Įkraunama...
Įkraunama...

Menstruacinė taurelė

QUOTE(MejLe_SejLe @ 2011 07 13, 10:01)
kol su savo nagais aš ją sugaudžiau, kol aš ją ištraukiau iš savęs tai vos ir ne verkt pradėjau, kankinaus ko ne pusvalandį vonioj visom pozom, kotelis slydo vis, niekaip neišlaikiau jo. aš nelinkus prakaituot, bet po proceduros net pilvu prakaitas upeliais bėgo, kakta irgi tas pats. tikrai išgyvenau košmarą ir jau jaučiu bijosiu vėl mėginti :/

Manau, kad reikia tuomet nagus trumpinti, jeigu jau šitaip trukdo blink.gif rolleyes.gif Šiaip tai visko būna, juk pirmas kartas. Nesijaudinkit ir nenuleiskit rankų 4u.gif
Atsakyti
Kad didesės taurelės reiktų tai aš abejoju, nes tada visai neišimčiau jos jaučiu.. Beje tas pats išėmimas, kai jau pats galas ištraukimo, tai labai nemalonus, net suskaudo sad.gif
Na sutraukinėdama raumenimis aš ją paartinau šalia išėjimo, na bet niekaip to kotelio nenulaikau, slysta jis man nors Tu ką sad.gif O jei dar atleidžiu raumenis, vėl gilyn nueina ir vėl reik grabaliot tą kotelį sad.gif
Dėl pasukiojimo - tai man ji nė per kur nesisukioja :/ Net dar neišsiskleidus bandau pasukt ir nesisuka. Kas čia su manim yra, kad nesigauna sad.gif( O taip džiaugiaus, galvoju galėsiu pasidžiaugti kartu su jumis, skleist šią idėją ir toliau, o va kaip gavos sad.gif
Atsakyti
QUOTE(MejLe_SejLe @ 2011 07 14, 07:50)
Dėl pasukiojimo - tai man ji nė per kur nesisukioja :/ Net dar neišsiskleidus bandau pasukt ir nesisuka.

Aš taurelę naudoju jau daugiau kaip metus ir vis dar nesugebu jos pasukt... biggrin.gif Tiesiog apvedu pirštu ir viskas.
Atsakyti
Aš tai išvis kotelį nukirpus esu, jei per naktį giliau įlenda, tai makšties raumenukais pastumiu ir už apačios suėmus pirštais ištraukiu, prieš tai vakumą išleidus.
Atsakyti
QUOTE(nataliuncik @ 2011 07 13, 18:13)
bet dabar gal geriau?


Aciu kad domites smile.gif jo jau geriau thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(MejLe_SejLe @ 2011 07 14, 07:50)
Kad didesės taurelės  reiktų tai aš abejoju, nes tada visai neišimčiau jos jaučiu.. Beje tas pats išėmimas, kai jau pats galas ištraukimo, tai labai nemalonus, net suskaudo sad.gif
Na sutraukinėdama raumenimis aš ją paartinau šalia išėjimo, na bet niekaip to kotelio nenulaikau, slysta jis man nors Tu ką sad.gif O jei dar atleidžiu raumenis, vėl gilyn nueina ir vėl reik grabaliot tą kotelį sad.gif
Dėl pasukiojimo - tai man ji nė per kur nesisukioja :/ Net dar neišsiskleidus bandau pasukt ir nesisuka. Kas čia su manim yra, kad nesigauna sad.gif( O taip džiaugiaus, galvoju galėsiu pasidžiaugti kartu su jumis, skleist šią idėją ir toliau, o va kaip gavos sad.gif


Tik nesinervkite, manau dziauksites ir jus karu smile.gif
Atsakyti
Mejle Sejle, o jus pameginkit ne uz kotuko, o uz dugno suciupt, ji suspaust. Kai su raumenukais nuleisit taurele kiek iseina zemyn, ciupkit uz dugno ir suspauskit, tada judindama i sonus, ar sukdama meginkit istraukt. Pirmus kartus nepabijokit gerai prasizergt ir netgi taip itupt, veliau ismoksit ir paprasciau. Ir ne su nagais, o su pirstais reikia suciupt. O svarbiausia, nepanikuot. Jei neiseina isimt, apsirenkit, nusiplaukit rankas ir eikit isgert arbatos smile.gif O po pusvalandzio bandykit vel. taurele niekur nepabegs, jai nera kur begti, tikrai, tad panikuot neverta. Tikrai ismoksit, ziurekit i sita reikala su smalsumu, o ne su baime mirksiukas.gif ir sekmes!
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo biti atskrend: 21 liepos 2011 - 13:27
QUOTE(MejLe_SejLe @ 2011 07 14, 06:50)
Kad didesės taurelės  reiktų tai aš abejoju, nes tada visai neišimčiau jos jaučiu.. Beje tas pats išėmimas, kai jau pats galas ištraukimo, tai labai nemalonus, net suskaudo sad.gif
Na sutraukinėdama raumenimis aš ją paartinau šalia išėjimo, na bet niekaip to kotelio nenulaikau, slysta jis man nors Tu ką sad.gif O jei dar atleidžiu raumenis, vėl gilyn nueina ir vėl reik grabaliot tą kotelį sad.gif
Dėl pasukiojimo - tai man ji nė per kur nesisukioja :/ Net dar neišsiskleidus bandau pasukt ir nesisuka. Kas čia su manim yra, kad nesigauna sad.gif( O taip džiaugiaus, galvoju galėsiu pasidžiaugti kartu su jumis, skleist šią idėją ir toliau, o va kaip gavos sad.gif

jus neišleidžiat vakuumo, dėl to ir skauda traukiant, pabandykit suimt už dugną ir paspaudus vieną šoną įeis į vidų oras ir tada lengviau išimsit

