Įkraunama...
Įkraunama...

Menstruacinė taurelė

QUOTE(Kriiste @ 2011 06 26, 14:57)
as esu ta - kuriai tinka bigsmile.gif Man gana sunku ismatuoti - kazkaip nejauciu malonumo ciupinedama ten per mmm, o tamponu negalejau niekad naudot, be to gausumas neturi jokios itakos taureles pasirinkimui - nes naudoju ir per gausiasias dienas ir per negausias (pabaigoje) - ir absoliuciai jokio skirtumo nejauciu (kaip jus kad teigiat apie pustustes isemimo sudetinguma). Ir ne visos taureles kainuoja 100 lt  mirksiukas.gif

Aš nekalbėjau apie pustuštės taurelės išėmimo sudėtingumą, aš tik patvirtinau mintį, kad kuo pilnesnė taurelė, tuo lengviau išimt. Tai nereiškia, kad tuščią taurelę išimti sunku mirksiukas.gif

Žodžiu, aš tik pasiūliau, čia mano tokie pastebėjimai buvo. Jeigu kam nors nepriimtina, tai nesimatuokit. Čia kiekvienos moters pasirinkimas 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo monkey-love: 26 birželio 2011 - 14:19
QUOTE(Pamaiviuke @ 2011 06 26, 11:50)
O čia kažkas rašė, kad lygtais, kai tuščia sunkiai išsiima ar kažkas panašaus  ax.gif



QUOTE(monkey-love @ 2011 06 26, 12:09)
Taip, tai tiesa  mirksiukas.gif


kokia tiesa?
Atsakyti
QUOTE(Kriiste @ 2011 06 26, 15:22)
kokia tiesa?

oj lotuliukas.gif perskaičiau, bet mintį kitaip pagavau blush2.gif
NE, tuščia taurelė neišsiima sunkiai, bet kuo pilnesnė, tuo lengviau išimt. Va tokia tiesa smile.gif
Atsakyti
QUOTE(monkey-love @ 2011 06 26, 15:37)
oj  lotuliukas.gif perskaičiau, bet mintį kitaip pagavau  blush2.gif
NE, tuščia taurelė neišsiima sunkiai, bet kuo pilnesnė, tuo lengviau išimt. Va tokia tiesa  smile.gif

nu va apie tai ir kalbam - kad tuscia nei sunkiau - nei lengviau - tik reik reciau ja keist mirksiukas.gif
Atsakyti
man taip pat jokio skirtumo pilna ar tuscia isimt. Vakuma is abieju isleidi, taip kad jokio skirtumo ir nera rolleyes.gif

o ir kakleli zemai turedama puikiai su diva 2 sugyvenu, nors pirmus 4 ciklus buvo sunku, kol nemokejau idealiai taisyklingai isidet ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo šarlotė: 26 birželio 2011 - 22:23
Sveikos 4u.gif Jei kas planuojate pirkti Diva Cup 1, tai kaip tik organicway.lt dabar akcija 70lt, vietoj 92lt atrodo smile.gif bet įdomu, ar ta akcija galiopja tik perkant internetu ar ir prekybos vietose, kurios parašytos šiame puslapyje...
Atsakyti
QUOTE(Kriiste @ 2011 06 26, 11:18)
nu man idomus jusu tvirtinimai doh.gif , nei tuscia nei pilna - bent jau man tikrai neissima sunkiai - apskritai nejauciu jokio skirtumo schmoll.gif  Ir jokio skirtumo koks dydis, ilgis ar plotis - svarbu kad TINKA ir NEPRABEGA - o kiekvienos moters makstis, gimdos kaklelis individualus dalykas - ir jokie patarimai renkantis - nereiksmingi - kas labai gerai vienai - gali visai netikt kitai... Nors renkantis pagal gamintojo rekomendacijas tu, kurims netinka tikrai yra mazai 4u.gif

drinks_cheers.gif

Nematau jokio skirtumo ar pilna ar tuščia taurele reikia išsiimt, nes prieš išsiimant vis tiek išleidžiam vakuumą, kitaip net skauda, o patogiausia išiminėt net pusiau-truputi daugiau nei puse pripildyta, tada traukiant, mažiau galimybių išpilt spaudžiant. O padėt sau ir savo organizmui(ar tai sutvirtint raumenukus, ar dėl nusileidžiančio kaklelio) labai patartini pratimukai mirksiukas.gif

