Įkraunama...
Įkraunama...

Menstruacinė taurelė

QUOTE(MejLe_SejLe @ 2011 06 28, 21:11)
Nuoširdžiai to tikiuos smile.gif)) tik va dabar artimiausios mmm bus kelionės metu, tai net nežinau ar rizikuoti be pratikos su ja, ar gal geriau dar kitomis priemonėmis naudotis, patikrintomis, kad nebūtų nemalonumų smile.gif)

Na taip, kelionėje gal ir nelabai gerai praktikuotis smile.gif

Man kažkaip iš pradžių viskas labai gerai buvo, o dabar vis po nakties nuėjus į tualetą "nukraujuoju" blush2.gif pusė viso gėrio lieka taurelėje, o kita pusė išbėga... nesuprantu niekaip, kas ten naktį negerai būna, nes dieną viską surenka taurelė g.gif
Atsakyti
QUOTE(MejLe_SejLe @ 2011 06 28, 21:11)
Nuoširdžiai to tikiuos smile.gif)) tik va dabar artimiausios mmm bus kelionės metu, tai net nežinau ar rizikuoti be pratikos su ja, ar gal geriau dar kitomis priemonėmis naudotis, patikrintomis, kad nebūtų nemalonumų smile.gif)

bandykit imt ir tą ir tą, vietoj matysit, o bandyt galima, sėkmes mirksiukas.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(MejLe_SejLe @ 2011 06 28, 22:11)
Nuoširdžiai to tikiuos smile.gif)) tik va dabar artimiausios mmm bus kelionės metu, tai net nežinau ar rizikuoti be pratikos su ja, ar gal geriau dar kitomis priemonėmis naudotis, patikrintomis, kad nebūtų nemalonumų smile.gif)

visu pirma - niekad netraukiu taureles uz kotelio - tik suspaudus ja uz dugno, ta prasme uz pacios taureles, apacios - tada neslysta, netrukdo viens du ir istraukta. O va del issiskleidimo - man issiskleidzia geriausiai kai lankstau ne per pus ir dar per pus - o viena kampa ispaudziu ir sulenkiu - tada ikisus lengviausiai issilanksto, o jei suemus uz dugno jauciu kad ji neissiskleidus - tada ne uz kotelio - o uz dugno, paspaudau, pasuku - ir jauciu kaip ji issikleidzia mirksiukas.gif
del keliones - sunku ka patarti - aisku galit bandyt ja veztis - gi nesveria kazkiek, bet pasiimciau ir paketu bei tamponu jei kas ne taip... Bet maza ka - gal ir is pirmo kart pavyks (man nebuvo bedu, kartais prabegdavo, bet buvo vistiek geriau nei paketas) mirksiukas.gif
Atsakyti
As tai nesiulyciau jos imti i kelione.Jei jau dabar ji neissiskleide ir buvo susiplojus,tai kelioneje,esant mm tik nervus susigadinsit.As 4 ciklus su taurele bandziau susidraugauti.Aisku visoms skirtingai,bet gal geriau pirmaji susipazinima su taurele tureti bunant namuose,tada ne tiek streso ir zinosit,kad jei prabegines-tai bent bus galimybe ja iskart persideti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ajile @ 2011 06 29, 11:53)
As tai nesiulyciau jos imti i kelione.Jei jau dabar ji neissiskleide ir buvo susiplojus,tai kelioneje,esant mm tik nervus susigadinsit.As 4 ciklus su taurele bandziau susidraugauti.Aisku visoms skirtingai,bet gal geriau pirmaji susipazinima su taurele tureti bunant namuose,tada ne tiek streso ir zinosit,kad jei prabegines-tai bent bus galimybe ja iskart persideti  4u.gif

tai kelioneje lygiai taip pat - prabegs - apsauga kita gi bus - netiks, issiims ir parsives - o jei tiks - kelione kur kas malonesne pataps mirksiukas.gif
Atsakyti
Manau, kad dėl bandymo kelionėje, tai priklauso nuo drąsos, kelionės patogumo (jei pradėsi jausti, kad blogai įsidėjai ir skauda, tai būtinai reikės pasitaisyti, o galimybių tam gali nelabai būti). Aš nebandyčiau turbūt, bet nieko blogo tame nematau...
Atsakyti
Iš visų diskusijų supratau, kad įdėti lengviau kietesnę taurelę. o kurių firmų yra kietesnės?
MoonCup kaip supratau labai kieta, o dar kokios?
Atsakyti
Klasikinės MeLoona kietos, jos net ne silikoninės.

Aš turiu mažą LadyCup, ta labai minkšta. Kartais būna problemų su prabėgimu, bet šiaip sakyčiau nerealus išradimas thumbup.gif. Man labai patinka.
Atsakyti
Perskaičiau visų patarimus, nuoširdžiai dėkoju smile.gif Pasinaudosiu patarimais smile.gif
Na o dėl kelionės, tai yra tikimybė, kad mmm prasidės dvi dienas prieš ją, jeigu nevėluos (labai tikiuos), tai pasibandysiu ir jei viskas pavyks vesiuos taurelę, bet aišku pasiimsiu ir kitų priemonių, nes kol kas su ja užtrunku, o ten gali būti dienų kai reikės skubiai kur susiruošt, tai nebus man kada "žaisti" smile.gif))
Atsakyti
Vieną pasilikau sau ir šiandien pirmą kartą pabandžiau.Nuostabus išradimas,susidraugavau iš pirmo karto smile.gif mm paskutinėm dienom S dydis pats tas thumbup.gif ,o kitą iškeičiau į didesnę,ji bus mm pirmom dienom smile.gif
Atsakyti
Nusipirkau ir aš šį išradimą biggrin.gif Šnd pirmą kartą įsidėjau, tai kol kas thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif Kaifas, kai nereikia tų paketų doh.gif
Pasakosiu dabar draugėms tongue.gif
Atsakyti
aš jau 7 ciklą baigiau. Tiesą sakant net nespėju aiktelt, o jau savaitė prabėga, net pamiršti, kad sergi hihihi.gif Labai džiaugiuosi šiuo išradimu wub.gif
Nors ir 7 ciklas, bet ne visąlaik tinkamai įsidedu, dar mokytis ir mokytis lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo šarlotė: 06 liepos 2011 - 21:28