Įkraunama...
Įkraunama...

Menstruacinė taurelė

Man kai būna labai gausios dienos jaučiu, kad taurelę tempia žemyn ir tada jau geras ženklas, kad reikia keist biggrin.gif O kai dienos į pabaigą, tai apie jas pamirštu doh.gif Jokio ženkliuko negaunu ir kaifuoju sau biggrin.gif
Atsakyti
ar nekenkia sveikatai tos taureles naudojimas??? juk paketus rekomenduoja keisti daznai, o kaip su taurele?
Atsakyti
QUOTE(nataliuncik @ 2011 07 09, 09:52)
o dėl ištampymo, jei per jėga netampysit, o išleist vakuumą ir tik tada išiminėsit, niekas neturi išsitampyt


Dėkoju smile.gif Ateityje ketinu įsigyti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(irisas @ 2011 07 09, 21:42)
Man kai būna labai gausios dienos jaučiu, kad taurelę tempia žemyn ir tada jau geras ženklas, kad reikia keist  biggrin.gif O kai dienos į pabaigą, tai apie jas pamirštu  doh.gif Jokio ženkliuko negaunu ir kaifuoju sau  biggrin.gif

drinks_cheers.gif man lygiai tas pats, atrodo slysta slysta ir tuoj issliduos blink.gif
Si cikla prasiau vyro primint, kada mano dienos prasidejo, nepasizymejau ir net nepastebejau kaip savaite prabego, su taurele net nepajunti kaip laikas bega, nes nera minciu... "kazin nesijaucia kvapo?... oi kaip sunta, limpa, niezti... idomu ar paketu nepritruksiu?... kazin patalyne neplaukia?... kada tos dienos baigsis?... " doh.gif lotuliukas.gif

QUOTE(laimyna @ 2011 07 09, 21:54)
ar nekenkia sveikatai tos taureles naudojimas??? juk paketus rekomenduoja keisti daznai, o kaip su taurele?

bent jau man kaip tik susitvarke moteriskos bedos tongue.gif Jokiu pienligiu, niezuliu. TAurele rekomenduoja keist minimum kas 12 h, nors as taip ilgai niekad nelaikau, negausiom dienom minimum 3-4 kartus keiciu
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo šarlotė: 10 liepos 2011 - 00:36
QUOTE(šarlotė @ 2011 07 10, 01:34)
Si cikla prasiau vyro primint, kada mano dienos prasidejo, nepasizymejau ir net nepastebejau kaip savaite prabego, su taurele net nepajunti kaip laikas bega

Absoliučiai pritariu, kad taurelė leidžia pamiršti visus sunkumus drinks_cheers.gif

Kas labai baiminasi dėl to ar nekenkia, ar nešlykštu, ar kažkas nesidaro dėl mikroorganizmų veisimosi , tai pasakysiu, kad vienąsyk labai žiauriai užsimiršau ir taurelės neišėmiau 1 parą doh.gif T.y. įsidėjau nakčiai, o kitądien išvažiavau į vaiko klasės ekskursiją visai pamiršusi, kad mano dienos ir kad aš įsidėjusi taurelę, kurią ryte reikėjo sutvarkyti doh.gif Prisiminiau autobuse, jau vakare važiuodama namo ir persigandau ką man teks ištraukti unsure.gif Tiesa, tai nebuvo pati ciklo pradžia, o 2-3 diena. Išėmiau grįžusi ir buvau nustebinta, kad absoliučiai viskas čiki-piki. Nė jokio kvapo, o ir vaizdas, lyg būčiau išėmus po poros valandų, jokių pakitimų, tik kad labai jau pilna..
Tikrai nerekomenduoju laikyti ilgiau nei 12 val. ką nurodo ir gamintojai, bet žinokit, kad net ir tiek laikant (o aš nuo 2 ciklo dienos keičiu tik ryte ir vėlai vakare, tai praktiškai kas 12 val.) nieko blogo neatsitinka ax.gif Ir kiek lankiausi pas ginekologę, jokių pakitimų - gimdos kaklelio žaizdelės stabiliai (jos buvo, bet nekinta į blogąją pusę dėl taurelės), o visokie niežuliai, pienligės ir kt. nemalonumai seniai pamiršti.
Atsakyti
QUOTE(Rasma @ 2011 07 10, 09:46)
Išėmiau grįžusi ir buvau nustebinta, kad absoliučiai viskas čiki-piki. Nė jokio kvapo, o ir vaizdas, lyg būčiau išėmus po poros valandų, jokių pakitimų, tik kad labai jau pilna..
Tikrai nerekomenduoju laikyti ilgiau nei 12 val. ką nurodo ir gamintojai, bet žinokit, kad net ir tiek laikant (o aš nuo 2 ciklo dienos keičiu tik ryte ir vėlai vakare, tai praktiškai kas 12 val.) nieko blogo neatsitinka ax.gif Ir kiek lankiausi pas ginekologę, jokių pakitimų - gimdos kaklelio žaizdelės stabiliai (jos buvo, bet nekinta į blogąją pusę dėl taurelės), o visokie niežuliai, pienligės ir kt. nemalonumai seniai pamiršti.

