Įkraunama...
Įkraunama...

Menstruacinė taurelė

Jo, dėl pienligių tikrai šitas daiktas thumbup.gif Man vasarą, kai intensyviai stringus pradėdavau nešiot po mmm pasireikšdavo, o dabar nieko smile.gif ax.gif Geras daiktas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Kriiste @ 2011 07 10, 12:36)
keiciu vonioje ir apsiprausiu kaskart) - dabar nebevaroju jokiu prausikliu - lyg ir nebeatsinaujina pienlige

Taip pat visada keičiu vonioje ir apsiprausiu.. reiks pristabdyt šį reikalą.. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Selga @ 2011 07 10, 13:52)
Įdomu, ar yra kam buvę, kad ji išslystų? g.gif  unsure.gif


jei netinkamas dydis, kaklelis per zemai - visko gali but, arba vis dar netaisyklingai isidedi. MAno taurele tokio dydzio, kaip kad atstumas pirmom dienom iki kaklelio, ne visada pavyksta uzvakumint, todel svarstau toms dienoms trumpesne taurele isigyt.
Ner taip, kad pliumpt ir iskrenta lotuliukas.gif Tiesiog jauti, kad sliduoja, sliduoja, ir jau lenda lauk - laikas persidet
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo šarlotė: 11 liepos 2011 - 09:55
Sveikos dar kartelį. Nežinau ar aš esu išimtis ar kažką blogai darau, bet manau teks atsisveikinti su taurelėm doh.gif

Taigi rašiau, kad Divacup man per ilga, nes gimdos kaklelis ją išstumia lauk ir + pats įlenda į taurelę. Tad išsimainiau į pačią mažiausią taurelę kokia yra: Meluna S dydis ir ką jūs manote? Kaklelis vis tiek įlenda į taurelę, o pati taurelė kai maža, tai pasislenka į viršų. Nesu gimdžiusi, man 20 metų ir nežinau kas dedasi su manim.
Bandžiau daryti pratimukus kur nataliuncik siūlė - mane pradeda pykinti, tad tai nebus išeitis... doh.gif

Galbūt blogai įdedu? nebesuprantu jau.. naudoju C fold techniką, taurelė išsiskleidžia iš karto po įdėjimo.
Bandau nupiešt kaip yra.
http://ikelk.lt/stor...riginal_img.jpg

Juodi taškiukai tai skylutės, kurios uždengtos kakleliu, todėl jokie pirštų kišimai, kad įleisti oro man nepadeda, nes tiesiog tas oras negali niekaip patektį į taurelės vidų, būtent todėl man skausmingas išėmimas, nes niekaip negaliu įleisti oro. Oras įsileidžia, kai taurelė su kakleliu jau būna prie pat išėjimo, bet tai skausminga ir tikrai negerai verysad.gif

Gal kas susidūrė ir išsprendė šią problemą?
Puolu į nevilty... taip nesinori grįžt prie paketų ir tamponų

cray.gif
Atsakyti
O kaip jus žinot/jaučiat/supratote,kad kaklelis viduje atsiranda?
Atsakyti
QUOTE(Sense @ 2011 07 11, 12:50)
O kaip jus žinot/jaučiat/supratote,kad kaklelis viduje atsiranda?

išsiimant aš įkišu pirštą, kad įleist oro ir pirštu jaučiu, kad jis viduje, kai prispaudžiu pirštu sienelę jaučiu, kad ten kažkas minkšto yra + man skauda. Kai noriu tarsi įkišti pirštą į taurelę, kad įleist oro, jaučiu pasipriešinimą ir skausmą, nes kažkas yra viduje.Tuo labiau, kai traukiu taurelę ir ji jau labai arti išėjimo, pirštais užčiuopiu kaklelį. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(monkey-love @ 2011 07 11, 12:35)
Sveikos dar kartelį. Nežinau ar aš esu išimtis ar kažką blogai darau, bet manau teks atsisveikinti su taurelėm doh.gif

kodel man atrodo, kad netinkamu kampu dedat g.gif
taurele buna po kakleliu, po tuo atsikisusiu kaubureliu, netgi kitu kampu, nei kad yra kaklelis, ziurekit nuotrauka. TAurele buna vertikaliai, o kaklelis ziuri horizontaliai

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo šarlotė: 11 liepos 2011 - 12:46
QUOTE(šarlotė @ 2011 07 11, 13:41)
kodel man atrodo, kad netinkamu kampu dedat g.gif
taurele buna po kakleliu, po tuo atsikisusiu kaubureliu, netgi kitu kampu, nei kad yra kaklelis, ziurekit nuotrauka. TAurele buna vertikaliai, o kaklelis ziuri horizontaliai

user posted image

tai kas tada ten viduje būna pas mane? blink.gif
Atsakyti
QUOTE(šarlotė @ 2011 07 11, 13:41)
taurele buna po kakleliu, po tuo atsikisusiu kaubureliu, netgi kitu kampu, nei kad yra kaklelis, ziurekit nuotrauka. TAurele buna vertikaliai, o kaklelis ziuri horizontaliai

Kaklelio padėtis gali būti ir kitokia, nei jūsų pateiktame paveikslėlyje. Galbūt pas monkey-love b ar c atvejis.
user posted image

monkey-love, manau jums reikėtų pasikonsultuoti su ginekologe ir išsiaiškinsite.
Atsakyti
tada tikrai tik ginekologe atsakys kas ne taip g.gif nes ir man kilo mintis, kad gal kaklelis koks uzsilenkes, gi visokiu ciudu buna
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo šarlotė: 11 liepos 2011 - 14:23
QUOTE(šarlotė @ 2011 07 11, 15:22)
tada tikrai tik ginekologe atsakys kas ne taip g.gif nes ir man kilo mintis, kad gal kaklelis koks uzsilenkes, gi visokiu ciudu buna

turbūt reikės pasiklausti ... blink.gif
Atsakyti
pabandziau viena karta isidet taurele unsure.gif nu reiks dar pasipraktikuot, bet jauciu ta uodegele reiks nukirpt man smile.gif
Atsakyti