Įkraunama...
Įkraunama...

Menstruacinė taurelė

QUOTE(Selga @ 2011 08 13, 18:49)
Nors aš ne Sega, bet dėkoju už nuorodą, pasidomėjau jų dydžiu ir aš mirksiukas.gif Išvada: vizualiai Divos pačios masyviausios.  unsure.gif
Nelabai ir aš įsivaizduoju savęs darbovietės tuolete ją keitinėjant blush2.gif , ale , bet nepabandęs nežinosi smile.gif . O jūs gimdžiusi? g.gif


Ne. Bet kai jį pirkau, buvo keli metai iki 30, o pagal juos, nuo 30 jau reikia didesnio dydžio. Nors aš abejodama dar pamatavau juos abu, tai skirtumas buvo tikrai nedidelis, keli mm.
Nu tiesiog man atrodo, kad kartais sąlygos būna tokios nehigieniškos, kad tiesiog baisu jį keist, kad kokia bakterija nepakliūtų.
Bet šiaip nesigailiu, kad pirkau. Išbandžiau ant savęs, paketų ir tamponų tikrai daug susitaupo, o naudoti jį galima ilgai. Tik va, nejaučiu jam tokios meilės, kaip kitos. Ir iš tos nemeilės pritingiu naudot. blush2.gif
Atsakyti
Kokio didziausio turio gali buti taurele? Turiu Diva mazesniaja, susidraugavom, galvoju gal reikia didesnes pirmom mmm dienom...
Atsakyti
QUOTE(CervusDama @ 2011 08 14, 16:12)
Kokio didziausio turio gali buti taurele? Turiu Diva mazesniaja, susidraugavom, galvoju gal reikia didesnes pirmom mmm dienom...

o norit didesnės kodėl? prateka ar šiaip, kad mažiau keist?
jei didesne, tai galit imt Diva, o jei vienodo dydžio tai Lady didele
Atsakyti
QUOTE(nataliuncik @ 2011 08 14, 18:34)
o norit didesnės kodėl? prateka ar šiaip, kad mažiau keist?
jei didesne, tai galit imt Diva, o jei vienodo dydžio tai Lady didele

jo, grynai del to, kad reciau keist... Nu pamastysiu dar g.gif
Atsakyti
QUOTE(Mannu @ 2011 08 14, 10:39)
Ne. Bet kai jį pirkau, buvo keli metai iki 30, o pagal juos, nuo 30 jau reikia didesnio dydžio. Nors aš abejodama dar pamatavau juos abu, tai skirtumas buvo tikrai nedidelis, keli mm.
Nu tiesiog man atrodo, kad kartais sąlygos būna tokios nehigieniškos, kad tiesiog baisu jį keist, kad kokia bakterija nepakliūtų.

nereikia bakterijų bijot biggrin.gif man rodos nuo vyro daugiau visko gaunama, negu nuo taurelės biggrin.gif Ir sterilumo pas mus ten tikrai nėra rolleyes.gif
Atsakyti
Kažkada skaičiau, bet jau nepamenu, prie kurios taurelės būna pridėtas maišiukas jos laikymui? g.gif Žvelgiant į Divos ir Mooncup'o įpakavimus, neatrodo, kad ten būtų dar koks "futliaras" jai g.gif Nelabai turbūt jo ir reikia, bet visvien įdomu mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Selga: 15 rugpjūčio 2011 - 09:34
QUOTE(Selga @ 2011 08 15, 10:32)
Kažkada skaičiau, bet jau nepamenu, prie kurios taurelės būna pridėtas maišiukas jos laikymui?  g.gif Žvelgiant į Divos ir Mooncup'o įpakavimus, neatrodo, kad ten būtų dar koks "futliaras" jai  g.gif Nelabai turbūt jo ir reikia, bet visvien įdomu  mirksiukas.gif

Moon Cup tikrai turi futliara blush2.gif , ir nu reikia gi jo - o kur laikyt kol nenaudoji? as apskritai kai nzn kada man uzreikes -nesiojuos rankinuke - kad reikalui esant gedos nebutu blush2.gif
Atsakyti
Prie Diva tikrai yra maišelis jos laikymui smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Kriiste @ 2011 08 15, 10:39)
Moon Cup tikrai turi futliara blush2.gif , ir nu reikia gi jo - o kur laikyt kol nenaudoji?



QUOTE(Fija* @ 2011 08 15, 10:39)
Prie Diva tikrai yra maišelis jos laikymui smile.gif

Ale tai pasisekė- mislinau bent pagal tą kriterijų apsispręsiu, t.y pirksiu tą, kuri turi maišelį, nes niekaip tarp Divos ir Mooncup neapsisprendžiu, bet dabar apsispręsti nė kiek nelengviau biggrin.gif Ačiū 4u.gif
Atsakyti
Prie Diva ir Ladycup yra laikymo maišeliai, tokios pat spalvos kaip ir taurelė smile.gif
Atsakyti
Selga, man teko pora kartu susitvarkyt darbe su taurele (daugiau kazkaip nepakliuvo, kad pirmoji mm diena butu ne savaitgali ar ne atostogu metu). Velesnem dienom susitvarkau grizus namo. O darbe procedura jau ismokus-nusiplovus svariai rankas jokiu duru rankenu jom nebelieciu, o naudoju popierinius ranksluoscius, tad bakteriju jokiu nepakliuna. O geriausiai tinka invalidu tuoletas-nes ten kriaukle visai salia ir privati thumbup.gif

Mooncup maiselis naturaliu medziagu, nedazytas ir nespalvotas, be jokiu nereikalingu priedu smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo biti atskrend: 17 rugpjūčio 2011 - 15:19
QUOTE(biti atskrend @ 2011 08 17, 16:18)
Selga, man teko pora kartu susitvarkyt darbe su taurele (daugiau kazkaip nepakliuvo, kad pirmoji mm diena butu ne savaitgali ar ne atostogu metu). Velesnem dienom susitvarkau grizus namo. O darbe procedura jau ismokus-nusiplovus svariai rankas jokiu duru rankenu jom nebelieciu, o naudoju popierinius ranksluoscius, tad bakteriju jokiu nepakliuna. O geriausiai tinka invalidu tuoletas-nes ten kriaukle visai salia ir privati  thumbup.gif



Kaip vaizdingai aprašyta. blush2.gif smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mannu: 17 rugpjūčio 2011 - 17:54