Įkraunama...
Įkraunama...

Menstruacinė taurelė

Pirmą kartą pradėjus naudoti aš pavirinau apie 3-5min ir vsio, ir dabar prieš ciklą įmetu į verdantį vandenį, pamakaluoju ir viskas, paskui jau tik nuplaunu kai keičiu. smile.gif
Atsakyti
Fija*, užtenka pavirint ant silpnos ugnies apie 3-5min
Atsakyti
Na pasinudosiu jūsų patarimais ir vis dėl to dar atrasiu savyje drąsos išmėginti smile.gif Gal patarimai suveiks, gl blogai ką dariau ir viskas bus puiku, ačiū visoms už plaikymą ir pasidalinimą patirtimi wink.gif
Atsakyti
QUOTE(MejLe_SejLe @ 2011 07 27, 14:14)
Na pasinudosiu jūsų patarimais ir vis dėl to dar atrasiu savyje drąsos išmėginti smile.gif Gal patarimai suveiks, gl blogai ką dariau ir viskas bus puiku, ačiū visoms už plaikymą ir pasidalinimą patirtimi wink.gif

Tikrai jums pavyks,tik nenuleiskite ranku. mirksiukas.gif
As jau rasiau,bet pasikartosiu dar karta...Ir man pirma cikla visiskai nepavyko isideti,nervinausi jau belekaip doh.gif ,sakiau mesiu lauk,nesamone,tik gaila sumoketu pinigeliu. biggrin.gif
Sekanti cikla,isidejau is pirmo karto ,kaip niekur nieko,super daiktas. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(uoga 3 @ 2011 07 27, 15:00)
Tikrai jums pavyks,tik nenuleiskite ranku. mirksiukas.gif
As jau rasiau,bet pasikartosiu dar karta...Ir man pirma cikla visiskai nepavyko isideti,nervinausi jau belekaip doh.gif ,sakiau mesiu lauk,nesamone,tik gaila sumoketu pinigeliu. biggrin.gif
Sekanti cikla,isidejau is pirmo karto ,kaip niekur nieko,super daiktas. thumbup.gif


Tuomet linkiu sau tuo paties smile.gif)) Tikiuos nebeišgyvensiu daugiau to košmaro ;D Nes jau irgi net minčių nebuvo kad dar kažkada mėginsiu smile.gif)
Atsakyti
Na va ir aš jau nusipirkau taurele smile.gif Šiandien pirma diena mm, tai sėdžiu kaip ant adatų. Pirmas įsidėjimas nevykęs, nors atrodė viskas gerai, bet pratekėjo. Įsidėjau antrą kartą ir atrodo sausa. Tai jei per kelias valandas nepratekėjo tai manau jau gal gerai laikosi ir nepratekės smile.gif Žiūrėsiu kaip toliau bus smile.gif tikiuosi pavyks susidraugauti smile.gif
Atsakyti
dabar tik uzmaciau apie tas taureles... siaip, labai viliojanciai atrodo, tik iskilo toks klausimas. O kai miegi, atsigulus, ar neisteka tas kraujas atgal i gimda ar net i pilvo ertme kaip nors.... As turiu endometrioze, kazin ar tiktu tos taureles man, nes gal tai butu rizika kad tas kraujas visas nepasisalins, o kur nors pasiliks ir paskui susidarys visokie zidinukai negeri....
Atsakyti
O ar jos tinka, kam menesines ziauriai skausmingos blush2.gif As vis i ja ziuriu ziuriu ir mastau ar pirkti ar ne blush2.gif , nes menesines 1 ir 2 dienas tokios skausmingos ( jei nenaudoju diclac zvakuciu ), bet ir ziauriai gausios, po 12 allways per diena - ar man ten uzteks tu 12 val ( kaip rekomenduoja ) , nepersipildys, nes jos turis berods 30 ml, o 12 papersu blush2.gif tai manau kad daugiau sudaro g.gif Nu pasimetus sitoj vietoj doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Stichija @ 2011 08 01, 11:59)
O ar jos tinka, kam menesines ziauriai skausmingos  blush2.gif  As vis i ja ziuriu ziuriu ir mastau ar pirkti ar ne  blush2.gif , nes menesines 1 ir 2 dienas tokios skausmingos ( jei nenaudoju diclac zvakuciu ), bet ir ziauriai gausios, po 12 allways per diena - ar man ten uzteks tu 12 val ( kaip rekomenduoja ) , nepersipildys, nes jos turis berods 30 ml, o 12 papersu  blush2.gif  tai manau kad daugiau sudaro  g.gif  Nu pasimetus sitoj vietoj  doh.gif

Na dėl gausumo tai aš manau 12val tikrai neišnešiosit kai tokios gausios, reikės ištuštinti dažniau, bet vis tiek ne 12 kartų smile.gif pirmas dvi dienas gal kas kokias 3-4kartus reikės. Bet tai nepalyginama su tokiu dažnu paketų keitimu. Aš dar neseniai tik išbandžiau, pirmas ciklas, bet man tai super smile.gif negaliu atsidžiaugti. O dėl skausmingumo, tai kaip skaudėjo taip ir skaudės, taurelė nei sumažins nei padidins skausmą. Čia tik mano nuomonė... rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Stichija @ 2011 08 01, 12:59)
O ar jos tinka, kam menesines ziauriai skausmingos  blush2.gif  As vis i ja ziuriu ziuriu ir mastau ar pirkti ar ne  blush2.gif , nes menesines 1 ir 2 dienas tokios skausmingos ( jei nenaudoju diclac zvakuciu ), bet ir ziauriai gausios, po 12 allways per diena - ar man ten uzteks tu 12 val ( kaip rekomenduoja ) , nepersipildys, nes jos turis berods 30 ml, o 12 papersu  blush2.gif  tai manau kad daugiau sudaro  g.gif  Nu pasimetus sitoj vietoj  doh.gif

taurele skausmo neitakos mirksiukas.gif

PAgerkit kokiu nakvisu, gal nebus tokios skausmingos.

As pirmas dienas plaukiu, taurele tustinu kai yra poreikis, dazniausia kas 2-4 h, o paketo uztekdavo 20 min - 1 h
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo šarlotė: 01 rugpjūčio 2011 - 12:35
Nusipirkau ir as.Isideti lengvai isejo bet prabego per sonus,istraukti sunkiau sekesi.Bandau toliau.Pirkau Lunette 2 dydzio.
Atsakyti
Rankuosi tarp Mooncup ir Divacup g.gif
Kiek skaičiau, esminis skirtumas tarp jų- Diva minkštesnė. Buvo daug nuomonių, kad geriau kietesnė taurelė, nes lengviau viduj išsiskleidžia. Atrodo, Mooncup būtų patogesnė, bet vat klausimas, ar tas kietumas nėra labiau jaučiamas ir viduje? Klausimas gal nelabai vykęs, bet mane domina tai dėl to, kad tamponų naudot negaliu dėl nuolatinio kamščio pojūčio schmoll.gif
Atsakyti