pritariu, su taurele ne tik patogu, bet ir sveika, o jau su tamponais ar įklotais nepalygint, su jais pastoviai budavo kraujo, gendančio kraujo kvapas, o tai nemalonu, šlykštu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(nataliuncik @ 2011 07 09, 09:52)
turintiems gausiais mmm su antru dydžiu jos pakanka pirmom dienomis nuo dviejų iki keturių-penkių val., o vėliau iki dvylikos val. pakanka 

Pas mane trumpas gimdos kaklelis, tad antras dydis turbūt nelabai tiks g.gif

QUOTE(šarlotė @ 2011 07 09, 11:14)
as pirmas dienas plaukiu, tai keiciu, kai dar nelipa per krastus, bet jau buna apypilne, kas mazdaug 2-4 h. Paketus keisdavau kas 20 minuciu, arba maximum kas valanda biggrin.gif  tai skirtumas yra...

Čia su antru ar pirmu numeriu?

QUOTE(Rasma @ 2011 07 10, 10:46)
Ir kiek lankiausi pas ginekologę, jokių pakitimų - gimdos kaklelio žaizdelės stabiliai (jos buvo, bet nekinta į blogąją pusę dėl taurelės), o visokie niežuliai, pienligės ir kt. nemalonumai seniai pamiršti.

Skamba gundančiai.
Man gimdoj mioma, kaklelyje polipas, gimdos kaklelis trumpas, tad į šią naujovę žvelgiu labai atsargiai unsure.gif Abejoju ar mano rajoninė ginekologė ką nors apie mm taurelę objektyviai patars, bet tikrai norėčiau priemonės, kuri leistų džiaugtis gyvenimu per pirmąsias mm dienas,nes tom dienom sėdžiu lyg ant adatų ir jaučiuosi labai nepatogiai, kai darbe kas pusvalandį reikia bėgti tuoletan blush2.gif Kažkada bandžiau naudotis tamponais, bet neprigijo jie man, nes nemaloniai jaučiau juos, bet matyt reikėjo kantrybės, kad prie to priprasčiau g.gif
Atsakyti
QUOTE(Selga @ 2011 07 10, 12:23)
Kažkada bandžiau naudotis tamponais, bet neprigijo jie man, nes nemaloniai jaučiau juos, bet matyt reikėjo kantrybės, kad prie to priprasčiau  g.gif

tamponus ir as jausdavau - negalejau naudot ju -nes visos mintys tik apie ten doh.gif , taurele is pirmo kart tiko, nejauciu jokio diskomforto, tiesa pas mane pirmos dienos laaabai gausios - ispilineju max kas 2 val (daznai ir dazniau). Va pienliges - nesu gyvenime turejus, atsirado tik siemet, po taureles naudojimo (nors naudoju ja jau virs 3 metu) - bet ginekologe sake, jog del per dazno prausimo (keiciu vonioje ir apsiprausiu kaskart) - dabar nebevaroju jokiu prausikliu - lyg ir nebeatsinaujina pienlige rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Selga @ 2011 07 10, 12:23)
Pas mane trumpas gimdos kaklelis, tad antras dydis turbūt nelabai tiks  g.gif
Čia su antru ar pirmu numeriu?

pas mane Diva 2, pirmom dienom kai kaklelis nusileidzia labai labai zemai man ji ne visada uzsivakumina, buna vis issliduoja, taurele buna beveik prie pat isores, nors jos nejauciu, nemaudzia, tik baisu, kad neatsoktu ir nepamesciau, nes vienakart jauciu tik pokst ir jauciu taurele sliduoja zemyn lotuliukas.gif todel galvoju mazesne isigyt, ale tada tektu labai daznai keist g.gif Kitom dienom, kai kaklelis ciut pakyla jau taureles nejauciu, puikiai uzsivakumina

