Įkraunama...
Įkraunama...

Menstruacinė taurelė

Na jau beveik baigiu as su ja susidraugauti thumbup.gif tik sunkiau pirmom dienom kai buna daugiau isskyru tada ji lengviau slidineja, bet cia taip tik viena diena buna tai galima pakentet smile.gif o seip dar ir db kartais praleidzia bet tada pataisau truputi kita kriptim ir viskas ok smile.gif manau kad tuoj priprasiu ir jokiu problemu nebeliks smile.gif smile.gif smile.gif
Papildyta:
QUOTE(šarlotė @ 2011 07 09, 12:35)
o kur merginos perkat Lunette? Mazum parsisiusciau mazesne, butu smagiau pirmom dienom, kai kaklelis buna labai labai zemai


As tai pirkau www.lunette.lt
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Satyr: 11 liepos 2011 - 18:58
mmMm.... malonumas naktį per mmm miegoti be kelnaičių ir tų "pampersų" tongue.gif tongue.gif thumbup.gif
Atsakyti
Na ka parsisiunciau jau senokai ir as taurele. thumbup.gif Dabar antras ciklas(sergu kas antras menuo ) ,kai bandau susidraugauti su ja.
Pirma cikla,tai neprisijaukinau as jos,meciau salin.
Na o siandien isidejau ,kaip niekur nieko ,atrodo ,kad jau 100 metu buciau naudojusi.Ziuresim,kai toliau seksis. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(rabelkyte @ 2011 07 11, 16:16)
pabandziau viena karta isidet taurele  unsure.gif  nu reiks dar pasipraktikuot, bet jauciu ta uodegele reiks nukirpt man smile.gif

kolkas visos nekirpk, trumpink, kol jausi, kad tau netrukdo mirksiukas.gif As visiskai nukirpus
Atsakyti
Neapsisprendžiu dėl taurelės dydžio (gimdžiusi dukart, virš 30m., l. gausios mm, bet trumpai ten "viskas" pas mane blush2.gif ).
Ko gero teks imti Femmecup, nes ji vieno dydžio biggrin.gif , bet, kaip suprantu, atitinka kitų taurelių didesnįjį numerį g.gif .
Atsakyti
QUOTE(monkey-love @ 2011 07 11, 12:35)
Taigi rašiau, kad Divacup man per ilga, nes gimdos kaklelis ją išstumia lauk ir + pats įlenda į taurelę.

Bandau nupiešt kaip yra.
http://ikelk.lt/stor...riginal_img.jpg

Juodi taškiukai tai skylutės, kurios uždengtos kakleliu, todėl jokie pirštų kišimai, kad įleisti oro man nepadeda, nes tiesiog tas oras negali niekaip patektį į taurelės vidų, būtent todėl man skausmingas išėmimas, nes niekaip negaliu įleisti oro. Oras įsileidžia, kai taurelė su kakleliu jau būna prie pat išėjimo, bet tai skausminga ir tikrai negerai  verysad.gif

Gal kas susidūrė ir išsprendė šią problemą?
Puolu į nevilty... taip nesinori grįžt prie paketų ir tamponų


Tai o kas čia blogai g.gif Tai gimdos kaklelis ir gali (turi?) būti taurelėje. Per menstruacijas jis nusileidžia, prasivėręs, paburkęs ir tai visiškai normalu.
Lygiai tas pats ir pas mane, jokių problemų - atvirkščiai, jokių praleidinėjimų pro šoną smile.gif

O oro į taurelę aš įleidžiu labai paprastai, tiesiog pirštu paspaudžiu makšties sienelę nuo įdėtos taurelės tolyn ir oras patenka ne per tas skylutes, o per susidariusi tarpelį tarp makšties sienelės ir taurelės krašto (nežinau kaip paaiškint tiksliau, bet gal suprasit ką norėjau pasakyti ax.gif ). Kai išiminėju, tai visada gan smarkiai suspaudžiu taurelę, kad 'atliptų' jos kraščiukai ir dingtų tas vakuumas ir tik tada traukiu..
Atsakyti
QUOTE(Rasma @ 2011 07 12, 20:12)
Tai o kas čia blogai g.gif Tai gimdos kaklelis ir gali (turi?) būti taurelėje. Per menstruacijas jis nusileidžia, prasivėręs, paburkęs ir tai visiškai normalu.
Lygiai tas pats ir pas mane, jokių problemų - atvirkščiai, jokių praleidinėjimų pro šoną smile.gif

O oro į taurelę aš įleidžiu labai paprastai, tiesiog pirštu paspaudžiu makšties sienelę nuo įdėtos taurelės tolyn ir oras patenka ne per tas skylutes, o per susidariusi tarpelį tarp makšties sienelės ir taurelės krašto (nežinau kaip paaiškint tiksliau, bet gal suprasit ką norėjau pasakyti ax.gif ). Kai išiminėju, tai visada gan smarkiai suspaudžiu taurelę, kad 'atliptų' jos kraščiukai ir dingtų tas  vakuumas ir tik tada traukiu..