Atsakyti
Na ką gavau savo siuntinuką. Nusprendžiau išmėginti, pasipraktikuoti dar nesulaukusi savo mmm, na ir ką, įdėjau pakankamai lengvai, bet manau ji neišsiskleidė man, nes prieš ištraukiant pirštu užčiuopiau kad dugnas suspaustas :/ Ir tas išėmimas buvo labai keblus, jau vienu momentu maniau kad neiškrapštysiu pati smile.gif)) Streso buvo, kotelis slydo, nagučiai trukdė, bet šiaip ne taip išėmiau, bet nu nemalonu buvo ki kietoji storiausioji briauna ėjo lauk smile.gif)
Taigi, labai prašau patyrusių patarimų, kaip įsitikinti kad ji išsiskleidė? Nes pasukioti man niekaip nėjo, nesisuko nors tu ką :/
Ir kaip kuo lengviau išimti, nes skaičiau daugeliui tai yra labai paprasta.
Tikiuos su praktika viskas bus ok, ir džiaugsiuos taurele kaip ir jūs smile.gif
Atsakyti
QUOTE(MejLe_SejLe @ 2011 06 28, 14:45)
Na ką gavau savo siuntinuką. Nusprendžiau išmėginti, pasipraktikuoti dar nesulaukusi savo mmm, na ir ką, įdėjau pakankamai lengvai, bet manau ji neišsiskleidė man, nes prieš ištraukiant pirštu užčiuopiau kad dugnas suspaustas :/ Ir tas išėmimas buvo labai keblus, jau vienu momentu maniau kad neiškrapštysiu pati smile.gif)) Streso buvo, kotelis slydo, nagučiai trukdė, bet šiaip ne taip išėmiau, bet nu nemalonu buvo ki kietoji storiausioji briauna ėjo lauk smile.gif)
Taigi, labai prašau patyrusių patarimų, kaip įsitikinti kad ji išsiskleidė? Nes pasukioti man niekaip nėjo, nesisuko nors tu ką :/
Ir kaip kuo lengviau išimti, nes skaičiau daugeliui tai yra labai paprasta.
Tikiuos su praktika viskas bus ok, ir džiaugsiuos taurele kaip ir jūs smile.gif



kurią taurelę turit?
Atsakyti
QUOTE(Felisė @ 2011 06 28, 16:08)
kurią taurelę turit?


femmecup smile.gif
Atsakyti
QUOTE(MejLe_SejLe @ 2011 06 28, 14:45)

kaip įsitikinti kad ji išsiskleidė? Nes pasukioti man niekaip nėjo, nesisuko nors tu ką :/
Ir kaip kuo lengviau išimti, nes skaičiau daugeliui tai yra labai paprasta.
Tikiuos su praktika viskas bus ok, ir džiaugsiuos taurele kaip ir jūs smile.gif

biggrin.gif čia turbūt kiekviena iš mūsų per tai praeina
jei nesisuko, buvo pasipriešinimas traukiant, reiškia ji užsivakuumavo, o dabar kai nėra mmm, tai ir buvo kiek kebloka, nes nėra išskyrų
aišku kad su praktika viskas atrodys lengvai, tik reikia kantrybės ir nebijot 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(nataliuncik @ 2011 06 28, 18:46)
biggrin.gif čia turbūt kiekviena iš mūsų per tai praeina
jei nesisuko, buvo pasipriešinimas traukiant, reiškia ji užsivakuumavo, o dabar kai nėra mmm, tai ir buvo kiek kebloka, nes nėra išskyrų
aišku kad su praktika viskas atrodys lengvai, tik reikia kantrybės ir nebijot 4u.gif


Nuoširdžiai to tikiuos smile.gif)) tik va dabar artimiausios mmm bus kelionės metu, tai net nežinau ar rizikuoti be pratikos su ja, ar gal geriau dar kitomis priemonėmis naudotis, patikrintomis, kad nebūtų nemalonumų smile.gif)
Atsakyti