnyje. oi oi, kaip ten stumia ant taureliu. negaliu kaip liudna. moterys net neciupineje tos taureles, o visus stengiasi nuo jos atkalbeti :/

ką ten ginčytis, irgi skaičiau ir parašiau diskusijose, bet kad moterišmkės nei žino nei ką, kad tik pakudakuot doh.gif
QUOTE(Parker @ 2011 08 24, 10:35)
Paskaicius tiek daug geru atsiliepimu, matyt reiks man atsiprasyti savo mooncup taureles ir issiimti ja vel is maiselio  biggrin.gif Nusipirkau taurele gal pries gera pusmeti.. Pabandziau viena diena, bet kai sustresavau ja isimdama (gal 10 min ja "zvejojau", kad ja isimti, nes niekaip negalejau jos sugriebti uz kotelio doh.gif ), tai padejau giliai i stalciu ir net nebeziurejau i ta puse. Nes tuo momentu kai bandziau issiimti, jau buvo atejusi mintis, kad matyt reiks vaziuoti i ligonines priemimo skyriu ir prasytis, kad gine man ja isimtu  lotuliukas.gif
Na jusu ikvepta duosiu taurelei antra sansa wink.gif

pirmą išėmimą ir aš jau galvojau ligoninę atakuosiu lotuliukas.gif paskui pagalvojau, kad baisiai gėda ir padirbėjau raumenukais biggrin.gif nuo to karto viskas be baimės thumbup.gif
Atsakyti
Labas visoms, uzsisakiau, Diva nr. 1.
Atsakyti
QUOTE(SURIKATA @ 2011 08 26, 16:12)
Labas visoms, uzsisakiau, Diva nr. 1.

vėliau parašykit kaip seksis ir savo įspūdžius, merginom, ypač naujokėm tai labai svarbu mirksiukas.gif
Atsakyti
Laba smile.gif Ot man klausimas -jei esu gimdziuis, tai jau butinai reika antro dydzio?
Gal kas bandete uzsisakyti pigiau kur nors? gal galit rekomenduoti, kur? ax.gif
Matau, kad Nataliuncik galetu padeti?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo auroryte: 28 rugpjūčio 2011 - 20:22
QUOTE(auroryte @ 2011 08 28, 21:21)
Laba smile.gif Ot man klausimas -jei esu gimdziuis, tai jau butinai reika antro dydzio?
Gal kas bandete uzsisakyti pigiau kur nors? gal galit rekomenduoti, kur? ax.gif
Matau, kad Nataliuncik galetu padeti?

as savo Diva2 taurele VA CIA pirkau, gruodzio menesi uz ja sumokejau 67 lt (tokia kaina isejo su 5$ nuolaida, kuria duoda pirmakart apsiperkant sioj parduotuvej). Cia yra ir MOON cup TAURELIU

o kitu taureliu kur galit ieskot paziurekit pirmuose temos puslapiuose, ten yra nemazai nuorodu mirksiukas.gif


o del dydzio labai individualu, bent jau DIvos 1 dydis nuo 2 skiriasi tik skersmeniu, 0,3 cm, tai skirtumas kaip ir mazas, bet as gimdzius du vaikus emiau 2 dydi, nes zinau, kad viduj tikrai gerokai prasitampe ax.gif


Atsakyti
QUOTE(auroryte @ 2011 08 28, 20:21)
Laba smile.gif Ot man klausimas -jei esu gimdziuis, tai jau butinai reika antro dydzio?
Gal kas bandete uzsisakyti pigiau kur nors? gal galit rekomenduoti, kur? ax.gif
Matau, kad Nataliuncik galetu padeti?

ne, ne būtinai, yra labai daug svarbiu faktorių pasirinkat taurelės dydį: aišku svarbiausias yra amžius ir ar esat gimdžiusios, bet jei jus sportuojat, arba gimdymas buvo nenatūralus, o CP, kokio gausumo mėnesines, koks kaklelis, tada reikia atsižvelgt ir į šitą.
Man labai patinka šį lentelę, pabandykit atsakyt į klausimus ir pažiūrėkit kas jums išeina

