Įkraunama...
Įkraunama...

Menstruacinė taurelė

nagla-nachale, tai normalu, man irgi pirmą laiką pamausdavo pilvą, net atrodydavo kad pastoviai pilną pūslė, bet po kiek laiko praėjo, čia kaip ir viskam, reikia adaptuotis

Kristukas94,
jei tik truputi, tai gal rimtai nuo sienelių, kai keičiat, bet jei per visą nešiojimo laiką teplioja, gali būt kad arba blogai įsidėjot, arba jį jums per maža
Atsakyti
QUOTE(mmazuliuke @ 2011 03 21, 18:59)
Tai kiek supratau iseina 120lt? g.gif nerandu kiek atsiuntimas kainuoja g.gif

Kai as pirkau - siuntimas buo nemokamai, bet mokejau tai gal apie 85lt g.gif

QUOTE(Ajile @ 2011 03 22, 19:10)
Na kaip as pavydziu toms kurios iskart moka kaip ja taisyklingai isidet  ax.gif As dar mokausi-tai pavyksta tai ne,kazkokia as kerepla  verysad.gif Bet daiktas tikrai vertas demesio  thumbup.gif

Nesijauskit vienisa, tamsta biggrin.gif as naudoju gal jau puse metu, bet man vis pateplioja, isidedu maza iklotuka ir super, neimu i galva ax.gif Vis dar tikiuosi ismokti biggrin.gif

QUOTE(Cioca @ 2011 03 22, 20:08)
Ar yra nusivylusių taurele? ax.gif Ar nepasireiškė kokie ginekologiniai susirgimai ir pan.?

Dar negirdejau, tik labai daug bijanciu isbandyti, o kai pasiryzta, tik daugybe sukaujanciu KUR AS ANKSCIAU BUVAU thumbup.gif thumbup.gif
Man grybelis tfu tfu dingo ax.gif ne is karto, ir visu nuopelnu negaliu taurelei atiduoti, bet tikiu, kad ir ji pasitarnavo tam tikslui ax.gif
Atsakyti
QUOTE(kregzde @ 2011 03 27, 13:18)
Gal per siaura  g.gif  Ar jau didžiausią turite?

turiu mooncup didesniaja
Papildyta:
ok nesijausiu biggrin.gif ,vis geriau ,nei tamponai.Na nuo sieneliu manau butu maziau.O cia ne taip mazai g.gif
Atsakyti
nezinau ka galvot,jau antras ciklas su tarele baiges,bet abu kartus besibaiginejat kazko neaiskiai pilvo apacia maudzia,niekada taip nebudavo g.gif .Ir kai paskutines pora dienu nenaudoju taureles,tai iskyros kresuliais iseina,niekad taip nebudavo..
Atsakyti
QUOTE(Kristukas94 @ 2011 03 29, 18:46)
nezinau ka galvot,jau antras ciklas su tarele baiges,bet abu kartus besibaiginejat kazko neaiskiai pilvo apacia maudzia,niekada taip nebudavo g.gif .Ir kai paskutines pora dienu nenaudoju taureles,tai iskyros kresuliais iseina,niekad taip nebudavo..

krešuliai tai čia normalu, jus gi nekeičiat kas pusvalandį, o dėl skausmų, jei ir kitą kartą po mmm bus maudimas, gal pasirodykit pas gyd., nes gali būt kad turit kokių žaizdelių
Atsakyti
QUOTE(nataliuncik @ 2011 03 21, 21:33)

su žemų kaklelių geriau pasitart su ginę



QUOTE(nataliuncik @ 2011 03 22, 21:43)