QUOTE(Kriiste @ 2011 07 10, 12:36)
Va pienliges - nesu gyvenime turejus, atsirado tik siemet, po taureles naudojimo (nors naudoju ja jau virs 3 metu) - bet ginekologe sake, jog del per dazno prausimo (keiciu vonioje ir apsiprausiu kaskart) - dabar nebevaroju jokiu prausikliu - lyg ir nebeatsinaujina pienlige rolleyes.gif

kaip tik del dazno prausimosi drauge dukrytei moterisku bedu ivare, negalima labai daznai praustis ax.gif Apiprausdavo po kiekvieno pamperso keitimo ir vis naudodavo prausiklius
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo šarlotė: 10 liepos 2011 - 12:29
QUOTE(Kriiste @ 2011 07 10, 12:36)
taurele is pirmo kart tiko, nejauciu jokio diskomforto, tiesa pas mane pirmos dienos laaabai gausios - ispilineju max kas 2 val (daznai ir dazniau).

Kuri Jūsų taurelė? g.gif

QUOTE(šarlotė @ 2011 07 10, 13:28)
buna vis issliduoja, taurele buna beveik prie pat isores, nors jos nejauciu, nemaudzia, tik baisu, kad neatsoktu ir nepamesciau, nes vienakart jauciu tik pokst ir jauciu taurele sliduoja zemyn lotuliukas.gif
kaip tik del dazno prausimosi drauge dukrytei moterisku bedu ivare, negalima labai daznai praustis ax.gif

Įdomu, ar yra kam buvę, kad ji išslystų? g.gif unsure.gif

O šiaip man ta taurelė išties kažkoks fenomenalus reiškinys: net prausiantis patariama "nelįsti giliau", o čia sau toks neypač sterilus konteineris gyvena viduj ir nesukelia jokių rimtesnių bėdelių g.gif bigsmile.gif
Ko gero teks ir man išbandyt ją, bet kol kas neturiu progos-gyvenu su Mirena, kurios žadu greitu laiku atsisakyti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Selga: 10 liepos 2011 - 12:56
QUOTE(šarlotė @ 2011 07 10, 00:34)
drinks_cheers.gif man lygiai tas pats, atrodo slysta slysta ir tuoj issliduos  blink.gif 
Si cikla prasiau vyro primint, kada mano dienos prasidejo, nepasizymejau ir net nepastebejau kaip savaite prabego, su taurele net nepajunti kaip laikas bega, nes nera minciu... "kazin nesijaucia kvapo?... oi kaip sunta, limpa, niezti... idomu ar paketu nepritruksiu?... kazin patalyne neplaukia?... kada tos dienos baigsis?... " doh.gif  lotuliukas.gif
bent jau man kaip tik susitvarke moteriskos bedos tongue.gif Jokiu pienligiu, niezuliu. TAurele rekomenduoja keist minimum kas 12 h, nors as taip ilgai niekad nelaikau, negausiom dienom minimum 3-4 kartus keiciu

drinks_cheers.gif Man per metus, kai naudoju taurelę irgi jokių pienligių nesikartoja thumbup.gif Ankščiau buso vos ne po kas antrų dienų, o paskutinėmis dienomis pastoviai niežtėdavo ir baisinis diskomfortas buvo, dabar thumbup.gif jau gėris kaip nežinau kas biggrin.gif Tik aš virinu ditiliuotame vandenyje, nes paprastas vanduo pas mane labai kietas ir greitai apsineštų kalkių apnašomis.
Atsakyti
QUOTE(Selga @ 2011 07 10, 13:52)
Kuri Jūsų taurelė?  g.gif

O šiaip man ta taurelė išties kažkoks fenomenalus reiškinys: net prausiantis patariama "nelįsti giliau", o čia sau toks neypač sterilus konteineris gyvena viduj ir nesukelia jokių rimtesnių bėdelių  g.gif  bigsmile.gif


pas mane mooncup

tai joks fenomenalus reiskinys - patariama nelyst plaunant ten, kad nesunaikint naturalios mikrofloros, o lendama ir kitais tikslais, ir kito zmogaus, daznai ne tik ka is po duso, su visom svetimom bakterijom - nu ir nieko - o cia gi kraujas is to pacio oragnizmo, jis negauna oro is aplinkos tad ir negenda, o taurele dedi i vidu ne purvinesne negu vyro organas rolleyes.gif
Atsakyti