Ir pavzd. Diva1 pagal dydį beveik tokia pat kaip Lady cup2, t.p. yra ir su kitom, čia yra taurelių palyginimai, nuotraukos, galit apžiūrėt kaip jie skiriasi, todėl vienareikšmiškai ir sakyt kad tik 2 dydį jums imt negalima 4u.gif


Atsakyti
na draugauju as irgi su Diva, ka galiu pasakyt - kur as buvau tiek metu tongue.gif dar tik 2 diena, bet drauges patapom biggrin.gif
labai gerai paskaiciau sia tema, buvau pasiruosus taip sakant ir nei idejimas, nei isemimas nesukele dideliu problemu, sioks toks lengvas stresiukas yra, bet dar tik pirmos dienos...
tikrai rekomenduoju visoms 4u.gif
Atsakyti
Labas, gavau siandien Diva Nr. 1. Tik man idomu kodel instrukcijoj raso keisti taurele kas 12 men? O internete raso 3-5 metai garantija duoda gamintojai...Idomu kodel taip? Ar tikrai reikia nauja pirkti po 12 men? Ir kaip dabar ja paruosti pirmam naudojimui? Kaip supratau is instrukcijos pavirti 20 min, nes ten parasyta, kad ipilti pakankamai vandens, kad jis neisgaruotu, kad jo uztektu.... g.gif

Laukiu mmm ir ziuresim kaip cia bus. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(SURIKATA @ 2011 08 31, 15:09)
Labas, gavau siandien Diva Nr. 1. Tik man idomu kodel instrukcijoj raso keisti taurele kas 12 men? O internete raso 3-5 metai garantija duoda gamintojai...Idomu kodel taip? Ar tikrai reikia nauja pirkti po 12 men? Ir kaip dabar ja paruosti pirmam naudojimui? Kaip supratau is instrukcijos pavirti 20 min, nes ten parasyta, kad ipilti pakankamai vandens, kad jis neisgaruotu, kad jo uztektu.... g.gif

Laukiu mmm ir ziuresim kaip cia bus.  smile.gif

aš naudoju jau virš metų ir kol kas tikrai nežadu keist smile.gif o keist siūlo manau tam, kad tik pirktų biggrin.gif
aš nevirinu 20 minučių blush2.gif kokias 5-7 gal g.gif o šiaip virinu distiliuotame vandenyje, nes paprastas vanduo pas mane baisiai kietas ir ant taurelės susidaro kalkių apnašėlės, nei estetinis vaizdas, nei norisi tokią naudot biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(irisas @ 2011 08 31, 18:38)
aš naudoju jau virš metų ir kol kas tikrai nežadu keist smile.gif o keist siūlo manau tam, kad tik pirktų  biggrin.gif
aš nevirinu 20 minučių  blush2.gif kokias 5-7 gal  g.gif o šiaip virinu distiliuotame vandenyje, nes paprastas vanduo pas mane baisiai kietas ir ant taurelės susidaro kalkių apnašėlės, nei estetinis vaizdas, nei norisi tokią naudot  biggrin.gif


Aš irgi manau, kad siūlo tik tam, kad daugiau jų išpirktų.

Kai pirkau savo Moon Cup, buvau skaičius, kad tinkamai jį prižiūrint galima naudot 3 metus ar ilgiau, kol jis įtrūksta ar pan. Aš savąjį turiu jau 3 metus, tiesa, naudoju nedaug. Bet atrodo kaip naujas. smile.gif

Atsakyti
pirma karta naudojau diva cup, patikimo tai patiko nes nesijaucia ir niekas negrauzia, bet man prabego kelis kart verysad.gif tikiuosi susidraugausim dar ir avariju nenutiks g.gif
Atsakyti