Įkraunama...
Įkraunama...

Menstruacinė taurelė

QUOTE(Selga @ 2011 08 08, 09:59)
Rankuosi tarp Mooncup ir Divacup  g.gif
Kiek skaičiau, esminis skirtumas tarp jų- Diva minkštesnė. Buvo daug nuomonių, kad geriau kietesnė taurelė, nes lengviau viduj išsiskleidžia. Atrodo, Mooncup būtų patogesnė, bet vat klausimas, ar tas kietumas nėra labiau jaučiamas ir viduje? Klausimas gal nelabai vykęs, bet mane domina tai dėl to, kad tamponų naudot negaliu dėl nuolatinio kamščio pojūčio schmoll.gif

jei jus labai jautri, viską gerai jaučiat, tai tada geriau paimt Diva, minkštesne

pas mane Ladycup ir Diva, tai Lady minkštesne už Diva, ir kai pirmos dienos, ypač kai skausmingos, tai kai įdedi minkštesne tai ne taip skausmingai išsiskleidžia taurelė, nors pats skausmas trunka sekunde, bet vis tiek nemalonu
Atsakyti
QUOTE(nataliuncik @ 2011 08 08, 13:15)
jei jus labai jautri, viską gerai jaučiat, tai tada geriau paimt Diva, minkštesne

pas mane Ladycup ir Diva, tai Lady minkštesne už Diva, ir kai pirmos dienos, ypač kai skausmingos, tai kai įdedi minkštesne tai ne taip skausmingai išsiskleidžia taurelė, nors pats skausmas trunka sekunde, bet vis tiek nemalonu

Ačiū, tada jau nusprendžiau, kad man geriau Diva, tik vat skaičiau, kad po virinimų kažkuriai dar labiau ji suminkštėjo unsure.gif , tad, kaip manot, ar esant ypač gausioms mm ir minkštai taurelei, nėra didesnės pratekėjimo tikimybės? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Selga: 08 rugpjūčio 2011 - 17:51
QUOTE(Selga @ 2011 08 08, 17:31)
Ačiū, tada jau nusprendžiau, kad man geriau Diva, tik vat skaičiau, kad po virinimų kažkuriai dar labiau ji suminkštėjo  unsure.gif , tad, kaip manot, ar esant ypač gausioms mm ir minkštai taurelei, nėra didesnės pratekėjimo tikimybės?  g.gif

Is tikruju tai po virinimo toks vaizdas, kad man ji dar labiau sukietejo is pirmo suspaudimo, bet tikrai nesuminkstejo. Nebent po labai daug virinimu gal kazkam taip atsitiko, tad nezinau. Bet as virinau dar tik du kartus ir tikrai nesuminkstejo ji smile.gif
Atsakyti
QUOTE(iewike @ 2011 07 29, 16:00)
dabar tik uzmaciau apie tas taureles... siaip, labai viliojanciai atrodo, tik iskilo toks klausimas. O kai miegi, atsigulus, ar neisteka tas kraujas atgal i gimda ar net i pilvo ertme kaip nors.... As turiu endometrioze, kazin ar tiktu tos taureles man, nes gal tai butu rizika kad tas kraujas visas nepasisalins, o kur nors pasiliks ir paskui susidarys visokie zidinukai negeri....


iewike, kad nesubega. Kiek suprantu, moters fiziologija tokia, kad makstis nera visai lygiagreti vertikalei stovint ar horizontalei gulint. Tai kai jau skystis buna isbeges is gimdos, atgal nebesubega turbut. O nakti miegant, tai ir is gimdos turbut neisbega daug, gravitacija netraukia. Siaip ar taip, as jau virs metu naudoju taurele ir jokiu problemu neturejau, tfu tfu tfu.