Aš šiandien supratau, ką monkey love turėjo omeny, nes pačiai kažkaip neišėjo to vakuumo atleist ir teko su dideliu skausmu tą taurelę lupt. Anksčiau visada pavykdavo atleisti tą vakuumą arba spaudžiant taurelę, arba pirštu praplečiant viršutinį kraštelį. Šiandien matyt kažkaip kitaip buvau įdėjus, nes tikrai niekaip niekaip nesileido to krašto atlupti, kad oro įeitų.

Todėl man atrodo, kad Monkey love, nėra jokių keistumų su tavo kakleliu, tiesiog galbūt dėjimo technika tokia, kad visada taurelė taip pat prisivakuumuoja. Gal pabandyk taurelę dėti esant kitoj pozicijoj, kitu kampu arba lankstant kitaip?
Atsakyti
Na o aš sulaukusi savo mmm puoliau jos išbandyti ir ką jūs manot-jaučiu pinigėliai išmesti į balą, nes išgyvenau košmarą aš su jos išėmimu sad.gif
Įdėjau lngvai, dėjau negiliai kad lengviau būtų išimt, nes kai be mmm bandžiau kišau giliau ir buvo sunkoka sugauti. Pajaučiau kai taurelė išsiskleidė ir ėjau patenkinta užsiimti savo veikla, po kelių val pajaučiau maudimą, galvoju reik eit pasitikrinti kas kaip, tai taurelė buvo nusislinkusi giliau, kol su savo nagais aš ją sugaudžiau, kol aš ją ištraukiau iš savęs tai vos ir ne verkt pradėjau, kankinaus ko ne pusvalandį vonioj visom pozom, kotelis slydo vis, niekaip neišlaikiau jo. aš nelinkus prakaituot, bet po proceduros net pilvu prakaitas upeliais bėgo, kakta irgi tas pats. tikrai išgyvenau košmarą ir jau jaučiu bijosiu vėl mėginti :/
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo MejLe_SejLe: 13 liepos 2011 - 10:02
Na o pas mane is po pirmos paros naudojimosi taurele ,kuo geriausi atsiliepimai... thumbup.gif Aisku nakti keliausi kelis kartus ,bet kokie kosmarai anksciau budavo,dabar nieko.Kaip baltas zmogus ....Pas mane ,kai sergu,kas antra menesi tik,tai mmm labai gausios...Kur as anksciau buvau,dabar galvoju biggrin.gif

MejLe SejLe,o jus pabandykit pasistanginti,kai imat,man tai labai lengvai tada issiima,nors pirmus kartus labai stresavau. rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(MejLe_SejLe @ 2011 07 13, 11:01)
tikrai išgyvenau košmarą ir jau jaučiu bijosiu vėl mėginti :/

man ji giliau pasislenka tik kai miegu, vaikstant aukstyn nekyla schmoll.gif

Reikia jums Divos, nereiks toli graibyt, gal per maza taurele turit, kad net taip giliai pasislenka unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(MejLe_SejLe @ 2011 07 13, 11:01)
Na o aš sulaukusi savo mmm puoliau jos išbandyti ir ką jūs manot-jaučiu pinigėliai išmesti į balą, nes išgyvenau košmarą aš su jos išėmimu sad.gif
Įdėjau lngvai, dėjau negiliai kad lengviau būtų išimt, nes kai be mmm bandžiau kišau giliau ir buvo sunkoka sugauti. Pajaučiau kai taurelė išsiskleidė ir ėjau patenkinta užsiimti savo veikla, po kelių val pajaučiau maudimą, galvoju reik eit pasitikrinti kas kaip, tai taurelė buvo nusislinkusi giliau, kol su savo nagais aš ją sugaudžiau, kol aš ją ištraukiau iš savęs tai vos ir ne verkt pradėjau, kankinaus ko ne pusvalandį vonioj visom pozom, kotelis slydo vis, niekaip neišlaikiau jo. aš nelinkus prakaituot, bet po proceduros net pilvu prakaitas upeliais bėgo, kakta irgi tas pats. tikrai išgyvenau košmarą ir jau jaučiu bijosiu vėl mėginti :/


Man ji irgi pasislenka giliau tai as truputi uz kotelio galo pagaunu o jei ne tai pacia taurele sukdama stengiausi nutempti i apacia o tada jau kai stipriai laikau uz kotelio viena ranka laikau koteli kita isleidziu vakuma ir issiima. As irgi buvau jau susinervinusi doh.gif , bet manau kad kiekviena atrasti savo taktika turi ir viskas bus ok smile.gif smile.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Satyr @ 2011 07 13, 16:53)
Man ji irgi pasislenka giliau tai as truputi uz kotelio galo pagaunu o jei ne tai pacia taurele sukdama stengiausi nutempti i apacia o tada jau kai stipriai laikau uz kotelio viena ranka laikau koteli kita isleidziu vakuma ir issiima. As irgi buvau jau susinervinusi doh.gif , bet manau kad kiekviena atrasti savo taktika turi ir viskas bus ok  smile.gif  smile.gif  smile.gif

bet dabar gal geriau?
Atsakyti