QUOTE(Satyr @ 2011 07 14, 22:44)
Aciu kad domites  smile.gif jo jau geriau  thumbup.gif
Papildyta:
Tik nesinervkite, manau dziauksites ir jus karu  smile.gif

smile.gif malonu girdėt thumbup.gif
Atsakyti
Sveiki, norėjau pasiteirauti, kaip reikia išmatuoti kaklelį? Nes, kai supratau, perkant ir renkantis reikia žinoti, jis aukštas ar ne.
Atsakyti
QUOTE(biti atskrend @ 2011 07 21, 14:27)
Mejle Sejle, o jus pameginkit ne uz kotuko, o uz dugno suciupt, ji suspaust. Kai su raumenukais nuleisit taurele kiek iseina zemyn, ciupkit uz dugno ir suspauskit, tada judindama i sonus, ar sukdama meginkit istraukt. Pirmus kartus nepabijokit gerai prasizergt ir netgi taip itupt, veliau ismoksit ir paprasciau. Ir ne su nagais, o su pirstais reikia suciupt. O svarbiausia, nepanikuot. Jei neiseina isimt, apsirenkit, nusiplaukit rankas ir eikit isgert arbatos smile.gif O po pusvalandzio bandykit vel. taurele niekur nepabegs, jai nera kur begti, tikrai, tad panikuot neverta. Tikrai ismoksit, ziurekit i sita reikala su smalsumu, o ne su baime  mirksiukas.gif ir sekmes!


Ačiū labai už palaikymą ir tikrai maloniai mielus žodžius smile.gif Na kol kas įsivariau didžiulę baimę ir stresą su tuo kartu, tai sulaukus kitų mmm manau turėsiu atrasti drąsos kad vėl bandyti susidraugauti su šiuo dalyku smile.gif)
O suimti tai aš ir nagais ir pirštais, visaip bandžiau, bet badant traukti jis man tiesiog praslysdavo ir vėl reikdavo sugaudyti sad.gif kas nebuvo pakankamai lengva sad.gif
Ir tuo pačiu klausimas, ją įdėti nereikia giliai? Aš dėjau kad kotelis buvo prie pat išėjimo, lengvai jį suimti galėjau, tik po to nusislinko gilyn.
Papildyta:
QUOTE(nataliuncik @ 2011 07 21, 16:00)
jus neišleidžiat vakuumo, dėl to ir skauda traukiant, pabandykit suimt už dugną ir paspaudus vieną šoną įeis į vidų oras ir tada lengviau išimsit


Bet kad aš suspaudžiau už dugnelio. Turi kažkaip pasijausti kad atsivakumino?
Atsakyti
QUOTE(MejLe_SejLe @ 2011 07 26, 18:24)

Bet kad aš suspaudžiau už dugnelio. Turi kažkaip pasijausti kad atsivakumino?


Tai tu tvirtai suspausk už dugno ir tada trauk ją lauk. Kotelis nėra skirtas ištraukimui, jis tik prisitempti žemyn, kad paimtum už dugno.
Atsakyti
QUOTE(MejLe_SejLe @ 2011 07 26, 18:24)
1.Na kol kas įsivariau didžiulę baimę ir stresą su tuo kartu, tai sulaukus kitų mmm manau turėsiu atrasti drąsos kad vėl bandyti susidraugauti su šiuo dalyku smile.gif)
2.Ir tuo pačiu klausimas, ją įdėti nereikia giliai? Aš dėjau kad kotelis buvo prie pat išėjimo, lengvai jį suimti galėjau, tik po to nusislinko gilyn.
3.Bet kad aš suspaudžiau už dugnelio. Turi kažkaip pasijausti kad atsivakumino?

1.pabandykit prieš mmm pasipraktikuot(geriausia kai ovuliacija vyksta, kad ne taip sausa butu)
2.labai giliai nereikia kišt, bet prie pat išėjimo t.p. negerai, neužsivakuumina, tada slysta giliau
3.reikia ne tik suspaust, bet ir truputi į šoną pakreipt arba viena puse prispaust kad oras įeitu
Atsakyti
Sveiki smile.gif Turiu klausimą, žinau kad apie tai jau kalbėjote, bet nepamenu nei kurioj temoj, nei kur maždaug, tai labai ilgai užtruks ieškojimai blush2.gif Tai gal iš naujo aš paklausiu. Kai dezinfekuojam taurele, tai ją reikia tik įdėti į verdanti vandenį ir palaikyti 20min (parašyta instrukcijoje)išjungus ugnį, ar reikia ja virti net 20min? g.gif
Atsakyti