Pasitart su gyd. reikia pas ką yra žaizdelių arba žemų kaklelių

reiskia turiu vaziuot i kita miesta, nes musu poliklinikos tamsuoles, dirbancios tarybiniu laiku ziniom kazin ar isvis bus apie toki geri girdejusios lotuliukas.gif Naudoju, kaklelis zemai, su 3 ciklu jauciausi vis geriau ir geriau (tikrai reikia priprast prie naujo svetimkunio cool.gif ), tad nesuku sau galvos thumbup.gif
nors dar svarstau isigyt mazesne taurele nei Diva 2 g.gif
Atsakyti
QUOTE(Kristukas94 @ 2011 03 29, 19:46)
nezinau ka galvot,jau antras ciklas su tarele baiges,bet abu kartus besibaiginejat kazko neaiskiai pilvo apacia maudzia,niekada taip nebudavo g.gif .Ir kai paskutines pora dienu nenaudoju taureles,tai iskyros kresuliais iseina,niekad taip nebudavo..


Nu manau pas ginekologa kuo skubiau. Juk tai gali but ir sutapimas viso labo, gal ne taurele kalta.
Atsakyti
O man zinokit mergaites antro ciklo su taurele pirma diena. Ir vel as su ja nesusitariu doh.gif, ir vel neisidedu taip kad nepraleistu. Kazi is kelinto karto dabar persilausiu schmoll.gif .
Atsakyti
Sveikos. Ateinu čia pasidžiaugti, nes man taurelė pasiteisino 100% (divacup). Nei viena mano draugė nebuvo taurelės naudojusi ir žiūrėjo į ją įtariai, bet atsiliepimų visgi norisi išgirsti, todėl pasiskaičiau šitą temukęsmile.gif. O perskaičius labai suabejojau ar pirkt taurelę, nes kitos susidūrė su kai kuriomis problemomis. Atsirado visokių baimių, kad netiks, nemokėsiu įsidėt ar dar balažin kas. Na, bet visas baimes nukišau užantin ir nusipirkau. O pasirodo, kad mano visos baimės buvo visai bereikalo. Viskas yra daug paprasčiau nei aprašyta. Įsidėjau ją iš karto, niekas nepratekėjo, jokių nepageidaujamų reiškinių neatsirado, viskas thumbup.gif . Taigi drąsiau mamos 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(šarlotė @ 2011 03 30, 02:53)
reiskia turiu vaziuot i kita miesta, nes musu poliklinikos tamsuoles, dirbancios tarybiniu laiku ziniom kazin ar isvis bus apie toki geri girdejusios lotuliukas.gif Naudoju, kaklelis zemai, su 3 ciklu jauciausi vis geriau ir geriau (tikrai reikia priprast prie naujo svetimkunio  cool.gif ), tad nesuku sau galvos thumbup.gif
nors dar svarstau isigyt mazesne taurele nei Diva 2 g.gif

jei nėra jokiu blogu reiškiniu, tai puiku thumbup.gif

QUOTE(hondute @ 2011 03 30, 13:26)
O man zinokit mergaites antro ciklo su taurele pirma diena. Ir vel as su ja nesusitariu  doh.gif, ir vel neisidedu taip kad nepraleistu. Kazi is kelinto karto dabar persilausiu schmoll.gif .

svarbu nenuleiskit rankas, susidraugaukit su taurele mirksiukas.gif

QUOTE(ginta123 @ 2011 03 30, 14:52)
Sveikos. Ateinu čia pasidžiaugti, nes man taurelė pasiteisino 100% (divacup).
Taigi drąsiau mamos  4u.gif

bigsmile.gif thumbup.gif
Atsakyti
As galvoju,kad maziau problemu su pratekejimu turi tos mergaites,kurios maziau kraujuoja.As su baime laukiu kito ciklo ir noru-kazi kaip seksis.
Atsakyti
QUOTE(Ajile @ 2011 03 30, 16:27)
As galvoju,kad maziau problemu su pratekejimu turi tos mergaites,kurios maziau kraujuoja.As su baime laukiu kito ciklo ir noru-kazi kaip seksis.

neteisingai galvojat schmoll.gif , pas mane tikrai gausiai viskas ten - pirma diena keiciu net kas valanda - ir neprateka (aisku jei nepaveluoju ispilt) schmoll.gif
Atsakyti