Įkraunama...
Įkraunama...

Menstruacinė taurelė

QUOTE(Rusnee @ 2011 07 06, 18:03)
Vieną pasilikau sau ir šiandien pirmą kartą pabandžiau.Nuostabus išradimas,susidraugavau iš pirmo karto  smile.gif mm paskutinėm dienom S dydis pats tas thumbup.gif ,o kitą iškeičiau į didesnę,ji bus mm pirmom dienom smile.gif

O tai kaip tuos dydžius žinoti? smile.gif
O kaip tarkim jeigu į miestą važiuoji ir turi pasikeisti kur viešajam tuolete? Juk nebėsi kruvinom rankom tekina prie kriauklės plaut viską prie moterų lotuliukas.gif ar aš čia kažko nesupratau? g.gif
Ar beveikštant,besportuojant,besėdint ir t.t. ji nepasislenka? neišbėgs ten niekas? g.gif
Kiek laiko 1 taurelės pakanka? ar ji visam laikui iki kol "tarnaus" ? blink.gif
Atsakyti
QUOTE(ievuk-as® @ 2011 07 07, 01:52)
O tai kaip tuos dydžius žinoti? smile.gif
O kaip tarkim jeigu į miestą važiuoji ir turi pasikeisti kur viešajam tuolete? Juk nebėsi kruvinom rankom tekina prie kriauklės plaut viską prie moterų lotuliukas.gif  ar aš čia kažko nesupratau? g.gif
Ar beveikštant,besportuojant,besėdint ir t.t. ji nepasislenka? neišbėgs ten niekas?  g.gif
Kiek laiko 1 taurelės pakanka? ar ji visam laikui iki kol "tarnaus" ? blink.gif

čia jau daug kartu diskutavom šią temą
vieni turi rankinuke servetėlių ir buteliuką vandens, kiti antra taurele...tiesiog kiekvienas suranda sau priimtina būdą
jei teisingai įsidėt, niekas nepasislenka...nes ten susidaro vakuumas kuris ir neleidžia pratekėt, pasislinkt arba iškrist
gamintojai duoda nuo 3iki 5metu garantija
Atsakyti
Na ka gi naujas menuo nauji ir klausimeliai smile.gif gal kas ka patars 4u.gif
Na kaip nusprendziau praeita cikla kad man ji praleidzia nes per giliai isidedu tai si kart sakau pabandysiu giliai nedeti, bet kad man ji pati slysta gilyn nes jei dedu negiliai tada nesusidaro vakumas, ir nori nenori tenka deti giliau, gal kam panasei buvo gal turite kokiu patarimu g.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Satyr @ 2011 07 08, 13:00)
Na ka gi naujas menuo nauji ir klausimeliai  smile.gif gal kas ka patars  4u.gif
Na kaip nusprendziau praeita cikla kad man ji praleidzia nes per giliai isidedu tai si kart sakau pabandysiu giliai nedeti, bet kad man ji pati slysta gilyn nes jei dedu negiliai tada nesusidaro vakumas, ir nori nenori tenka deti giliau, gal kam panasei buvo gal turite kokiu patarimu  g.gif  smile.gif

tai labai panašu kad taureles dydis jums netinka, per mažas g.gif
kokio dydžio ėmėt (Lunette kiek prisimenu) g.gif
Atsakyti
QUOTE(ievuk-as® @ 2011 07 07, 02:52)
O kaip tarkim jeigu į miestą važiuoji ir turi pasikeisti kur viešajam tuolete? Juk nebėsi kruvinom rankom tekina prie kriauklės plaut viską prie moterų lotuliukas.gif  ar aš čia kažko nesupratau? g.gif

jei plaukiat - tada teks ir viesajam pasikeist, ir kruvinom rankom (deja tik 2 pirstai buna kruvini biggrin.gif ) tikrai nebegsit lotuliukas.gif
As vaziuodama nuo juros namo su nedideliu kiekiu vandens sugebejau kuo puikiausiai uz krumo pasikeist tongue.gif negalvojau, kad bus taip paprasta. Ir taurele issiploviau, ir apsiprausiau ir dar uzteko rankoms nusiplaut, taip kad nematau tragedijos ir virs klozeto si reikala susitvarkyt irnesakyk.gif Pilnai pakaks mazo buteliuko su vandeniu, man net jo neprireike ... O serveteles taureles isvalymui man nepriimtina, man geriau vanduo
Atsakyti
QUOTE(nataliuncik @ 2011 07 08, 14:51)
tai labai panašu kad taureles dydis jums netinka, per mažas  g.gif
kokio dydžio ėmėt (Lunette kiek prisimenu) g.gif


Turiu pirma dydi
Atsakyti
QUOTE(Satyr @ 2011 07 08, 15:39)
Turiu pirma dydi

siūlyčiau nusipirkti didesne 2 dydį, ją jus naudosit kai bus gausios išskyros, o šitą, kiek vėliau, dar galit daryt pratimukus, sustiprinsit raumenis
Atsakyti
Įdomu, kaip taurelės tinka toms, kurių mm ypač gausios? Kiek laiko su ta taurele maždaug išbūnama? g.gif
Atsakyti
O kaip del dydzio? Ten kaip suprantu jie buna iviairiu dydziu? kaip man zinoti savo dydi? biggrin.gif tiesa,dar toks kvailas klausimas....Ar vagina neissitampys nuo to svetimkunio? juk jis issiskleidzia,o vagina elastinga. smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ievuk-as(r): 08 liepos 2011 - 22:53
QUOTE(Selga @ 2011 07 08, 20:59)
Įdomu, kaip taurelės tinka toms, kurių mm ypač gausios? Kiek laiko su ta taurele maždaug išbūnama?  g.gif

turintiems gausiais mmm su antru dydžiu jos pakanka pirmom dienomis nuo dviejų iki keturių-penkių val., o vėliau iki dvylikos val. pakanka

QUOTE(ievuk-as® @ 2011 07 08, 22:49)
O kaip del dydzio? Ten kaip suprantu jie buna iviairiu dydziu? kaip man zinoti savo dydi? biggrin.gif tiesa,dar toks kvailas klausimas....Ar vagina neissitampys nuo to svetimkunio? juk jis issiskleidzia,o vagina elastinga.  smile.gif

Kiek padeda šį lentelę, o dėl ištampymo, jei per jėga netampysit, o išleist vakuumą ir tik tada išiminėsit, niekas neturi išsitampyt
Atsakyti
QUOTE(Selga @ 2011 07 08, 21:59)
Įdomu, kaip taurelės tinka toms, kurių mm ypač gausios? Kiek laiko su ta taurele maždaug išbūnama?  g.gif

as pirmas dienas plaukiu, tai keiciu, kai dar nelipa per krastus, bet jau buna apypilne, kas mazdaug 2-4 h. Paketus keisdavau kas 20 minuciu, arba maximum kas valanda biggrin.gif tai skirtumas yra...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo šarlotė: 09 liepos 2011 - 10:22
o kur merginos perkat Lunette? Mazum parsisiusciau mazesne, butu smagiau pirmom dienom, kai kaklelis buna labai labai zemai
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo šarlotė: 09 liepos 2011 - 11:37