As naudoju Mooncup. Nei ka nors nemalonaus jauciu jai issiskleidziant, nei isidejus. To kietumo ar minkstumo visai nepastebiu.
Atsakyti
Sveikos,

jau puse metu turiu Diva, super daiktas thumbup.gif Aisku kartais buna, kad blogai idedu, bet pataisau ir viskas OK.
niekad negrizciau prie tamponu ar paketu schmoll.gif
Atsakyti
Sveikos taurelininkės biggrin.gif . Būkit geros, priminkit, kuri iš taurelių yra trumpiausia - gal ladycup?
Atsakyti
Sega, apziurek si puslapi, pati pamatysi kuri tau priimtiniausia, daug taureliu palyginta. Ladycup mazesne nei Diva, viena forumiete kaip tik pirks Ladycup, iseis pigiau grybo thumbup.gif

Taureliu palyginimai, nuotraukos mirksiukas.gif
http://menstrualcups...s-photo-library
Atsakyti
Aš tikriausiai viena iš tų nelaimingųjų, kuriai ši taurelė nelabai. Jau kelis metus turiu Moon Cup, nu bet nepavyksta man su juo susidraugaut niekaip. sad.gif Tai nusiplaut jį komplikuota, ne namie nelabai higieniška, tai šiaip.. O ir įsidėt bei traukt jį nėra man taip super lengva. Mieliau naudoju medžiaginiu hig. paketus. Bet labai džiaugiuosi už tas, kurioms Moon Cup patinka ir tinka. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(šarlotė @ 2011 08 12, 20:44)

Nors aš ne Sega, bet dėkoju už nuorodą, pasidomėjau jų dydžiu ir aš mirksiukas.gif Išvada: vizualiai Divos pačios masyviausios. unsure.gif

QUOTE(Mannu @ 2011 08 13, 12:01)
Aš tikriausiai viena iš tų nelaimingųjų, kuriai ši taurelė nelabai. Jau kelis metus turiu Moon Cup, nu bet nepavyksta man su juo susidraugaut niekaip. sad.gif Tai nusiplaut jį komplikuota, ne namie nelabai higieniška, tai šiaip.. O ir įsidėt bei traukt jį nėra man taip super lengva. Mieliau naudoju medžiaginiu hig. paketus. Bet labai džiaugiuosi už tas, kurioms Moon Cup patinka ir tinka.  thumbup.gif

Nelabai ir aš įsivaizduoju savęs darbovietės tuolete ją keitinėjant blush2.gif , ale , bet nepabandęs nežinosi smile.gif . O jūs gimdžiusi? g.gif
Atsakyti
Selga, jei mmm nera baisiai gausios - gali but, kad darbe tik karteli teks pasikeist, o gal ir istempsit iki darbo pabaigos. As pirmas dienas plaukiu, todel galiu maximum 3-4 h istempt, kieno mmm nera labai gausios - keicia daug reciau.
O siaip ir darbe nesunku pasikeist, tik turekit su savim buteliuka svaraus vandens

man taip pat atrodo, kad Diva viena didesniu, todel dabar ziuriu ciut pazesne, nors dabar jau ir Divos 2 dydis man tinkamas, prisitaikiau prie jo, nejauciu
Atsakyti
QUOTE(šarlotė @ 2011 08 13, 19:20)
man taip pat atrodo, kad Diva viena didesniu, todel dabar ziuriu ciut pazesne, nors dabar jau ir Divos 2 dydis man tinkamas, prisitaikiau prie jo, nejauciu

Esant gausioms mm tas jos didumas ne taip jau ir blogai mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Selga: 13 rugpjūčio 2011 - 18:42
QUOTE(sega @ 2011 08 12, 17:24)
Sveikos taurelininkės  biggrin.gif . Būkit geros, priminkit, kuri iš taurelių yra trumpiausia - gal ladycup?

trumpesne Ladycup

QUOTE(Selga @ 2011 08 13, 17:49)
Nors aš ne Sega, bet dėkoju už nuorodą, pasidomėjau jų dydžiu ir aš mirksiukas.gif Išvada: vizualiai Divos pačios masyviausios.  unsure.gif
Nelabai ir aš įsivaizduoju savęs darbovietės tuolete ją keitinėjant blush2.gif , ale , bet nepabandęs nežinosi smile.gif . O jūs gimdžiusi? g.gif

Diva nemasyvi, tik taip atrodo, tik kad Divos mažas dydis beveik t.p. kaip Ladycup didelis mirksiukas.gif
Prieš užeinant į tualetą pripilat mažą buteliuką ir paimu dezinfekuojamąjį skystį rankom ir viskas, galima pasikeist mirksiukas.gif
Atsakyti